Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabiegi kosmetyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zabiegi kosmetyczne

    Cześć dziewczyny, co myślicie o zabiegach kosmetologii/medycyny estetycznej? Warto sobie robić jakieś botoksy i upiększać ciało?
    Pytam, ponieważ niedługo będę miała zabieg w xxxxxx a trochę się boję...
    Last edited by disne; 19-06-2020, 23:52. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Zabiegi kosmetyczne

    mysle ze trzeba się akceptować takim jakim się jest choć czasem trudno i dla komfortu psychicznego lepiej coś poprawić, choć nie zawsze poprawki wychodzą na dobre

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zabiegi kosmetyczne

      A znacie może jakieś skuteczne zabiegi antycellulitowe?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zabiegi kosmetyczne

        Dla mnie powiększanie ust jest chyba najgorsze co jest Wygląda to sztucznie i każdy widzi różnicę ,żadne botoksy czy operacje Chyba że ktoś naprawdę tego potrzebuje a nie dla jakiegoś widzi mi się

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zabiegi kosmetyczne

          Ja też nie jestem zwolenniczką takiego "poprawiania" ciała. Według mnie większość tego typu zabiegów daje bardzo nienaturalne, czasem (niestety) wręcz komiczne efekty. Sztucznie powiększone do niebotycznych rozmiarów usta czy piersi nie pasują po prostu do figur czy rys twarzy. Ja bym się nie zdecydowała na taki zabieg. W ogóle doceniam medycynę estetyczną, ale wyłącznie jeśli chodzi o faktyczne poprawianie komuś życia, np. usuwanie blizn czy żylaków itp. Oczywiście czasem robię sobie różne zabiegi upiększające u kosmetyczki lub sama w domu. Ostatnio nawet kupiłam sobie specjalny xxxxxxxxx Philips i robię ją teraz samodzielnie kiedy tylko mam na to ochotę . Lubię o siebie dbać, ale wszystko w granicach normy
          Last edited by disne; 19-06-2020, 23:53. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zabiegi kosmetyczne

            Jestem zwolenniczką tylko i wyłącznie subtelnej ingerencji typu depilacja laserowa - xxxxxxxxxxxx oczywiście każdy zabieg niesie ze sobą ryzyko podobnie jak samo wyjście z domu, ale jest ono naprawdę niewielkie wystarczy stosować się do podstawowych zasad bezpieczeństwa
            Last edited by disne; 19-06-2020, 23:53. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zabiegi kosmetyczne

              hmmm Ja marzę o zabiegu liftingującym na twarz. Znalazlam nawet salon vicihair.pl w którym chce go zrobić i marzę aby mój partner wykupił mi tam zabieg na dzien kobiet mam nadzieję, ze zna mnie dobrze

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zabiegi kosmetyczne

                Ja jedyny zabieg jaki robiłam na swoje ciało to rzęsy metodą 1:1 i bardzo żałuję bowiem strasznie zniszczyły mi się moje piękne rzęski. Możliwe, że mam je bardzo wrażliwe.. Nie wiem, ale teraz muszę kupić sobie prędko odżywkę do rzęs bo chcę je odbudować. Ostatnio znalazłam xxxxx i widziałam, ze ponad 90% osób, które stosowały tę odżywkę widziały poprawę już po 30 dniach!
                Last edited by disne; 19-06-2020, 23:53. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zabiegi kosmetyczne

                  Z koleżankami same robimy sobie zabiegi kosmetyczne, dermkosmetyki po dobrej cenie i w dużym wyborze kupujemy w Ziko, mamy tam założoną kartę stałego klienta pożniej wymieniamy punkty na fajne nagrody:-)

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zabiegi kosmetyczne

                    Ja zdecydowałam sie na kwas hialuronowy. Są to zastrzyki. Jak byłam młoda to zarzekałam się,że nie . To nie dla mnie ale kiedy pojawiły sie zmarszczki to zmieniłam zdanie. Jednak zmarszczki nie dodają kobiecie powabu. Zdecydowałam się wybrać do profesjonalnego salonu gdzie zabiegi wykonywane są przez lekarzy. Chodzę w Warszawie tutaj:
                    xxxxxxx - zabieg nie jest wbrew pozorom taki bolesny. Da się na pewno wytrzymać. Same efekty bardzo dobre. Zostały idealnie wygładzone bruzdy w okolicy ust. Twarz wygląda o wiele młodziej. No i sam kwas hialuronowy to naturalnie występująca w organizmie substancja.
                    Last edited by disne; 19-06-2020, 23:54. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zabiegi kosmetyczne

                      U mnie bardzo dobrze sprawdziła się mezoterapia i kwas hialuronowy. Cera dosłownie odżyła
                      look like princess

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zabiegi kosmetyczne

                        Byłam na wielu zabiegach, ale nic tak nie pomaga jak dobry i ładnie pachnący peeling Polecam wam moje ostatnie odkrycie czyli żel do peelingu z serii skin79 http://puderek.com.pl/62_skin79 , nie wysusza skóry tak jak większośc kosmetyków do peelingu, jest po nim gładka, miękka i pachnąca

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zabiegi kosmetyczne

                          Ja na zabiegi jakos nie chodze...jedyne co mnie skusilo to przedluzanie rzes, gdyż moje sa liche a w ciąży to jeszcze mi się zrobily cieńsze i gorsze..;/

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zabiegi kosmetyczne

                            No to bardzo długo. Teraz wiele kobiet decyduje się na takie zabiegi.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zabiegi kosmetyczne

                              A czy zdecydowalibyście się na plastykę brzucha u drolender.pl? Czasami po odchudzaniu zostaje obwisła skóra na brzuchu i wtedy tylko taki zabieg jest skutecznym rozwiązaniem. Na zdjęciach poniżej widać efekty.

                              Przed zabiegiem:

                              Po zabiegu:

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X