Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > grudzień: Mikołajki, Boże Narodzenie i Sylwester
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-12-2012, 16:30
basiekkk basiekkk jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
basiekkk.polki.pl

Domyślnie Prezent dla dziecka do 100 zł

Dziewczyny, wesprzyjcie mnie swoimi radami - da się kupić fajny prezent dla dziecka na święta do 100 zł? Niestety (ogólnie stety, ale nie pod tym względem ), trochę tych dzieci w rodzinie do obdarowania mam. Zależy mi najbardziej na zabawce, może być edukacyjna, nie na ubrankach. Liczę na Waszą pomoc i kreatywność
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-2012, 17:34
moniaB's Avatar
moniaB moniaB jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moniaB.polki.pl

Domyślnie Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

zależy w jakim wieku są dzieci i czym się interesują. myślę że do 100 zł na pewno coś znajdziesz

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-12-2012, 08:00
nperfekcyjna nperfekcyjna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nperfekcyjna.polki.pl

do tej kwoty jest mnostwo prezentow zalezy od wieku np. klocki sortery cała masa prezentów....
a co do świąt polecam http://niekoniecznieperfekcyjnapanidomu.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-12-2012, 12:39
Margerytka28 Margerytka28 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Margerytka28.polki.pl

Miasto: Polska

Bardzo fajne są klocki clics (powinnaś kojarzyć je jesli posyłałaś dzieci do przedszkola, bo tam dość często się nimi bawią), taki zestawik w szkolnisie jest np za 49 zł i za 60 w wiaderku.
Zabawa przednia!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-12-2012, 14:59
basiekkk basiekkk jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
basiekkk.polki.pl

Margerytko, świetne te klocki, dzięki Ja jeszcze swoich dzieci nie mam ale do obdarowania jest trójka:

- dziewczynka - 5 lat
- chłopiec - 2 latka
i chłopiec 9 lat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-12-2012, 20:17
dziewiatka9 dziewiatka9 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dziewiatka9.polki.pl

Chłopcu 2-letniemu może jakiś motor, samochód na baterie albo taki nadmuchiwany, na którym można "jeździć"
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-12-2012, 11:22
nowiutka nowiutka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nowiutka.polki.pl

Domyślnie Poduszka na prezent

Witam serdecznie,
Jestem mamą 2-letniej Lenki i lada chwila kolejnej dziewczynki, jeszcze bez imienia
W tej chwili każdą wolną chwilę spędzam z córeczką, ale wiem, że za pół roku ta sielanka się skończy i trzeba będzie wrócić do "normalnego" życia i pracy. Postanowiłam zatem spróbować pracować w domu. Chciałabym szyć poduszki dla dzieci według ich projektu. Uważam, że jest to idealny, niepowtarzalny prezent dla dziecka. Wszystkie niezbędne informacje zawarte są w podanym linku:
http://allegro.pl/poduszka-spelniaja...859249920.html

Zapraszam i pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-2012, 00:04
Aga1985rok Aga1985rok jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Aga1985rok.polki.pl

Smile Odp: Prezent dla dziecka do 100 zł

Możliwości na prawdę jest wiele Wystraczy wybrać się do najbliższego sklepu z zabawkami, lub "do" jakiegoś sklepu internetowego... \generalnie, to chcę zaznaczyc, że całkowiecie rozumiem rozterki w tym względzieNajlepiej zapytać u źródła - czyli u mamy - dzieci w tym wieku maja juz przeciez swoje zainteresowania, warto więc wziąć je pod uwagę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-2012, 12:36
Amko Amko jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Amko.polki.pl

No dokładnie,a jeszcze ściślej- polecam szukać w sklepach internetowych z artykułami dla dzieci,tam często masz największy wybór,a także atrakcyjne ceny. Szczególnie teraz przed świętami.

www.Amko.com.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-2012, 16:20
florka's Avatar
florka florka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
florka.polki.pl

A ja dla pięciolatki poleciłabym Ci taką konsolę edukacyjną do nauki angielskiego. Bardzo kolorowa i zajmująca, córa mojej siostry bardzo ją polubiła (też ma prawie 5 lat). Kosztuje 60 zł, przynajmniej w pierwszym uśmiechu gdzie ona zamawiała więc cenowo się zmieścisz a to bardzo fajna nauka przez zabawę.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania