Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przedluzanie rzęs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: przedluzanie rzęs

    Uważam, że efektowne rzęsy to wizytówka każdej kobiety. Sama lubię mieć ładne i gęste rzęsy. Ostatnio zamawiał kępki rzęs https://noblelashes.pl/luksusowe-rzsy-kpki i jestem mega zadowolona. Świetnie się trzymają i efekt jest dokładnie taki jak oczekiwałam. Każda kobieta powinna się czuc atrakcyjna, a rzęsy mega podkreślają oko. Dodatkowo, zaoszczędzamy czas na malowaniu rzęs.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: przedluzanie rzęs

      To oczywiste, że przed zabiegiem przedłużania rzęs pojawia się wiele pytań. Ja trafiłam na ten artykuł: https://beautylashes.pl/aktualnosci/...usisz-wiedziec i teraz już wiem, jak wybrać dobrą kosmetyczkę i co mnie czeka po zabiegu. Przeczytajcie, bo warto

      Skomentuj


        #48
        Odp: przedluzanie rzęs

        Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
        Włosów nie przedłużam. Czekam aż same urosną.
        Ale sztuczne rzęsy doklejasz?

        Skomentuj


          #49
          Odp: przedluzanie rzęs

          Ja nie lubię przedłużać cały czas rzęs. Ale na różne okazje lubię wyglądać pięknie , wtedy zawsze myślę o sztucznych rzęsach ale na pasku. Marka SOSU ma fajne komplety w dobrej cenie i super wygląda oko po ich założeniu. Zresztą same zerknijcie na foto.
          Attached Files

          Skomentuj


            #50
            Odp: przedluzanie rzęs

            Ja przedłużałam w salonie Metamofroza http://www.metamorfoza.com.pl/ z Bielska-Białej i bardzo fajnie wyszło. Rzęsy są mega fajne, efekt jest ale nie są to rzęsy o kosmicznej długości, bo nie chciałam teatralnego efektu, wolę takie bardziej naturalne. W tym samym salonie przedłużam włosy, przed sylwestrem jeszcze do nich w tej sprawie zajrzę.

            Skomentuj


              #51
              Odp: przedluzanie rzęs

              hejka,
              ja raczej nie jestem za trwałym przedłużaniem rzęs, noszenie ich na co dzień jest nie wygodne. Za to na imprezy, ważne uroczystości itd przyklejam rzęsy sztuczne jednorazowe - https://www.drogeriaolmed.pl/product...-rzesy-11.html Wybieram właśnie te, ponieważ są łatwe do przyklejenia i bardzo długo się trzymają doskonale zwiększają długość i objętość

              Skomentuj


                #52
                Odp: przedluzanie rzęs

                Ja przez pewien okres robiłam zagęszczanie 1:1 i mogę powiedzieć, że jest to naprawdę wygodne rozwiązanie. Ile mniej do malowania rano. Ale po kilkunastu zabiegach pod rząd, rzęsy niestety straciły swoją wcześniejszą gęstość, a ich kondycja pozostawiała wiele do życzenia i chwilę zajęło mi odbudowanie tego stanu. Trzymało mi się około 1,5 miesiąca tak, że wyglądało to fajnie. Później już trochę jakby coś było nie tak, ale tak do max 2 miesięcy wypadają wszystkie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: przedluzanie rzęs

                  Poszperajcie w Internecie w tej sprawie. Na pewno się coś znajdzie.
                  Prawda jest zawsze tylko córką czasu.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: przedluzanie rzęs

                    Też przedłużałam rzęsy, ale obecnie moje dziecko mi za nie szarpie więc póki co chyba sobie na jakiś czas daruję

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: przedluzanie rzęs

                      Cześć, gdzie kupię rzęsy ombre Słyszałam, że to nowość na rynku. Czy któraś z Was ich używała? Czym dokładnie różnią się od klasycznych kępek? Zależy mi na pięknych, długich rzęsach, które będą się wyróżniać.
                      Last edited by gagatka; 15-10-2020, 16:17. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: przedluzanie rzęs

                        Nie wiedziałam, że coś takiego jest. Chyba najlepiej szukać online.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: przedluzanie rzęs

                          Najlepsze rzesy objetosciowe.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: przedluzanie rzęs

                            Za tymi wszystkimi efektami w swiecie piekna to naprawde ciezko nadazyc. Jeszcze pare lat temu nie bylo az tak duzego wyboru. Chociaz z drugiej strony to lepiej bo wlasciwie na kazda kieszen cos sie znajdzie. Kazda z nas ma troche inny styl i stawia na indywidualny makijarz. Ja nie jestem zwolenniczka kupowania dziesieciu roznych produktow gdyz bardziej zalezy mi na podkresleniu swojej urody niz nalozeniu sobie grubej warstwy niewiadomo czego Jesli chodzi o rzesy to mam dosc wyraziste wiec nie musze niczego szukac. Natomiast moja kolezanka z pracy jest wielka zwolenniczka rzes objetosciowych Musze jej przyznac, ze bardzo ciekawe sie prezentuja w jej przypadku. W pobliskim salonie gdzie je robila wlasciciekla mowila o duzym zainteresowaniu tym wlasnie efektem.
                            Last edited by gagatka; 15-10-2020, 16:17. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: przedluzanie rzęs

                              Jeśli chcesz cieszyć się długimi i gęstymi rzęsami to warto przeczytać xx Dowiesz się jak zagęścić rzęsy oraz których odżywek warto używać. Może jednak warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem i cieszyć się naturalnymi rzęsami, niż je przedłużać?
                              Last edited by gagatka; 15-10-2020, 16:16. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: przedluzanie rzęs

                                Ja bardzo lubię przedłużanie 1:1 ale minusem jest, że trzeba dość często powtarzać zabieg. Za to efekt super!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X