Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielkie testowanie z Babyonline.pl i marką Skarb Matki

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i marką Skarb Matki

    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
    Wydawało mi się że tej firmy już sporo produktów używałam a tu wychodzi że byłam w błędzie tylko zastanawiam sie bo na półkach sklepowych wcale tak dużo ich nie ma samej glinki do Twarzy musiałam szukać chyba w 3 sklepach
    nio półki sklepowe są kiepsko wyposażone w produkty Ziajki ja kupuje ich produkt w ich sklepach stacjonarnych w Krakowie mają ich kilka

    Skomentuj


      Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i marką Skarb Matki

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      nio półki sklepowe są kiepsko wyposażone w produkty Ziajki ja kupuje ich produkt w ich sklepach stacjonarnych w Krakowie mają ich kilka
      Muszę pogrzebać na stronie firmowej i odszukać czy i gdzie mają takie sklepy w Warszawie bo do tej pory żaden nie rzucił mi się w oczy tylko we wszelkich marketach i aptekach kupowałam

      Skomentuj


        Odp: Wielkie testowanie z Babyonline.pl i marką Skarb Matki

        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
        Muszę pogrzebać na stronie firmowej i odszukać czy i gdzie mają takie sklepy w Warszawie bo do tej pory żaden nie rzucił mi się w oczy tylko we wszelkich marketach i aptekach kupowałam
        zajrzyj koniecznie bo ich sklepy są wyposazone swietnie - maja tez stronie na FB i tam jest chyba aktualna lista sklepów

        Skomentuj

               
        Working...
        X