Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > grudzień: Mikołajki, Boże Narodzenie i Sylwester
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-12-2016, 23:43
jolaak jolaak jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
jolaak.polki.pl

Domyślnie Odp: Jakie potrawy na Wigilię

a u nas w Wigilię jest barszcz grzybowy na zakwasie - pyszny
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-12-2016, 10:40
pieguskalodz's Avatar
pieguskalodz pieguskalodz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pieguskalodz.polki.pl

Miasto: Łódź
Blog Entries: 1

Ja coś*przygotuję z ciast, na pewno
Z mężem prowadzimy bloga, dopiero sie uczymy https://nawrot-radzi.blogspot.com/20...-ciast-na.html

To jest taki nasz blog dopiero zaczynamy, ale moze ktos jeszcze skorzysta
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-12-2016, 19:55
kasia353535 kasia353535 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kasia353535.polki.pl

jak szukamy przepisów na sprawdzone potrawy czy to wigilijne czy to na co dzień a nie mamy czasu przeszukiwać internetu czy czytać blogów to najlepiej zainstalować aplikacje na telefon http://publicrelations.pl/coca-cola-...-simplytastly/ I jak mamy czas np w drodze do pracy lub z pracy możemy szukać sobie ciekawych przepisów kulinarnych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-12-2016, 09:45
bobusie2 bobusie2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobusie2.polki.pl

Miasto: Poznań
Zdjęcia: 64

U mnie na Wigilię wszystko musi być przygotowane samemu. Nie wyobrażam sobie na tej wieczerzy np. gotowych pierogów z biedronki. Wiadomo pracy jest więcej, ale warto!

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-12-2016, 11:29
Monikaa28's Avatar
Monikaa28 Monikaa28 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Monikaa28.polki.pl

Na wigilijnym stole nie może zabraknąć przede wszystkim barszczu z uszkami, pierogów i ryby. A właśnie, jak radzicie sobie ze świątecznym "przejedzeniem"?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-12-2016, 11:15
Aniia84's Avatar
Aniia84 Aniia84 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Aniia84.polki.pl

Najlepiej się nie przejadać Ale wiadomo jak to na świętach jest . Ale może spróbujesz Doppelherz aktiv Na wątrobę Complex? To suplement diety z karczochem, który wspomaga trawienie i usuwanie toksyn z organizmu i z wyciągiem z ostropestu, wspomagającym naturalną ochronę i regenerację komórek wątroby
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-09-2017, 17:44
karinaa89 karinaa89 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karinaa89.polki.pl

My w tym roku prawdopodobnie nie będziemy musieli się martwić o potrawy wigilijne, ponieważ planujemy Boe Narodzenie w hoteli z najbliższą rodziną, czyli my, dzieli i rodzice. Co roku było nam bardzo ciężko wszystko dograć z tego względu, że mieszkamy na dwóch różnych końcach Polski, dlatego takie rozwiązanie wydaje się idealne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2019, 14:13
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

A jak Was dopytam z nieco innej beczki. Wolicie drzewka sztuczne czy prawdziwe? Powiem Wam, że u Nas jednak w domu królują te prawdziwe. Z mężem wybieramy co roku od https://www.choinki.pl/ np. jodłę kaukaską. Co za zapach i piękny wygląd! A jak jest u Was?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-2019, 20:02
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Nie wiem jak u Was, ale u mnie w święta dominują różnego rodzaju przyprawy korzenne. Moją ulubiona jest oczywiście cynamon Takie przyprawy dobrej jakości zamawiam zazwyczaj w sklepie internetowym https://jawo2008.pl/280-przyprawy-korzenne. Polecam się tam rozejrzeć, bo wybór jest szeroki, a ceny niewygórowane
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-11-2019, 20:04
magda906 magda906 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
magda906.polki.pl

Zdecydowałam na zorganizowanie Świąt w naszym nowym domu i zapraszamy cała rodzinę, w sumie uzbiera się ponad 30 osób i dlatego zamawiam catering na święta wilgacatering.pl bo znajomi bardzo chwalą ich organizacje i potrawy, jakie są w stanie przygotować pod taka liczbę osób. Dodatkowo muszę zadbać o potrawy tradycyjne w innych europejskich krajach, bo i obcokrajowcy u nas będą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania