Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak wybrać spacerówkę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jak wybrać spacerówkę

    Jako drugi wózek do samochodu mamy spacerówkę- parasolkę z firmy Inglesina, jestem z niej bardzo zadowolona.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jak wybrać spacerówkę

      Napisane przez malenka1996
      Ja jestem szczęśliwą posiadaczką wózka Chicco i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam z tej firmy chyba wszystko i na prawdę sprawuje się świetnie. Na ten wybór zdecydowałam się głównie po przeczytaniu opinii ale i zachęcił mnie sprzedawca w sklepie http://www.mamadama.pl i nie żałuje. Już pół roku korzystamy z dobrodziejstw z maluszkiem i on chyba też jest z tego wyboru zadowolony.
      My też mamy spacerówkę z Chicco, "odziedziczyliśmy" ją po siostrze, która już jej nie potrzebowała i sprawuje się bez zarzutu, mimo, że już drugie dziecko z niego korzysta

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jak wybrać spacerówkę

        Chicco też rozważałam ale była dla nas za duża jako dodatkowy wózek do samochodu, ale na pewno są bardzo dobrze wykonane i ładne

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jak wybrać spacerówkę

          Najważniejsze, że jesteście zadowoleni z obecnego wózka,oraz że jest bezpieczny i wygodny, to wg mnie najważniejsza kwestia. Co do samych wózków oraz ich modeli, to u nas też znajdziecie szeroki wybór, warto zerknąć

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jak wybrać spacerówkę

            My wózek wybieraliśmy tez pod tym względem, aby koła były piankowe i duże. Mieszkamy na wsi i tu przydają się duże, koła, bo często spaceruje po polnych i leśnych drogach. jak mieszka sie w bloku to dobrze jak spacerówka jest lekka.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ktoś używa wózka ekologicznego?

              Napisane przez Smykolandia Pokaż wiadomość
              Szczerze mówiąc to uważam,że na tego typu wózki panuje po prostu moda,natomiast co do jakości wykonania czy niezawodności to bywa naprawdę rożnie. Może warto nieco dołożyć i zdecydować się na naprawdę dobrą,solidną i wygodna spacerówkę jak X-lander czy Baby Design.

              a ja mysle, ze to troche taki chwyt marketingowy i te wozki niewiele sie roznia od przecietnego sprzetu pewnie ceny maja dosc zawrotne u nas wybor padl na quinny i moodda- nie zalujemy, bo wozek dobrze sie prowadzi i jak na razie nie mial zadnej usterki

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jak wybrać spacerówkę

                Ja stawiam zawsze na sprwdzone marki, nie kupuje czegoś czego wcześniej nie wypróbowałam. Mam mure z maxi, i jak narazie widzę same plusy tego wózka. Lekki i świetnie się prowadzi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jak wybrać spacerówkę

                  Napisane przez valeria_1-2 Pokaż wiadomość
                  Ja stawiam zawsze na sprwdzone marki, nie kupuje czegoś czego wcześniej nie wypróbowałam. Mam mure z maxi, i jak narazie widzę same plusy tego wózka. Lekki i świetnie się prowadzi.

                  Tez swietny wybor, chociaz my wybralismy quinny glownie ze wzgledu na niska wage

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jak wybrać spacerówkę

                    Tak samo Stella to fajna opcja, nowoczesność i prostota. Bardzo funkcjonalny i zajmuje nie dużo miejsca więc śmiało można go zabierać w podróż

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jak wybrać spacerówkę

                      Napisane przez valeria_1-2 Pokaż wiadomość
                      Tak samo Stella to fajna opcja, nowoczesność i prostota. Bardzo funkcjonalny i zajmuje nie dużo miejsca więc śmiało można go zabierać w podróż
                      Tak, zgadzam sie. CHociaz mi podoba sie najbardziej klasyk z Maxi Cosi, czyli Mura. Jej piankowe koła są niezawodne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jak wybrać spacerówkę

                        Koła Mury rzeczywiście są bardzo oryginalne, a to jedna z cech maxi cosi. zawsze wprowadzają coś nowego, czego nie znajdzie się w modelach innych marek

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jak wybrać spacerówkę

                          Wszystko zależy od tego czy spacerówka ma być bardzo lekka, czy nie zależy nam na wadze. Bardzo lekkie spacerówki ma marka Quinny np. Yezz Air. A jeżeli ciężar nie gra roli to popieram to co pisały dziewczyny powyżej Mura od Maxi Cosi najlepiej z czterema kołami.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jak wybrać spacerówkę

                            Myślę,że ten wątek rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości,warto poczytać
                            forum.babyonline.pl
                            znajdziesz porady odnośnie wyboru dobrego wózka.
                            Last edited by disne; 19-06-2020, 22:09. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jak wybrać spacerówkę

                              Dobór wózka to nie lada wyzwanie, ale nie należy sie z tym spieszyć. Ja swój wybór przemyślałam , i sprawdziłam wózek pod każdym kątem . Uważam że mój wybór quinny to dobra decyzja, fajnie też poczytać rankingi na forach

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jak wybrać spacerówkę

                                najważniejsze to aby łtwa w prowadzeniu była, stabilnie trzymała się ziemi, była wygodna bezpieczna i komfortowa dla maluszka. A także łatwa w utrzymaniu czystości.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X