Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Mój taniec"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Mój taniec"

    Weź udział w naszym konkursie i wygraj 1 z 10 filmów na DVD "Fame".

    Zadanie konkursowe:
    Napisz jakiego tańca chciałabyś się nauczyć i dlaczego?


    Czytaj więcej o filmie >>



    UWAGA!!!
    opowiadania konkursowe zamieszczamy jako posty a nie nowe wątki


    Autorki najciekawszych wpisów nagrodzimy Filmem na DVD "Fame"

    Flim zdobywają użytkowniczki o nickach:

    kathiee
    bratgrzegorz
    Dosia006
    mariwanna
    19790411
    mamadwojga
    walecka17
    alipuchna
    mika19
    agusia32

    Gratulujemy!!! Laureatki proszone są o sprawdzenie wiadomości na www.ja.w.polki.pl




    Nagradzamy aż 10 odpowiedzi!


    Konkurs trwa od 21.10 do 04.11.2010 roku!


    Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi najpóźniej 15.11.2010 roku.

    Życzymy przyjemniej zabawy.



    .................................................. ................................................

    ZASADY KONKURSU:

    1. Konkurs "Mój taniec" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl

    2. Zostanie wybranych 10 najciekawszych wypowiedzi, których autorzy otrzymają film na DVD "Fame".

    3. Wypowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl. oraz polki.pl

    4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.

    5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 21 października do 04 listopada 2010 roku!

    6. Jury podejmie decyzję do 15.11.2010 roku i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na www.ja.w.polki.pl, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.

    7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.

    8. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.

    9. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.

    10. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.

  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Mój taniec"

    Moim marzeniem jest nauczenie się tańca erotycznego, jest to taniec zmysłów i pożądania.Tym tańcem chciałabym pobudzić męską wyobraźnię, wzbudzić pożądanie i pokazać swój seksapil. Taniec erotyczny jest tak jakby grą miłosną - seksowne ruchy ciała, mimika twarzy pokazująca jak pożądam widza którym oczywiście byłby tylko i wyłącznie Mój Luby. Myślę, że i ja i on bylibyśmy zadowoleni z nauki takiego tańca..

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Mój taniec"

      Obecnie jestem w ciąży - niestety od samego początku ciąża była zagrożona więc wszelkiego rodzaju przyjemności muszą pójść na dalszy plan - te łóżkowe również albo przede wszystkim one. I niestety moje życie się posypało - mój mąż niestety nie jest zadowolony z takiego rozwoju sprawy. Czeka Go jeszcze ok 4-6 miesięcy abstynencji. Dlatego też chciałabym mu to jakoś wynagrodzić i nauczyć się specjalnie dla niego tańca erotycznego. Mój mąż jak każdy zresztą facet jest wzrokowcem i zawsze marzył o tym żebym zatańczyła tylko dla niego - niestety jak do tej pory nie miałam odwagi. A teraz chciałabym mu to wynagrodzić. Czas który mi poświęca i jego wyrozumiałość jest teraz dla mnie bardzo ważna - dlatego też moim skrytym marzeniem jest nauczyć się zmysłowego tańca ciała i pobudzić jego ciało. Rozpalić w nas od nowa pożądanie...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Mój taniec"

        Marzę o lekcjach tańca... Ale nie chciałabym uczyć się tańczyć sama! Nauka tańca byłaby wspaniałym prezentem urodzinowym dla mojego męża!
        On tak bardzo chce tańczyć...i ja również...tylko, trudno stwierdzić, które z nas jest...gorszym tancerzem!
        Wszelkie imprezy taneczne, na których trzeba tańczyć w parach są dla nas prawdziwą męką, bo nasz taniec przyciąga raczej ubawione niż zafascynowane spojrzenia! I nawet nam aż tak bardzo to nie przeszkadza, bo uwielbiamy muzykę i mimo braku talentu tańczy nam się razem świetnie, ale w głębi duszy marzymy oboje, aby pewnego dnia zabłysnąć na parkiecie i zaskoczyć wszystkich na przykład ognistym tangiem! O tak - tango to taniec zmysłów, pełen emocji, pełen miłości i namiętności... Coś idealnego dla nas!Wyobrażam sobie spojrzenia rodziny i znajomych, jak wykonujemy nasz popisowy taniec - doskonały, bez cienia potknięcia, bez deptania po palcach i patrzenia pod nogi! Ach, rozmarzyłam się...


        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Mój taniec"

          Moim marzeniem jest nauczyć się tańca flamenco.
          Podobają mi się dynamiczne ruchy całego ciała, kołyszące ruchy bioder, obroty. Praca rąk jest również bardzo ważna - to dekoracyjne ruchy nie tylko całych dłoni, również poszczególnych palców. Chyba najbardziej charakterystyczna jest praca nóg, niektórym może przypominać stepowanie. Jeśli do tego dodam, że jest to taniec w bardzo charakterystycznym stroju i do tego solowy to już wiem że nabiorę przy nim pewności siebie :-)

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Mój taniec"

            Mój taniec, to taniec RUMBA. Łączy on w sobie treści miłości i złości jednocześnie. Taka rumba rozpali i pobudzi fantazje erotyczne nie jednego mężczyzny, a mnie zależy na pobudzeniu mojego kochanego męża, właśnie wczoraj tj. 21.10.2010r. przeżywaliśmy 4 (taką malutką) naszą Rocznicę Ślubu, były czerwone róże, wino i świece, no i oczywiście chwile intymności, ale gdybym umiała i on również, jeszcze zatańczyć Rumbę, to już by była szczególnie gorąca noc.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Mój taniec"

              Hmmm tańców jest tak wiele, że trudno się zdecydować, ale moim zdecydowanym faworytem jest salsa - już udało mi się poznać kilka kroków podstawowych, ale jednak całość takiego tańca to coś niesamowitego dla oka widza, a także dla tej osoby, która wprawiana jest w ruch cudnymi rytmami. To mieszanka zmysłowości. Tańcząc salsę mogłabym się poczuć prawdziwą kobietą - nie tylko żoną, matką - otoczoną aurą tajemniczości i tym czymś co tak trudno określić, a mimo to przyciąga i wabi. Tańcząc salsę można zapomnieć o swoich kompleksach i poczuć się piękną.Ten taniec przeniósł, by mnie do krainy, którą odwiedzam w marzeniach, gdy chcę poczuć się lepiej, gdzie stopy same wybijają rytm i dają ponieść ciało wszechogarniającemu entuzjazmowi.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Mój taniec"

                Z pewnością byłoby to Tango Argentino. Uważam, że żaden inny taniec nie wywołuje równie silnych i skrajnych emocji, zarówno u tancerzy, jak i u publiczności. Myślę, że opanowałabym kroki dość szybko, gdyż tango argentyńskie podobno drzemie w każdym człowieku, trzeba tylko odważyc się uzewnętrznić swoje skrywane głęboko uczucia. Tango jest subtelnie seksualne, zmysłowe, temperamentne, drapieżne - po prostu niezwykle intymne. To wyrafinowane połączenie dzikiej namiętności i czułej delikatności, doskonały w swojej prostocie pokaz dominacji i uwodzenia. Prawdziwy duch tanga – pasja i namiętność, smutek i marzenia o lepszym życiu, miłość i rozstanie oraz towarzysząca mu piękna muzyka porywają ludzi na parkiet od ponad 100 lat. Ja także chciałabym ulec urokowi tanga i zatańczyć go z partnerem, który miałby w ustach purpurową różę...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Mój taniec"

                  Od zawsze fascynował mnie taniec brzucha. To przepiękna forma wyrażania emocji każdym fragmentem swojego ciała. Nie ma tu szablonowej reguły, zasad, kroków. Dowolność ruchów pozwala na kreatywność w najlepszym wydaniu. Taniec brzucha to kontrola nad własnym ciałem, poznanie każdego mięśnia, które je tworzy. Możliwość wykorzystania oryginalnych rekwizytów sprawia, że taniec ten zawsze zaskakuje swoją nieprzewidywalnością. Nie wiem czy dane mi będzie poznać kiedyś sekret tego tańca, ale chyba nigdy nie przestanie mnie on fascynować.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Mój taniec"

                    Przyznam się, że nie umiem tańczyć jeśli chodzi o taniec towarzyski. Kiedyś nie było mi to potrzebne...a teraz wstyd iść na wesele, bo jak ktoś mnie poprosi to będę musiała deptać go po palcach...
                    Dlatego nie mam wymagań, bardzo chciałabym umieć tańczyć z mężczyzną. Potrafię tańczyć dyskotekowo, ale to już za mało. Nasz pierwszy taniec z mężem nie był najpiękniejszy bo kołysaliśmy się na boki i to wszystko, nie mieliśmy czasu na szkołę tańca, tańczyliśmy jak umiemy. Czyli wiadomo jak
                    Kiedy widzę pary, które pięknie tańczą zazdroszczę im, ja też tak bym chciała, obojętnie do jakiej muzyki, chciałabym umieć wyczuć rytm i zatańczyć bez stresu.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Mój taniec"

                      Zawsze marzyłam,aby nauczyć sie tańczyć Walca wiedeńskiego, który kojarzył mi się z elegancją, dostojnością, pięknymi sukniami i wytwornymi balami. marzyłam aby zatańczyć go na własnym weselu jako pierwszy taniec.
                      no cóż, marzenia nie zawsze się spełniają. Nadal nie nauczyłam się go tańczyć, a mąż w zakresie tańca to totalne beztalencie. Teraz to marzę, abyśmy razem potrafili cokolwiek dobrze zatańczyć i żeby mnie nie deptał po nogach

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs "Mój taniec"

                        Uwielbiam tańce, przez które mogę się wyrazić, pokazać co czuję i jaka jestem.

                        Dlatego chciałabym nauczyć się RUMBY.
                        Rumba to taniec miłości. Niezwykle zmysłowy i kuszący. Przepełniony erotyzmem i pikanterią. Uważam, że najładniej prezentuje się na parkiecie.
                        Lubię gdy taniec opowiada jakąś historię. Taka właśnie jest moim zdaniem rumba. Opowiada ona o kobiecie która przy pomocy swoich wdzięków uwodzi i kusi mężczyznę. Pragnie go zniewolić, a następnie wymknąć się z jego ramion. Mimo, że na pierwszy rzut oka partnerka odgrywa dominującą rolę, w rumbie prowadzi mężczyzna. Prezentuje on swoją wybrankę i pozornie podejmuje grę.

                        Rumba jest pasjonująca. Pełna erotyzmu, tańczona w szybkim tempie. Wspaniała zabawa zarówno dla amatora, jak i dla profesjonalisty, niesamowite przeżycie estetyczne dla widza. Jej istotą są gwałtowne ruchy, nieraz kocie, okrężne ruchy ramion, bioder i tułowia. Ruchy są pełne ekspresji, a cały taniec przepełniony kokieterią.

                        To wszystko sprawia, że szaleję na punkcie rumby i marzę by nauczyć się jej tańczyć.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs "Mój taniec"

                          Najbardziej chciałabym się nauczyć tanga... Chodziłam nawet na kurs tańców towarzyskich z narzeczonym, ale akurat ten nam nie wychodził Od zawsze ma jednak w sobie coś, co przyciąga, magnetyzuje, fascynuje. To taniec pełen sprzeczności, namiętności, wdzięku, erotyzmu. To taniec z pasją. Bardzo chciałabym go kiedyś zatańczyć...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs "Mój taniec"

                            Moim ulubionym stylem tańca jest modern jazz.Modern jazz łączy w sobie liryzm i dynamizm czyli jednym słowem kontrasty a w życiu ich nie brakuje.Modern jazz to piękny,zmysłowy, uwodzący taniec połączony z dynamiką ruchów, ich płynnością.Tańcząc modern jazz mogłabym wyrazić siebie, swoje dwie natury-skromną, niewinną i tą dynamiczną, impulsywną.Żaden taniec nie przemawia do mnie tak jak modern, tańcząc go wkładałabym w niego całe serce i duszę a mój taniec zawsze od początku do końca opowiadałby jakąś historię.Modern jest mi najbliższy bo patrząc ,gdy kto inny go tańczy czuje ciarki na plecach , w oczach pojawiają mi się łzy wzruszenia a w sercu czuję ciepło.Nauczenie się modern jazzu byłoby dla mnie spełniem marzeń.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs "Mój taniec"

                              A ja chciałabym nauczyc sie "tańcapołamańca" niby proste, ale zawsze czułam się skrępowana, onieśmielona, gdy przychodizło do dyskotekowych, spontanicznych podrgów. Może nie mam poczucia rytmu, może brak mi pewnosci siebie a moze po prstu i tego tańca trzeba sie nauczyć, pewnie drogą cwiczeń, metodą prób i błędów, nie tak jak tango czy salsę, bo tu nie ma reguł i trzeba przekazać coś od siebie.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X