Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Darmowe Próbki I Gadżety

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

    U mnie wczoraj tylko mapa Polski ;/
    Macie coś nowego?


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

      Pierwszy raz coś za Waszym poleceniem zamówiłam, aż sie zdziwiłam, że wczoraj już przyszła mapa- na początku nie wiedziałam, o co chodzi Dzięki

      Skomentuj


        Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

        http://www.*************************/47172/polecam (może ktoś się skusi

        Skomentuj


          Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

          dax@dax.com.pl - wysłałam prośbę o próbki i przysłali parę saszetek ,
          Jeśli robicie zakupy w Rossmanie, polecam też stronę rossnet.pl , po zalogowaniu i wypełnieniu wszystkich pól w profilu, co jakiś czas (mniej więcej co 2 , 3 miesiące) po zalogowaniu na stronie rossnet pojawia się zielona ikonka z prezentem, klikasz na nią, wybierasz rossman w którym chcesz odebrać prezent i odbierasz. Prezent to torebka całkiem fajnych próbek kosmetyków

          Skomentuj


            Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

            diablica ma rację z josery wysyłają dostałam już dawno i nawet długo nie czekałam.
            Kurde ja już dość dawno na stronie rossmana się zalogowałam i nie wiem albo za rzadko ją odwiedzam albo nie widziałam jeszcze tych prezencików...


            Skomentuj


              Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

              Napisane przez Angel1090 Pokaż wiadomość
              diablica ma rację z josery wysyłają dostałam już dawno i nawet długo nie czekałam.
              Kurde ja już dość dawno na stronie rossmana się zalogowałam i nie wiem albo za rzadko ją odwiedzam albo nie widziałam jeszcze tych prezencików...
              właśnie rozdają te zestawy w rossmanie do 31 stycznia
              trzeba się zalogować, w profilu podać płeć, datę urodzenia, miejscowość i telefon i zapisać się na otrzymywanie newslettera
              wtedy na stronie pojawia się ikonka odbierz prezent, w prawym górnym rogu, przy powitaniu, kliknąć i dalej wszystko jest opisane
              ja go już odebrałam to są próbki, np.:mleczko po goleniu Nivea, pasta do zębów colgate, płyn do płukania lenor, mleczko do ciała,...itp.
              powodzenia

              Skomentuj


                Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                A ja Was dziewczyny zapraszam na stronę Klub ambasadorów onozis , nie wiem czy ktoś już polecał tą stronę bo jestem tu nowa.Za rejestrację i napisanie 10 postów dostaje się tabletki onozis i pilniczek .Potem zdobywa się status w formie pereł no i oczywiście dla aktywnych co dwa miesiące tabletki onozis

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                  ja mam chyba pecha do rossmana ,bo juz drugi raz pojawil mi sie prezent ,ale okazalo sie ze y moim miescie limit zostal wyczerpany

                  Skomentuj


                    Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                    http://123konkurs.pl/pl/partnersprogram/6225.html fajna stronka ,a jeżeli zarejestrujesz sie z tego linku to otrzymasz na start 60 pt

                    Skomentuj


                      Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                      Wypełniłam na stronie rossmana tak jak mówiłyście i się udało właśnie odebrałam paczuszkę Kurde ale ciemna byłam... ja tam zarejestrowana jestem już z rok jak nie więcej... jej zdarza się dzięki dziewczęta!
                      Nie wiecie może kiedy rusza tegoroczna akcja rośnij zdrowo? w zeszłym roku nie załapałam się już na wyprawki dla piesków a przydałaby się bo mam szczeniaczka heh. pozdrawiam


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                        [QUOTE=tyna;169663]A ja Was dziewczyny zapraszam na stronę Klub ambasadorów onozis , nie wiem czy ktoś już polecał tą stronę bo jestem tu nowa.Za rejestrację i napisanie 10 postów dostaje się tabletki onozis i pilniczek .Potem zdobywa się status w formie pereł no i oczywiście dla aktywnych co dwa miesiące tabletki onozis [/QU
                        Co do tych tabletek to są środki apteczne?Trochę obawiam się łykać czegoś,czego nie znam.

                        Skomentuj


                          Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                          Napisane przez tygrysek82bu Pokaż wiadomość
                          dax@dax.com.pl - wysłałam prośbę o próbki i przysłali parę saszetek ,
                          Jeśli robicie zakupy w Rossmanie, polecam też stronę rossnet.pl , po zalogowaniu i wypełnieniu wszystkich pól w profilu, co jakiś czas (mniej więcej co 2 , 3 miesiące) po zalogowaniu na stronie rossnet pojawia się zielona ikonka z prezentem, klikasz na nią, wybierasz rossman w którym chcesz odebrać prezent i odbierasz. Prezent to torebka całkiem fajnych próbek kosmetyków
                          Ja właśnie już zamówiłam próbki z Rossmana.Zwykle szybko zchodzą,więc jeśli ktoś jest zainteresowany to lepiej niech się śpieszy.Teraz jest od 18.01.
                          Poza tym ja to polecam-jeśli ktoś ma dzidzię na pampersach też w Rossmanie kupuje się Pampersy2 albo 3paczki i zabawkę się dostaje z Fisher Price.Moja mała ma już dwie:Snoopiego i Ślimaka połykacza klocków.

                          Skomentuj


                            Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                            wlasnie tez zawsze to zamawialam ale teraz juz chyba od wrzesnia nic nie dostaje tzn tego zielonego znaczka zeby isc odebrac prezent ciekawe czemu nic nie przychodzi
                            Zdjecia Hani i Szymka

                            Hania ur.06.01.2003
                            Szymcio ur.07.05.2007

                            Skomentuj


                              Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                              Napisane przez Amesia Pokaż wiadomość
                              Poza tym ja to polecam-jeśli ktoś ma dzidzię na pampersach też w Rossmanie kupuje się Pampersy2 albo 3paczki i zabawkę się dostaje z Fisher Price.Moja mała ma już dwie:Snoopiego i Ślimaka połykacza klocków.
                              to już nieaktualne
                              aredzimska

                              Skomentuj


                                Odp: Darmowe Próbki I Gadżety

                                Napisane przez magdamir1 Pokaż wiadomość
                                wlasnie tez zawsze to zamawialam ale teraz juz chyba od wrzesnia nic nie dostaje tzn tego zielonego znaczka zeby isc odebrac prezent ciekawe czemu nic nie przychodzi
                                To musisz robić coś nie tak.Zarejestruj się,mój profilodaj nick,imię,nazwisko,adres,płeć,tel.,datę urodzenia-z prawej strony masz kalendarzyki wybierz ją.Zatwierdź.Później wejdź w moje profile wybierz newstery,zatwierdź.Wyloguj się i ponownie zaloguj i napewno będzie prezencik.
                                Ja dzisiaj odebrałam.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X