Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla ciążarnej mamy i niemowlaka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla ciążarnej mamy i niemowlaka Wyprawka, torba do szpitala, wybór wózka

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-02-2013, 13:19
andziaa23 andziaa23 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
andziaa23.polki.pl

Domyślnie Wyprawka a pieniądze, ile?

Ile wydałyście na wyprawkę do szpitala dla malucha, bo u mnie to było w granicach około 300zł. Masakra najwiecej kombinezon bo dziecko w zimie się rodziło.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-02-2013, 16:21
koliberek71's Avatar
koliberek71 koliberek71 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
koliberek71.polki.pl

Domyślnie Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

To zalezy, jak kto gustuje -czy w markowych rzeczach czy poprostu -praktycznie i tanio.Moja Olka ze stycznia tez miała kombinezon lecz kupiłam na bazarku od Anglików -cudo futerko w stylu miś "uszka,łapki '-kosztował mnie 20 zł. Pieluchy to wedle ceny rynkowej te najmniejsze z wycięciem na pępuszek.Kaftanik ,Pajacyk,czapeczka i kocyk.To przywiezli zeby nas zabrac do domu.
Nie cudowałam z nosidełkami ,bo dziecko zamałe ,gondoli z wozka nie brałam ,na kolanach w kocyku i kombinezonie przywiozłam do domu.
Jestem praktyczna i zbedne gazety sa dla mnie wydatkiem zbytecznym.
Załączone Grafiki
File Type: jpg mama 005 - Kopia.jpg (73.4 KB, 3 wyświetleń)

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-03-2013, 12:18
agniecha1793 agniecha1793 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agniecha1793.polki.pl

Maz do szpitala rowniez mi przywiozł kocyk, cieplejsze ubranko, pampersy, czapeczke, skarpeteczki. Gdzieś w granicach 150zl.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2015, 14:03
werna werna jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
werna.polki.pl

do szpitala dużo nie jet potrzebne, także 100-150 złoty w zupełności wystarczy, a kombinezon zawsze możesz kupić używany, one się w ogóle nie niszczą, także nic nie stracisz kupując z allegro.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2015, 14:19
ruda90mama ruda90mama jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
ruda90mama.polki.pl

Miasto: Warszawa

my musieliśmy kupić wszystko bo nie mieliśmy zupełnie nic, sam zestaw do szpitala to kwestia chyba 100 zł, ale reszta do domu była o wiele droższa, łącznie na ciuszki i pierdółki typu rożek, wanienka, smoczek, butelka i inne środki do higieny i nie tylko wyszło ok 800 zł i tak naprawdę patrząc na rachunek tu 10 zł tu 5 zł największa kwota na rachunku to za rożek ok 40 zł ale jak się wszystko zsumowało to wyszła duża suma, do tego jeszcze wózek i łóżeczko i fotelik, nic od nikogo nie dostaliśmy, a że planujemy jak się uda od razu drugie dziecko to kupiliśmy nowe rzeczy żeby "dłużej" posłużyły o ile to będzie możliwe, ostatnio zauważyłam że wolę na innych rzeczach oszczędzać niż na dziecku, jakoś mam wyrzuty sumienia że patrzę na promocję dla dziecka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2015, 14:23
Member

Zobacz mój nowy profil
ruda90mama.polki.pl

a i boję się używanych ciuchów dla takiej delikatnej skóry noworodka, kupiliśmy po kilka ciuszków z rozmiaru 56 i 62 na początek, mam nadzieję że ten absurdalny strach mi przejdzie po narodzinach, bo wykończymy się finansowo przez moją głupotę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2015, 14:27
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów

ja na poczatek tez nie kupowalam uzywanych ciuszkow balam sie tak jak Ty ruda90mama, ja tez nie umiem szukac tych uzywanych ubranek wiec ta opcja u mnie spisana byla na straty od poczatku, ja duza czesc kupilam w C&A za bardzo bardzo male pieniadze bo korzystalam z wyprzedazowych promocji np. 5 bodziakow za 13 zł
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2015, 15:14
Member

Zobacz mój nowy profil
ruda90mama.polki.pl

teraz już nic nie kupuję, czekam na Niunię z niecierpliwością potem będę się uczyć i przełamywać dobrze wiedzieć gdzie szukać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2015, 15:16
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów

ja akurat lubie ten sklep i czesto sa wyprzedaze te wieksze rozmiary szybciutko sie rozchodza jak swieze buleczki ale jak zapiszesz sie do newlettera to przychodzi meil o promocji, ja czest o Zosi cos tam kupuje w fajnych cenach i dla siebie tez , ruda90mamoile jeszcze do powitania corci zostało?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-04-2015, 13:26
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

Cytat:
Napisał ruda90mama Zobacz post
a i boję się używanych ciuchów dla takiej delikatnej skóry noworodka, kupiliśmy po kilka ciuszków z rozmiaru 56 i 62 na początek, mam nadzieję że ten absurdalny strach mi przejdzie po narodzinach, bo wykończymy się finansowo przez moją głupotę
hmmm.. nie masz ubranek w większych rozmiarach?
ja kupowałam ubranka od rozmiaru 68 w rozmiarze 62 miałam kilka ubranek od kuzynki a 56 to nawet nie kupowałam
W zasadzie wyprawka to była szykowana do rozmiaru 74 może nie dużo ubranek miałam w tym rozmiarze ale jakiś dresik czy bluzeczki owszem, Potem okazało się ze słusznie zostały zakupione, mała urodziła się zimą i ciężko było się z nią wybrać na jakieś zakupy ubrankowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania