Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamuski rocznik 77

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Mamuski rocznik 77

    Jak słyszę to wszędzie lekarze popełniają ten błąd i dają antybiotyk z antybiotykiem a przecież na chłopski rozum jak coś nie pomaga to trzeba zmienić taktykę leczenia.Synek zaczął chorować w wieku 6 m trafił do szpitala z niewydolnością oddechową i miał podawany tlen,otym że jest to alergia i astma lekarze kapli się dopiero jak miał 1,5 roku masakra ile to dziecko musiało się wycierpieć Córeczka zaczęła chorować w wieku 8 m i dopiero kiedy miała 22 miesiące trafiłam z nią do odpowiedniego lekarza bo rodzinny dawał tylko antybiotyki.Dosłownie jednej jesieni wzieła 6 serii i poprawy nie było.


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Mamuski rocznik 77

      A no bo oni się tłumaczą, że zdiagnozować astmę u małego dziecka to nie tak łatwo, tylko, że jednym z kryteriów jest, że jeśli leczenie przeciwastmatyczne pomaga, to to jest astma. Tylko, że do nich to nie dociera, bo tak jak piszesz: antybiotyk nie pomaga, to dajmy inny.
      Mam pytanie do wszystkich mam 33-letnich: planujecie jeszcze zwiększyć swoją gromadkę? Te mamy z brzuszkami niech też się wypowiedzą, bo może wiedzą, że to jeszcze nie koniec. Mi się marzy jeszcze jeden maluch, ale tak już "na starość". Myślę, że koło 36-37, ale się zobaczy.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Mamuski rocznik 77

        O żyjecie,cud.Moje dziecko starsze mało chorowało,antybiotyk miało rzadko,młodsze dziecię przerobiło do tej pory3antybiotyki,pierwszy gdy miało ok5miesięcy.My już wiecej maluchów nie chcemy mieć to bedzie nasze ostatnie

        Skomentuj


          #19
          Odp: Mamuski rocznik 77

          Napisane przez 111kurczak Pokaż wiadomość
          Mam pytanie do wszystkich mam 33-letnich: planujecie jeszcze zwiększyć swoją gromadkę?
          Ja już niestety nie planuję wiecej bobasków,dwójeczka mi wystarczy.Teraz szukam stałej pracy bo z budżetem domowym jest ciężko.
          Ale wiadomo różne rzeczy się zdarzają i czasami może mi się przytrafić ciąża na stare lata.Moja siostra miała już dwójkę dzieci 17 i 15 lat a w tym roku urodziła jeszcze córeczkę także nigdy nic nie wiadomo


          Skomentuj


            #20
            Odp: Mamuski rocznik 77

            Wszystko moze zdazyc się,bratowej koleżanka zaszła w ciążę w wieku46lat i urodziła córkę,pierwsze dziecko miało juz ok20lat.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Mamuski rocznik 77

              Hej mamuśki gdzieście się podziały?
              No i jest tak jak się obawiałam mała ma reakcję oskrzeli po przeziębieniu Musi znowu brać sterydy wziewne i leki przeciwalergiczne.Ostatnio to tylko choroby nam się przyplątują,M ma dyskopatię i już miesiąc jest na zastrzykach które niestety nie pomagają.Ja znowu dzisiaj byłam na pobraniu krwi i dzwonili z laboratorium że badanie do powtórki bo wyszedł niski poziom płytek,oby to był błąd laboratorium.


              Skomentuj


                #22
                Odp: Mamuski rocznik 77

                Hej,
                ja również jestem za szczęśliwego rocznika 77 Ale chyba najpóźniej zdecydowałam się na dziecko...Różne tego były przyczyny...Planuję jeszcze jedno i mam nadzieję całkiem niedługo.
                Pozdrawiam!


                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Mamuski rocznik 77

                  Może i póżno może i nie,moje bratowe rodziły dopiero po 30 pierwsze dziecko

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Mamuski rocznik 77

                    witam wszystkie miłe panie z rocznika 77
                    ja mysle o jeszcze jednej dzidzi ale tak za 3 lata teraz musze znalezc prace i sie troche odchamic
                    ŁUKASZ 08.09.2006

                    NATALIA JULIA 30.11.2007



                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Mamuski rocznik 77

                      Też myślałam że znajdę pracę ale lipa,nic nie ma dla mnie bo brak doświadczenia.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Mamuski rocznik 77

                        ale Ty to zaciazona jestes to i tak dlugo bys nie popracowała
                        ŁUKASZ 08.09.2006

                        NATALIA JULIA 30.11.2007



                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Mamuski rocznik 77

                          Ja też szukam pracy bo M jest na chorobowym i wiadomo jak ZUS płaci.Pracę mogę znależć tylko jako sprzedawca w sklepie bo takiemam tylko doswiadczenie.U nas akurat jest zastój na takie miejsce pracy,kiedy było dużo ofert to ja akurat urodziłam małą.


                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Mamuski rocznik 77

                            A ja na wychowawczym i to sam początek, więc jeszcze nie mam zamiaru wracać do pracy. Ale mam gdzie, przed ciążą dostałam w szkole umowę na stałe.


                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Mamuski rocznik 77

                              Ja też na wychowawczym będę, na razie zaległe i tegoroczne urlopy wykorzystuję. Wychowawczy na 3 lata napisałam, a jak będzie to się zobaczy. Do starej pracy jednak nie wrócę na pewno, bo przeprowadziliśmy się na drugi koniec Polski. Myślałam, żeby od września iść do pracy, ale jakieś te moje dzieciaki chorowite się zrobiły.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Mamuski rocznik 77

                                Oj chyba kobitki powymierały,nie ma jak epoka lodowcowa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X