Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    nie wim może to prima aprilis ale mój facet w końcu znalazł pracę

    może w końcu w maju zamieszkamy razem, juz w trójkę, bo tak mi brakuje prawdziwego domu i swojego kąta...

    niech już sie wszystko ułoży
    No to życzę powodzenia,nie ma to jak pełna rodzina i jeszcze na swoim,aby sie udało
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      yoenne podaje link do artykulu http://www.forumginekologiczne.pl/txt/print,2648,0
      a tu jest maly fragment o kolorze wod plodowych:
      "Prawidłowy płyn owodniowy ma zabarwienie jasne, przejrzyste, jednakże w miarę upływu czasu trwania ciąży staje się on opalizujący, natomiast tuż przed porodem jego barwa zmienia się na mętno-białą."
      Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

      Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

      Skomentuj


        Twoje wczorajsze objawy normalnie jak z emocjonujacej ksiazki
        a wody moga sie saczyc, czytalam gdzies, ze mozna kupic test plynu owodniowego, taki paseczek przykladasz i wtedy zmienia kolor;

        u mnie wod odplynelo doslownie kieliszek i nic wiecej, niewiem czy maly zaslonil glowka czy jakas podwojna blona i dopiero w szpitalu przebili to sie "polalo"
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
          yoenne podaje link do artykulu http://www.forumginekologiczne.pl/txt/print,2648,0
          a tu jest maly fragment o kolorze wod plodowych:
          "Prawidłowy płyn owodniowy ma zabarwienie jasne, przejrzyste, jednakże w miarę upływu czasu trwania ciąży staje się on opalizujący, natomiast tuż przed porodem jego barwa zmienia się na mętno-białą."
          Dzieki za linka. Tego płynu poleciało mi tak z 25ml może, dosłownie parę kropel. Teraz o 13 będę dzwoniła do lakarza, bo teraz go nie ma i zapytam o wszystko. Nie chcę niczego zaniedbać. Powiem mu o wszystkim i zobaczymy co zadecyduje? W końcu najlepiej się na tym zna.
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            ale jak nie masz pojecia co to wyplynelo to moze lepiej to sprawdzic, bo jesli to wody plodowe to jest ograniczony chyba czas zeby sfinalizowac porod, doba?
            Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

            Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

            Skomentuj


              Napisane przez grygoranna Pokaż wiadomość
              Twoje wczorajsze objawy normalnie jak z emocjonujacej ksiazki
              a wody moga sie saczyc, czytalam gdzies, ze mozna kupic test plynu owodniowego, taki paseczek przykladasz i wtedy zmienia kolor;

              u mnie wod odplynelo doslownie kieliszek i nic wiecej, niewiem czy maly zaslonil glowka czy jakas podwojna blona i dopiero w szpitalu przebili to sie "polalo"
              No powiem Ci, że też się nastraszyłam jeszcze jak mi lekarz powiedział wczoraj na wizycie, że może lada dzień nawet się urodzić. Ale miałam już tak kilka razy z nerwów tylko wtedy nie było tego białego płynu, tomnie ciut niepokoi. Zapytam więc lekarza i najwyżej podjadę do niego lub do szpitala.
              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

              Skomentuj


                noo, i pisz pozniej co i jak

                ja sie zabieram za malowanie drugiego okna - pobijam normalnie rekordy dzisiaj , ale jak mi sie niechce to trudno to slowami opisac, no ale krasnoludki mnie nie wyrecza
                Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

                Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

                Skomentuj

                •    
                     

                  . Yoenne u mnie identyczne objawy wczoraj. Ja już wykąpana i do snu się naszykowałam jak mnie wszystko nie wzięło i ta biegunka . Nie mogłam z bólu wytrzymać więc nospe oczywiście wzięłam. Trzymało mnie dobre kilka godzin, Już miałam wychodzić z torbą z domu jak się położyłam na chwilkę do łóżka i tak usnęłam w ciuchach. To była okropność ale nie miałam żadnego płynu. Dzisiaj rano pojechałam z moczem i na krew potem do położnej i do gina. No i ona mówi tak,, Że dla mojego dobra byłoby lepiej gdybym już pomalutku zaczęła rodzić bo mały ma 3500 i jest duży. Wogóle obmacała mi go dzisiaj aż bolało. Jednak on nie ma zamiaru wychodzić jeszcze i napewno nie urodzę (ale mojej siostrze też mówiła że przez najbliższe dwa tygodnie nie urodzi a ona na drugi dzień tuliła synka).
                  Czuje że znowu zaczyna mnie boleć w dole brzucha i promieniuje mi coś dosłownie. Kurcze boje się.
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    witam kobietki
                    ja juz spacerek zaliczylam, czeka mnie jeszcze wizyta w supermarkecie, ale to pod wieczor.
                    sasiadka jak mnie zobaczyla to sie spytala: a co to blizniaki beda? bo juz taka gruba jestes... no fajnie, kobiete w ostatnim miesiacu tak pocieszyc..wrrr.

                    ja jak czytam o jakis niepowodzeniach w ciazy i po..to od razu widze sie w tej sytuacji i mysle ; a jak mnie to spotka? troche ciezko u mnie juz z pozytywnym mysleniem na tym etapie. ale juz dzis zaczal sie kwiecien i jeszzce tylko miesiac i bedziemy odchudzone i szczesliwe, ze mamy maluszkow juz na zewnatrz

                    trzymajcie sie cieplutko do uslyszenia


                    Skomentuj


                      Nitka co ma być to będzie a no-spy to ty nie bieżbo jak naprawdę to będą skurcze porodowe a ty sobie wstrzymasz to niewiem jak się skończy bo jak ci się poród zacznie i dziecko będzie się pchac na świat a ty skurcze wstrzymasz to jak je urodzisz,najprawdopodobniej przez cesarke bo inaczej się już nie da,lepiej jak tak cię mocni boli to weź paracetamol dwie tabletki i trochę ci ulży ale nie no-spe.
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dzien dobry kobitki
                        u nas dzis sloneczko wiec troszke popracuje w ogrodzie trzeba taras sprzątnąć a w domu to juz mi sie siedziec nie chce wczoraj cos mnie napadlo i sprzątalam chacjęde
                        o 23 godz ale przynajmniej sie zmęczylam i potem szybko zasnełam
                        mam nadzieje ze zdrówko wam dopisuje pozdrawiam

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                        BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                        .

                        Skomentuj


                          a zapomnialam wyskoczyly mi wczoraj jakies male czerwone krostki na brzuchu dodam ze swędzą help od czego??
                          bo na piersiach i plecach mam pryszczole ale to prawie od początku ciązy przed ciążą mialam pryszcze na twarzy a teraz na twarzy zero a za to na plecach niezle co??

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                          .

                          Skomentuj


                            hej kobietki)))

                            kurczaczku a moze zmienilas jakis kosmetyk i stad te chrosty?? dziwne ale jakby to jakas choroba typu ospa itp... to bys nie miala tylko na brzuchu a na calym ciele...a moze cos zjadlas na co masz uczulenie??? zazdroszcze Wam pogody u mnie to jeden dzien 20 na plusie a na drugi snieg idzie zwariowac....ja tez wybywam z domku bede wieczorkiem takze trzymajcie sie zdrowo mamuski)))
                            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                            Skomentuj


                              Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                              Nitka co ma być to będzie a no-spy to ty nie bieżbo jak naprawdę to będą skurcze porodowe a ty sobie wstrzymasz to niewiem jak się skończy bo jak ci się poród zacznie i dziecko będzie się pchac na świat a ty skurcze wstrzymasz to jak je urodzisz,najprawdopodobniej przez cesarke bo inaczej się już nie da,lepiej jak tak cię mocni boli to weź paracetamol dwie tabletki i trochę ci ulży ale nie no-spe.
                              Położna mi to samo mówiła....Byle tylko nie no spe!
                              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                              Waga 4180 i 58cm


                              Skomentuj


                                Nitka,trzymamy kciuki ,jakby coś się zaczęło dzisiaj.Ponad tydzień już nic się nie dzieje,żadna nie rodzi...
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X