Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zdjecia!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zdjecia!!!!

    hej dziewczyny nie wiem czy w dobrym dziale, ale pisze ten watek bo ta sprawa mnie troszeczke irytuje. mianowicie nie rozumiem po co do zdjec mozna dawac ocene. ta ocena to tyczy sie techniki zdjecia, jakosci, ostrosci i tp. czy moze wygladu dziecka??a jezeli to drugie to tymbardziej mi sie nie podoba. bo ze niby co to jest konkurs pieknosci? logiczne ze jedne dziecvi podobaja sie bardziej inne mniej kwestja gustu jak dla mnie kazdy brzdac ma w sobie cos uroczego i w zyciu mi nie przyszlo do glowy oceniania takiego malca. a juz napewno nie dalabym np jednej gwiazdki. niewiem moze to tylko moje odczucie ale jezeli nie jestem w tym odosobniona to moze mozna by bylo cos z tym zrobic???
    PAULINKA 31.8.2003
    VICTORIA 20.5.2008

    12.1.2009r raczkowanie
    13.1.2009 pozegnanie cycunia
    16.1.2009 samodzielne siadanie
  •    
       

    #2
    dobrze ze wspomnialas o tym. tez tego nie rozumiem i nie oceniam. jesli juz chce sie jakos wyszczegolnic jakies zdjecie to nalezy dodac jakis komentarz.
    Jakub 19.05.2008

    Skomentuj


      #3
      polavica1 być może się mylę, ale wybiera się dzieci miesiąca, więc
      może ma to wpływ na wybór tych czterech zdjęć.
      Ale przecież jak nie chcesz to nie musisz oceniać

      Skomentuj


        #4
        JA osobiscie oceniałam raz tylko raz dzidzusia, juz nawet nie pamietam o co dokladnie chodzilo ale chyba o dziecko miesiaca...Nie oceniałam wyglądu tylko najsmieszniejsza minke...Zgodze sie z Toba, ze nie nalezy oceniac dziecka z wygladu bo wiadomo, ze jedni sa za inni przeciw, a najsliczniejsze i tak jest zawsze nasze malenstwo, ale z drugiej strony przeciez nikt cie nie zmusza do wystawiania jakiejkolwiek oceny prawda?
        Bartuś 26.06.08
        Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

        Skomentuj


          #5
          heheh teraz wyszlo ze jestem paranoiczka ze mni ktos zdjecie ocenil. ale to nie o to chodzi, mi to dynda co sobie kto mysli, chodzi mi o to ze te zasady sa niejasnei w ogole wydaja mi sie bezsesu. bo skoro te zdjecia sa na konkurs i wybierane sa przez redakcje to po jakiego grzyba jest mozliwosc oceniania przez internautow.widze ze zdania w tym temacie sa podzielone jak dla mnie te gwiazdki sa bezsesu i wolalabym zeby moich zdjec nikt nie ocenial zarowno pod wzgledem technicznym zdjecia jak i mojego dziecka. i nie chodzi mi o galerie najwyzej ocenione pisalam ogolnie.
          PAULINKA 31.8.2003
          VICTORIA 20.5.2008

          12.1.2009r raczkowanie
          13.1.2009 pozegnanie cycunia
          16.1.2009 samodzielne siadanie

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez nicola
            Redakcja wybiera chyba losowo bo pojawiaja się zjęcia poza konkursowe..

            polavica1 jestem paranoiczką
            sory ale co to ma byc???
            PAULINKA 31.8.2003
            VICTORIA 20.5.2008

            12.1.2009r raczkowanie
            13.1.2009 pozegnanie cycunia
            16.1.2009 samodzielne siadanie

            Skomentuj


              #7
              Nicola polavica1 chyba chciała się dowiedzieć o co Ci chodzi.
              Bo ja sama nie rozumiem co chciałaś przekazać, czy to cytat miał być.

              polavica1 ocenianie jest formą zabawy, nie rozumiem co Ci w tym przeszkadza.
              Nie umieszczaj po prostu zdjęć. Raz umieściłam i podziekowałam.
              Ale jak coś by mi się bardzo spodobało to bym oceniła - jako informacja, że
              tego typu zdjęcia są świetne.
              A paranoiczką nie jesteś

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez nicola
                co masz na myśli zdjęcia? dlatego przestałam sie w to bawic..
                NICOLA przepraszam zle przeczytalam twojego posta.
                PAULINKA 31.8.2003
                VICTORIA 20.5.2008

                12.1.2009r raczkowanie
                13.1.2009 pozegnanie cycunia
                16.1.2009 samodzielne siadanie

                Skomentuj


                  #9
                  Ja nawet nie wiedzialam, ze zdjecia mozna oceniac =P
                  wszedzie gdzie jest ta opcja to ja wylanczam jezeli jest taka mozliwosc, bo nie zalezy mi na zadnej ocenie, juz wole komentarz wystawic z czego tez rzadko korzystam.
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X