Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

50 twarzy Greya

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: 50 twarzy Greya

    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
    Z Sycylijskimi klimatami to lubię
    A co do Greya zamierzałam czytać ale na kompie znacie jakieś stronki gdzie można tak pobierać i sobie czytać Jak to jest ?
    Chyba nigdy nie wpadnie w moje ręce a lubię normalnie w rękach trzymać i czytać Ale chciałabym przeczytać i wyrazić swoją opinie
    Lara5 ja często ściągam książki z ************************************************, trzeba się tam zalogowac i wtedy masz trochę darmowych MB, mi spokojnie wystarcza na to ile czytam, jak potrzebujesz wiecej MB to mozesz dokupic np. poprzes wysłanie smsa płatnego

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: 50 twarzy Greya

      Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
      Lara5 ja często ściągam książki z ************************************************************************************************, trzeba się tam zalogowac i wtedy masz trochę darmowych MB, mi spokojnie wystarcza na to ile czytam, jak potrzebujesz wiecej MB to mozesz dokupic np. poprzes wysłanie smsa płatnego
      no tak blokada moze teraz sie uda chomikuj . pl

      Skomentuj


        #33
        Odp: 50 twarzy Greya

        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
        no tak blokada moze teraz sie uda chomikuj . pl
        Dzięki spróbuję już się doczekać nie mogę kiedy zacznę czytać O ile mi czas i dzieci pozwolą

        Skomentuj


          #34
          Odp: 50 twarzy Greya

          Ja ostatnio kładę się do łóżka tak prze 21 i wtedy czytam 1-1,5 h. Ściągam sobie pdf na telefon i tak czytam, chociaż muszę trochę chyba przystopować bo mi się oczy zepsują bo jednak to są małe literki.

          Skomentuj


            #35
            Odp: 50 twarzy Greya

            Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
            Ja ostatnio kładę się do łóżka tak prze 21 i wtedy czytam 1-1,5 h. Ściągam sobie pdf na telefon i tak czytam, chociaż muszę trochę chyba przystopować bo mi się oczy zepsują bo jednak to są małe literki.
            to ja mam telefon bez neta nad czym ubolewam byle na pocztę wejść dobrze by było Więc zostaje mi czytać z komputera A chyba że z tableta ale coś też ciężko bo jakąś ma kartę uszkodzoną i leży w szufladzie

            Skomentuj


              #36
              Odp: 50 twarzy Greya

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              to ja mam telefon bez neta nad czym ubolewam byle na pocztę wejść dobrze by było Więc zostaje mi czytać z komputera A chyba że z tableta ale coś też ciężko bo jakąś ma kartę uszkodzoną i leży w szufladzie
              Tak z tableta było by Ci najwygodniej, wyciągnij z szuflady i zobacz czy się da zgrać z komputera. Ja właśnie przymierzam się do kupna tabletu

              Skomentuj


                #37
                Odp: 50 twarzy Greya

                ja oglądałam film i uważam, że jest okropny, płytki wstrętny i przesadzony, a w dodatku te chore sceny, ilez można ? bez przesady

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: 50 twarzy Greya

                  Ja w końcu obejrzałam ten film jakiś czas temu Nie mogłam się doczekać kiedy go w końcu siostra włączy na laptopie I potem pomyślałam Czym ci ludzie się zachwycają Film był okropny Te sceny ... w ogóle dużo tu przesady W ogóle nic mi się nie podobało aktor główny bohater też nie i ogólnie to jak traktowana jest w nim kobieta :/

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: 50 twarzy Greya

                    Też nie rozumiem zachwytu tym filmem, książkami i samą historią. Niestety jak to mówią - o gustach się nie rozmawia.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: 50 twarzy Greya

                      Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
                      Też nie rozumiem zachwytu tym filmem, książkami i samą historią. Niestety jak to mówią - o gustach się nie rozmawia.
                      Też nie rozumiem tego co inni widzą w tym filmie Dla mnie dużo tam przesady ,Już jak ona zjawia się u niego i w drzwiach się przewraca to dla mnie było takie sztuczne Aktorzy dla mnie też nie zagrali w tym filmie tak dobrze

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X