Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

3 października - światowy dzień uśmiechu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    3 października - światowy dzień uśmiechu

    Nie wiem, czy wiecie, ale dokładnie dzisiaj jest światowy dzień uśmiechu. Postanowiłem drążyć temat i spotkałem się z ciekawymi informacjami na jego temat: http://blog.vivio.pl/3-pazdziernika-...nego-usmiechu/

    A Wy często się uśmiechacie, czy należycie do tych bardziej poważnych?
    dieta-ok.pl - Zdrowy tryb życia, czyli jem zdrowo
  •    
       

    #2
    Odp: 3 października - światowy dzień uśmiechu

    Myślę, że jednak ważniejszym dniem jest 4 padziernika - Światowy Dzień Zwierząt.

    Skomentuj


      #3
      Odp: 3 października - światowy dzień uśmiechu

      a dzis mamy 8 października – Dzień Marynarki Wojennej Peru. Nie wie mczy ktos swietuje Za to jutro 9 października – Światowy Dzień Poczty i Znaczka Pocztowego. Kto ma w rodzinei osobe pracujaca na poczcie badz listonosza moze sobie swietowac :-)
      Swoja drogą niektore swieta z kalendarza swiat neitypowych sa bardzo zabawne i smieszne Ale to moim zdaniem bardzo fajna sprawa z tymi nietypowymi swietami. Zawsze to cos innego

      Skomentuj


        #4
        Odp: 3 października - światowy dzień uśmiechu

        Ja do poważnych na pewno nie należę. Dużo się śmieję Moje dzieci mają to za mną.
        Osobiście czekam na 13 październik. Wtedy ja mam swoje święto



        Skomentuj


          #5
          Odp: 3 października - światowy dzień uśmiechu

          ja też staram się z uśmiechem iść przez życie mimo sprzeczności losu i Zosi mojej też uśmiech raczej z twarzy nie schodzi zresztą Mąż też raczej jest uśmiechnięta osobą i mało poważną

          Skomentuj


            #6
            Odp: 3 października - światowy dzień uśmiechu

            Agibee ja zawsze pamietam o Twoich urodzinkach Urodzilas sie w pieknym dniu, tak jak moja mamusia 13 pazdziernika rodza sie same wspaniale kobiety, wspaniale matki!!
            Ja tez jestem z 13 tyle ze maja tez piekny miesiac... wszystko kwitnie, idzie wiosna, nowe zycie

            Skomentuj


              #7
              Odp: 3 października - światowy dzień uśmiechu

              Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
              Agibee ja zawsze pamietam o Twoich urodzinkach Urodzilas sie w pieknym dniu, tak jak moja mamusia 13 pazdziernika rodza sie same wspaniale kobiety, wspaniale matki!!
              Ja tez jestem z 13 tyle ze maja tez piekny miesiac... wszystko kwitnie, idzie wiosna, nowe zycie
              Po tych słowach przekroczyłam 2 metry Też pamiętam, że jesteś z 13 ale z miesiącem to już miałabym problem.Masz straszną pamięć co do dat.Ale tak jak napisałaś. ..w pięknym okresie masz urodzinki.Wszystko na nowo się do życia budzi.



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: 3 października - światowy dzień uśmiechu

                zawsze jak gdzies losuje cos albo trzeba podac jakis numer to zawsze i wszedzie wybieram 13 Dla wielu ludzi to bardzo pechowa cyfra, i duzo osob boi sie jej a dla mnie jest magiczna Uwielbiam trzynastk i przyznam ze przynosi mi szczescie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: 3 października - światowy dzień uśmiechu

                  nie wiedziałam że jest taki dzień

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: 3 października - światowy dzień uśmiechu

                    12 października – Międzynarodowy Dzień Reumatyzmu, Dzień Bezpiecznego Komputera Reumatyzm dziś rzadzi haha matko co za dzień !!! Dzien reumatyzmu.... smiech

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: 3 października - światowy dzień uśmiechu

                      Takie na siłe te światowe dni byle czego. Dzisiaj jest ważny dzień,bo mój tatko ma urodziny A jutro ja



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: 3 października - światowy dzień uśmiechu

                        i co kupilas w koncu na preznecik dla swojego taty kochana? ?Moja mama ma jutro ale dzis siwetowalimy u mamy A o Tobie pamietam :P

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: 3 października - światowy dzień uśmiechu

                          Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                          i co kupilas w koncu na preznecik dla swojego taty kochana? ?Moja mama ma jutro ale dzis siwetowalimy u mamy A o Tobie pamietam :P
                          Biletu nie kupiłam jeszcze ale powiedziałam,że za tydzień w sobotę nie ma nic planować,bo idzie w ramach prezentu urodzinowego na seans do kina. Ale miał minę Oprócz tego dostał też inny prezent



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: 3 października - światowy dzień uśmiechu

                            Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
                            Biletu nie kupiłam jeszcze ale powiedziałam,że za tydzień w sobotę nie ma nic planować,bo idzie w ramach prezentu urodzinowego na seans do kina. Ale miał minę Oprócz tego dostał też inny prezent
                            hehe no mine pewnei miał dobrą a jaki filmik wybralas dla taty? Jestem ciekawa jakie wrazenia po kinia bedzie mial, ale co jak co fajny prezencik dostał

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X