Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    FAMILY a ile czasu temu dałaśmu Nurofen?


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      z jakieś 40 min temu
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        witam wszystkie miłe babki

        mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie
        jakos tak ostatnio czasu nie miałam na neta.
        Natalka mi goraczkuje od piatku a u Łukasza prawdopodobnie jest astma
        a tak po za tym to stara bida
        ŁUKASZ 08.09.2006

        NATALIA JULIA 30.11.2007



        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Tak około godziny lek powinien zadziałać.Ostatnio podawałam ten lek 7 m synkowi szwagierki gorączka zaczęła spadaćpo godzinie dopiero.


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Aniu dzięki... kurcze zaczynam panikować już chyba i żałuję, że do lekarza nie poleciałam
            Dam znać jeszcze za ok 30 min co i jak

            akinomb widzę, że u Was ze zdrówkiem też nie ciekawe
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              a no nie ciekawie
              a jeszcze na dodatek byłam dzis z Łukaszem u alergologa i na moje pytanie czy synek ma astme pani doktor tylko zrobiła dziwna mine i przeszła do innego tematu lekcewazac mnie
              ŁUKASZ 08.09.2006

              NATALIA JULIA 30.11.2007



              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Czesc!
                Moja śpi , więc mam chwilę.

                Tak sobie myślę że moja zdrowa jak ryba -bo nie pamiętam kiedy była chora
                Całą zimę zdrowa i jeszcze ani razu antybiotyku nie miała
                Tree kurcze Julka wzięło co? 5 ma wszystkie tak?bo jeśli nie to może od zębów albo wiosenne przeziębienie

                Wszystkim chorowitym zdrówka,zdrówka ,zdrówka!!
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Tree jak temperatura nie spadnie to po około 4 godzinach można podać panadol... tak nam ostatnio radziła pediatra... a jaką masz dawkę nurofenu 60, 100 czy 120...
                  u mnie szału ciąg dalszy... nie da się posadzić, ciągnie z spodnie i bluzkę...






                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    magda nurofen mam 100 panadol mam 120. Ale w porządku... gorączka powoli zaczyna spadać.

                    Colorka jemu na dobrą sprawę nic nie jest ma gorączkę i lekki katar i to wszystko póki co... ale piątka właśnie nam wychodzi ...hmm... nie łączyłam tego z ząbkowaniem bo ten katar lekki jest, ale przy wyżynaniu katar też być może....muszę go poobserwować. Dzięki za "trop"
                    To się ciesz, że Amelka zdrowa Aż zazdroszczę, bo mój jak zaczął chorować mając 8 miesięcy tak chorował przez pół roku. Później się to na 8 miesięcy uspokoiło no i w listopadzie i grudniu był chory.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Tree różnie bywa i teraz jest zdrowa a potem może zacząć chorować także odpukać w nie malowane jest O.K
                      Jutro idziemy na bilans-już nastawiam sobie uszy na płacz Amelki
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Zdrówka dla Julka!!!

                        Moi chłopcy byli u pediatry- niestety mają chore gardło po 1,5 roku sie rozchorowali i to przez moją infekcję Tak to jest, jak sama z nimi jestem i nie mam możliwości się odizolować-aż mnie to wkurza.

                        Na dodatek znowu chodzę do pracy i moja mama z nimi została. Szłam spać o północy, wstałam o 6,ale jakaś o dziwo wypoczęta jestem-mimo zmiany czasu U nas pada-znowu nici z moich planów mycia okien!

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Iza bedzie ok ,nie martw sie i zapytaj od razu o te popuszczanie

                          Kasia duzo zdrówka dla wasno infekcji nie da sie uniknąć

                          od dawna pracujesz?na pełny etat?moze pisalas wczesniej ale mi umkneło..

                          mój mały spi,Sylwia sie bawi a ja kawke sobie piję


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            hello
                            a my właśnie wróciłyśmy z parku, iii Milena mi padła w w drodze powrotnej w aucie teraz śpi...kurcze noo,myślałam,że wytrzyma do wieczora
                            poznałam dziś 2 Polaków,którzy od 30 lat mieszkają tu we Francji,przyszli z wnukiem na spacer...mam nadzieje,że się jeszcze zobaczę z nimi kiedyś.
                            tree może to od zębów?? ja pamiętam w czerwcu MIlena miała gorączkę i kaszel poszłam do lekarza a on stwierdził,że to od zębów...czasem katar dzieci też mają,kiedy zębole idą,w każdym razie zdrówka życzę Julkowi.
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Miss no fajnie by była,jakby kontakt się utrzymał

                              mój spi i on własnie tak chodzi o 22 spac czasem o 21 ale od 20.30 jest w łóżku i sobie lezy cichutko,wycisza sie az wkońcu zasnie


                              Tree a Julek przechodził trzydniówke???


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Nie no .... raczej to przeziębienie. Wygląda po prostu na chorego.

                                Silek tak przechodził trzydniówkę, mając 11 miesięcy
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X