Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    kurde, od wczoraj prubuję założyć bloga na blogerki.pl i wyskakuje komunikat że założenie bloga jest teraz niemożliwe bo wystąpił jakiś tam bład na stronie





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      hej
      Marysia śpi, a ja obiadek zjadłam i się lenie. na spacerku już byliśmy, później może wyskoczymy jeszcze na chwilkę.
      Marysia wszystkim pokazuje swoje nowe buty nawet przechodniom.
      zasneła bez smoczka, aż się zdziwiłam. upominała się ale jej nie dałam.

      szkoda mi mojego męża. córka nie chce z nim gadać, zablokowała go na gg i na nk. telefonu nie odbiera, bo ciagle się pytał kiedy przyjedzie.
      nie wiem jak mu pomóc, porozmawiać z nią, czy się nie wtrącać




      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
        hej
        Marysia śpi, a ja obiadek zjadłam i się lenie. na spacerku już byliśmy, później może wyskoczymy jeszcze na chwilkę.
        Marysia wszystkim pokazuje swoje nowe buty nawet przechodniom.
        zasneła bez smoczka, aż się zdziwiłam. upominała się ale jej nie dałam.

        szkoda mi mojego męża. córka nie chce z nim gadać, zablokowała go na gg i na nk. telefonu nie odbiera, bo ciagle się pytał kiedy przyjedzie.
        nie wiem jak mu pomóc, porozmawiać z nią, czy się nie wtrącać
        Monia córka twojego męża??nie rozumiem



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
          Monia córka twojego męża??nie rozumiem
          Twój mąż ma jeszcze inną córkę?



          Dawniej Marti

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            witajcie mamusie
            może w wolnej chwili poczytam co tam słychać u was,
            zdrówka życzę wszystkim chorym i mamusiom i dzieciaczkom (Majek mi się rzuciła w oczy, że się porozkładały wszystkie trzy w domu )))))

            ja nadal szukam pracy wynik: 3 rozmowy - 2 odpowiedzi odmowne, na jedną odpowiedź nadal czekam..generalnie doopa blada....

            poza tym zimnica jak nie wiem, zmarzłam dziś na spacerku z Julkiem, zjadl zupę ogórkową (ale mi pyszna wyszła) i spi już 2 godziny ...

            miłego dnia!
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              witajcie dziewczyny!
              ja już po zajęciach i nawet po godzinnym spacerze z Asią. w sumie daleko nie chodziłyśmy, prawie cały czas na placu zabaw siedziałyśmy. Asia bardzo lubi ślizgawki, jak zjeżdża to aż się w głoś śmieje

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                Była u mnie kuzynka i to co powiedziała dosłownie mnie zamurowało.
                Przyszła do niej jej siostra Agnieszka(ja jej za bardzo nie lubie choć to rodzina) i jej synek (w styczniu kończy 3 latka) uderzył czy popchnął jej córeczkę (16 m-cy) lekko zapłakała i tyle.A Agnieszka wzięła tego synka tak jak stał rozebrany (jak to się chodzi po domu) i wystawiła na balkon po czym zamknęła drzwi w te mrozy pare dni temu.I teraz synek jest chory ....
                Kurcze przecież to dziecko nawet nie rozumie dlaczego mama go tam zamknęła, przecież idzie wytłumaczyć dziecku prawda??Ona jest naprawdę dziwna , nawet klapsa daje mu na gołą pupę przy wszystkich.Ściąga spodnie majty i klaps
                szok!!!!
                można dać dziecku karę, wyprowadzając na chwilę do innego pokoju ale na miły Bóg nie na balkon!!! jaka pogoda by nie była!!! dziecko może i rozumie dlaczego mama go tam zamknęła ale pd warunkiem, że jak go stamtąd wypuści to dzieckiem porozmawia o tym co się stało.
                Co do bicia w gołą pupę, to wiem, że są "szkoły" takiego bicia jeśli bić to na gołą, żeby dziecko poczuło, bo przez ubranie przecież nie czuć bólu tak bardzo nawet miałam książkę o wychowaniu (religijną, wzorowaną na biblii zresztą) był tam cytat, którego dokładnie nie pamiętam ale sens był taki: kijem dziecko możesz skarcić jeśli zasłuży, przecież nie zabijesz książkę oddałam nieprzeczytaną.

                dla mnie nie do pomyślenia...

                do dziś mam przed oczami widok mojej koleżanki bitej przez ojca (nagle z zabawy ją wyrywał, bo coś tam mu się nie spodobało), zwiewałam stamtąd szybko....moja mama wiedziała dlaczego, po mojej minie i strachu w oczach
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  rzeczywiście historia straszna. trzylatek powinien już zrozumieć co zrobił źle i można było mu po prostu wytłumaczyć.
                  Izabelka a co to za książka była?
                  sama się zastanawiałam czy kiedykolwiek będę dawać Asi klapsy czy nie i na razie jestem na nie. ja ją będę biła, a jak ona np. kogoś uderzy, to będę tłumaczyć że bić nie wolno? trochę by to dziwne było.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    My już po spacerku

                    Colorka z tym zamknięciem na balkonie to jakas przesada. Trzeba pogadać z tą dziewczyną, bo kiedyś ktoś to zauważy i zgłosi gdzie trzeba (zresztą sama bym tak zrobiła)
                    Hehe... fajnie, że zafundowaliście sobie taki spacerek I jak się sprawy mają ??

                    kruszyna może tymczasowo mają jakieś problemy, spróbuj za kilka dni

                    Monia a to Twój mąż i jego córka nie mieli nigdy dobrych kontaktów z sobą, czy teraz się coś poknociło ??
                    A Ty z nią masz jakiś fajny kontakt? Ile ta dziewczyna ma lat ?
                    Bo to wszystko jest istotne jeśli chcesz się zainterweniować
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                      rzeczywiście historia straszna. trzylatek powinien już zrozumieć co zrobił źle i można było mu po prostu wytłumaczyć.
                      Izabelka a co to za książka była?
                      sama się zastanawiałam czy kiedykolwiek będę dawać Asi klapsy czy nie i na razie jestem na nie. ja ją będę biła, a jak ona np. kogoś uderzy, to będę tłumaczyć że bić nie wolno? trochę by to dziwne było.
                      to jest ta książka:
                      http://wysylkowa.pl/ks721257.html
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        i niby lańsko na gołą pupe ma wynikać z tej mądrej miłości??
                        a tak ogólnie było coś wartego uwagi w tej książce czy same takie dziwne porady?

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość

                          Monia a to Twój mąż i jego córka nie mieli nigdy dobrych kontaktów z sobą, czy teraz się coś poknociło ??
                          A Ty z nią masz jakiś fajny kontakt? Ile ta dziewczyna ma lat ?
                          Bo to wszystko jest istotne jeśli chcesz się zainterweniować
                          wczesniej mieli dobry kontakt, chętnie przyjezdzała do nas, a teraz nie wiem co sie stało ciągle zasłania się nauka, ma 11 lat
                          kontakt z nią myslę że mam dosyć dobry




                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                            Twój mąż ma jeszcze inną córkę?
                            tak ma ,starszą od Marysi




                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Tree jest ok , kolega -koleżanka nic więcej

                              Wiecie to jakby nie było też moja kuzynka i nie raz mówiłam jej że źle robi itp..np.w tym że ma 3 latka jej synek a pije jeszcze z butelki i ma próchnice na ząbkach ale ona problemu nie widzi bo jak twierdzi to jej dziecko
                              Zreszta ja z tą rodziną nie utrzymuję kontaktu , tylko z tą jedną kuzynką
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Monika a może mama dziewczynki ma coś przeciwko, że do Was przyjeżdżała
                                Jak się lubicie to myślę, że możesz porozmawiać z dziewczynką

                                Colorka.. cóż chyba mało reformowalna istota z tej kuzynki.
                                No to relacje takie jak chciałaś, prawda ?
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X