Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
    .A dziadkowie Łukaszka będą na występie?
    beda moi rodzice i teściowie tez
    ŁUKASZ 08.09.2006

    NATALIA JULIA 30.11.2007



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      PA wszystkim
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        ja tez juz mowie wszystkim pa
        ŁUKASZ 08.09.2006

        NATALIA JULIA 30.11.2007



        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          do juterka dziewczynki!

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            dobranoc dziewczyny

            ja jeszcze siedzę, film się nie skończył, poza tym mam jeszcze dwa odcinki Majki do obejrzenia
            miłej nocki
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Cześć
              Ale miałam dzisiaj noc Wieczorem nie zdążyłam jeszcze wejść do łóżka a mały się już obudził i to z takim płaczem. Pokazywał ze boli go buzia. Sama nie wiem czy bolały go usteczka czy buźka w środku. Usta miał wczoraj obszczypane od mrozu bo na spacerze zażyczył sobie lizaka a ja głupia mu go dałam Kolejną pobudkę z płaczem miałam o 3 a o 6 wstał na dobre. Mam nadzieję że nie rozwija się u niego jakieś chorubsko.
              Dziewczyny czym smarujecie usta dzieciom przed spacerkiem?

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                Cześć
                Ale miałam dzisiaj noc Wieczorem nie zdążyłam jeszcze wejść do łóżka a mały się już obudził i to z takim płaczem. Pokazywał ze boli go buzia. Sama nie wiem czy bolały go usteczka czy buźka w środku. Usta miał wczoraj obszczypane od mrozu bo na spacerze zażyczył sobie lizaka a ja głupia mu go dałam Kolejną pobudkę z płaczem miałam o 3 a o 6 wstał na dobre. Mam nadzieję że nie rozwija się u niego jakieś chorubsko.
                Dziewczyny czym smarujecie usta dzieciom przed spacerkiem?
                ja smaruje Alankowi pomadką ochronną z Nivea



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  HEJ.
                  MAMAKAROLKA zajrzyj mu do buzi może ma afty lub gardełko zaczerwienione.
                  Ja swojej niczym nie smaruję bo zaraz zlizuje i jest jeszcze gorzej Bużki tez niczym nie smaruję bo ściera.
                  Dzisiaj wyjątkowo dobrze spała,oby tak dalej.


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Patrzyłam i w buźce nic nie widać Zjadł nawet śniadanko co rzadko się zdarza
                    Chyba jedynym problemem jest właśnie oblizywanie się na mrozie

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      cześć

                      karolkowa jeśli zjadł śniadanko bez większych problemów to raczej to nie afta, mój to przy każdym kęsie pokazywał,ze boli go buzia.
                      A ja smaruję usta przed spacerem przeważnie pomadką, ale też jak go kremuję to mu po ustach palcem przejadę.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Ja mu tez smaruję kremem tym co całą buźkę a on idzie do łazienki i usta ręcznikiem przeciera

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          hej ,
                          Ja nie smaruję niczym , używam Nivea na każdą pogodę a buzię mam zawsze zasłoniętą szalikiem

                          Wróciłam od lekarza,lekarka stwierdziła że test nie daję 100% gwarancji, i dała skierowanie do Gastro-ale termin na maj
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            A no własnie już o tym pisałam że test nie daje 100% gwarancji.Na maj ...szok Ja czekałam 3 tygodnie na badanie.Można też zrobić prywatnie ale wiadomo to kosztuje u nas 180zl


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Colorka no niestety do poradni specjalistycznych są ogromne kolejki. I nawet jakbyś chciała pójsć prywatnie to termin nie będzie pewnie lepszy
                              Mój mąż jak chodzi do neurologa to obojętnie czy prywatnie czy państwowo - tak samo długo trzeba czekać. Prywatnie jest tylko taki plus, ze jak ktoś zrezygnuje to dzwonią, ze jest wcześniejszy termin.
                              Zresztą to samo było z różnymi specjalistycznymi badaniami (tomografia, EMG).
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                cześć dziewczyny!
                                mnie też ciężka noc, nie mogłam usnąć do 3 drugi dzień z rzędu, rano obudziłam się i poszła krew z nosa. jakaś wymordowana jestem.

                                my po śniadaniu, jajo oczywiście było
                                Ja piotrusiowi smaruję buźkę jak wychodzimy kremem na mróz i wiatr J&J, ust nie smaruję, bo kończy się oblizywaniem, a to jeszcze gorzej.

                                Colorwomen niestety tak to wszystko wygląda w naszym kraju człowiek zdąży paść zanim nas przyjmą i jak się prywatnie nie pójdzie, to wieki można czekać

                                tak Tree racja, mąż miał termin do chirurga prywatnie na za 3 miesiące, babeczka zadzwoniła, ze termin się zwolnił i na wizytę mógł iść na następny tydzień, o tyle lepiej

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X