Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja historia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Moja historia

    Tak, bardzo fajne jest to że na forum można pisać anonimowo. Tu nikt nas nie krytykuje. Najwyżej może doradzić w pewnych kwestiach.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Moja historia

      Ja tylko żałuję że tak rzadko wypowiadają się tu lekarze i specjaliście wiem że jest kulka specjalnych wątków ale to trochę mało

      Skomentuj


        #48
        Odp: Moja historia

        Wiadomo, opinia specjalisty to zawsze opinia specjalisty. Może z czasem forum nabierze i w tej kwestii rozpędu.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Moja historia

          No właśnie to by była dobra myśl Bo my tu się wypowiadamy ale tak na pradę często pojawia się wpis że najlepiej zapytać lekarza

          Skomentuj


            #50
            Odp: Moja historia

            To to by była porada od ręki, bo czasami do lekarza kolejki sa tak długie, ze odechciewa sie czekania, a tu byśmy mieli już jakis zarys.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Moja historia

              Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki. Głowa go góry

              Napisane przez ann30_2015 Pokaż wiadomość
              27otsifem dzięki Szczerze to nie wiem ile nasza "walka" jeszcze potrwa, ale dziś jestem zdecydowanie nastawiona pozytywnie, wreszcie pojawiło się jakieś jasne światełko w tunelu. Oczywiście będę dawała znać co i jak. Pozdrawiam.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Moja historia

                Dziewczyny tak tylko informacyjnie. Powoli zaczynam 9 tydzień Widziałam już malutką kropeczkę na ekranie i bijące serduszko i warto było walczyć te 1,5 roku żeby to przeżyć. Wiele razy się poddawałam, ale na szczęście wszystko jest ok, i mam nadzieję tak pozostanie do 9 miesiąca Trzymam kciuki za wszystkie starające się!!

                Skomentuj

                       
                Working...
                X