Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Aniu oby dziewczynki miały rację że to tylko błąd w laboratorium, a takowe się zdarzają. Mój M robił okresowe badania i wyszło mu ze bardzo wolno krzepnie mu krew i lekarka nie chciała podpisać mu zdolności do pracy i wysłała go na ponowne badania i wszystko wyniki ok

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      co do tego przychodzenia w nocy naszych dzieciaczkow to Łukaszek nas załatwił przyszedł dzis i mowi " posuncie sie bo nie mam gdzie sie połozyc, tato przykryj mnie "
      ŁUKASZ 08.09.2006

      NATALIA JULIA 30.11.2007



      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        witam co tam u wa słychac ostatnio cos tu sie znowu pusto robi ,mój Tymus ma jutro bal przebierancow w przedszkolu wiec ostatnio zyjemy tym ha ha ha My juz po obiadku Asia własnie skacze po brzuchu meza, a on spi ANIA 31mam nadzieje ze jednak z wynikami wszystko w porzadku ,

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Hejka.Dzięki dziewczyny za podniesienie na duchu ale martwię się bo kiedyś płytki krwi miałam na granicy normy.
          MELCHIOR a jak tam USG piersi miałaś juz robione?


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Aniu usg miałam robione w piatek bałam sie strasznie ,ale wszystko ok to najwazniejsze ze nie ma zadnego guzku albo cos innego nastepna kontrol za około 2 lat i po 40 mamografia . W tym roku jeszcze musze zrobic sobie cytologie bo tez akurat mija mi 2 lata od ostatniego badania

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              witam
              jak tam? jakoś nie mam weny na pisanie/
              w piątek idziemy na choinkę, Marysia dostanie paczkę.
              mąż 2 dni był chory i miałam dodatkowe zajęcie.
              opiekę nad kolejnym dzieckiem, miał podwyższoną temperaturę i umierał




              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Melchior- to u Was pewnie wesołe przygotowania do balu Pamiętam moje baliki z dziecięcych lat. Nie chodziłam do przedszkola, bo mama się nami zajmowała, ale mama robiłam nam baliki w domu dla naszych znajomych i kuzynostwa-świetna sprawa!

                Scarlet
                -my jutro wybieramy się do reserved. Siostra kupiła tam świetne spódnice-też musze ubogacić szafę. Mam nadzieję, że do dzieci tez znajdę coś fajnego.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Cześć

                  Ania i ja mam nadzieję, że te złe wyniki to tylko są efektem pomyłki.

                  Melchior a za co przebieracie Tymusia ?? Mam nadzieję, że nam pokarzesz swojego kawalera
                  Super, że Usg wyszło pomyślnie

                  akinomb, kruszynka haha ja nie mam takich akcji... bo ja śpię z Julkiem

                  przyznam,że staram sie nie odwiedzać galerii w momencie wyprzedaży, bo białej gorączki dostaję na widok ilości tych ludzi
                  Choć nie ukrywam,że jak w sierpniu była u nas kuzynka i chciała sobie pojechać na zakupy to zabraliśmy ją do SCC to mnóstwo fajnych rzeczy sobie kupiłam w fajnych cenach
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Dobry wieczór dziewczyny,
                    Anno głowa do góry,błędy się zdarzają,na pewno wsio będzie O.K
                    Melchior -udanego balu też będziesz z synkiem jako gość??

                    Ale Wam zazdroszczę tych zakupów i wyprzedaży
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Cześć babeczki

                      kurcze ale u nas dzisiaj wieje... wczoraj wyszliśmy na spacer, patrzę na termometr -1 stopień. Nie wzięłam ani szalika ani czapki, ani rajstop nie ubrałam, a tam tak gwizdało,że po 30 min chciało mi się już wracać
                      A dzisiaj mi tak narywa praniem, że szok....
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Hej,
                        Tree wiesz ja nigdy nie zakładam rajstop ani czapki jedynie szalik i rękawiczki bo ręce najbardziej mi marzną.
                        U nas także wieje i co chwila prószy śnieg
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          A u nas dzisiaj w nocy strasznie wiało, rano napadało znów dużo śniegu. Temperaturka teraz około 0 i chwilami świeci słoneczko. Byliśmy już na dworze i lepiliśmy bałwana Karolek megazadowolony

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Colorka ja też wczesniej nie zakładałam,moja mama walczyła ze mną dosłownie o czapkę Ale jak zaczęłam na studia jeździć, a musiałam 1,5 godziny jechać z przesiadką, często gęsto autobusy się spóźniały albo wcale nie przyjeżdżały. To zaczęłam się ubierać.

                            Karolkowa o matko Ty już po spacerze??? A ja główkuję co tu na obiad zrobić
                            krupniczek mam z wczoraj, ale co tu na drugie zrobić ??
                            Miały być pierogi wczoraj męża posłalam po produkty, ale zapomniałam o mące ...a teraz nie dam rady wyjść z Julkiem bo tak wieje i pada jakby deszcz ze śniegiem.
                            Bardzo nie przyjemnie
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Ja też zakładam czapkę i rękawiczki. kiedyś nie nosiłam czapek i ciągle bolała mnie głowa i miałam zawalone zatoki.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Witam Dziewczyny...
                                Czy któraś byłaby mi w stanie wytłumaczyć jak to jest możliwe i dlaczego 27letni mężczyzna w przeciągu dwuch lat zostaje sierotą a jego rodzice umierają w męczarniach???? Bo ja tego niemogę pojąć, dlaczego tak się dzieje na tym cholernym świecie, a już mojemu m tego wytłumaczyć niemogę...





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X