Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Aniu główka do góry. Wszystko się ułoży. Mąż Twój pracę dopiero co zmienił, więc lada chwila a będzie w porządku.
    Pomyśl sobie, że jeszcze przez 8 miesiecy będziesz miała luz z nauką potem Ci będzie ona bokiem wychodzić
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Aniu głowa do góry w październiku razem będziemy się stresować

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Dzięki dziewczyny za słowa otuchy


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          witam wszystkie babeczki
          moj dom opanowało chorobsko - tylko Łukaszek jako tako sie trzyma.
          wczoraj byłam na przedstawieniu mojego synka z okazji dnia babci i dziadka - az lezka wq oku mi sie zakreciła taki z niego juz duzy chłopak
          ŁUKASZ 08.09.2006

          NATALIA JULIA 30.11.2007



          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            hey akinomb

            Szybkiego powrotu do zdrówka,ja dziś mam zamiar się ze znajomą wybrać do szkoły na przedstawienie dla Babci i Dziadka do szkoły,ale jak narazie mój Diabełek nie chce iść spać
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              hej laski
              my już po obiadku. kapustka była. wczoraj mieliśmy kolende. fajny ksiądz był. ma 27 lat dopiero chwilę posiedział i poszedł. a mój mąż wczoraj faworki zrobił, pyszne. troszkę mu nagadałam i od razu zmiana, rano nawet naczynia pozmywał




              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                akinomb zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka dl Was wszystkich

                Monia mąż pierwsza klasa, ja tam nie widzę zmiany w moim nawet jak mu na sumienie w chodzę.
                Kompletnie niereformowalny !!!
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  akinomb zdrowka zycze u nas tez chorobsko pojawia sie i znika ...tydzie jestesmy zdrowi a pozniej znowu sie zaczyna...
                  Monia meza tylko pozazdroscic
                  U nas juz po sniegu,szaro sie jakos od razu zrobilo

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Ja też życzę szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim choruszkom
                    U nas (odpukać) mały zdrowy.
                    Dotka jak brakuje Ci śniegu to do Polski, tutaj jest go od groma

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej dziewczyny!
                      już mam za sobą 6 zaliczeń, czyli jeszcze 12 pozostało niedawno wróciłam z dzisiejszego egzaminu.
                      jakiś mega katar mi się zrobił i nie mogę normalnie oddychać, więc trochę się od rana męczę. dobrze, że Joasia jest na weekend u mojej mamy, przynajmniej się nie zarazi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        hej laski my bylismy dzis z Aska na spacerku i młoda dała tak popalic ze masakra ,ani na nogach ani na sankach wiec pół drogi ja niosłam bo plakała . A teraz spi bo sie zmeczyła spacerkiem Magda gratuluje zaliczen dozo zdrowia choruszka zycze ,ANIA 31 bedzie dobrze głowa do góry

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Madzia zdrówka życzę, no i gratuluję tych zaliczeń, 1/3 już za Tobą

                          melchior uuuuu... Asia zły dzień chyba miała, jak się obudzi na pewno humorek jej się poprawi.

                          A my niedawno obiad skończyliśmy jeść, przez to spania Julka teraz godziny posiłków nam się przesunęły
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            Madzia zdrówka życzę, no i gratuluję tych zaliczeń, 1/3 już za Tobą

                            melchior uuuuu... Asia zły dzień chyba miała, jak się obudzi na pewno humorek jej się poprawi.

                            A my niedawno obiad skończyliśmy jeść, przez to spania Julka teraz godziny posiłków nam się przesunęły
                            poszła spac o 15 wstała o 17.30 humorek ma swietny ,ale o ktorej teraz pojdzie spac nikt nie wie ha ha ha

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Melchior ja też jakiś czas temu wybrałam się z Joasią na sanki, a ta cała sfochowana siedziała, a potem też koncert dała i biegłam szybko do domu.

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                Melchior ja też jakiś czas temu wybrałam się z Joasią na sanki, a ta cała sfochowana siedziała, a potem też koncert dała i biegłam szybko do domu.
                                Madzia widocznie Aśki tak mają

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X