Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaka podłogę macie w mieszkaniu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaka podłogę macie w mieszkaniu

    Cześć. Jakiego rodzaju podłogę macie w mieszkaniu?

    panele?

    Płytki?

    A może wykładzinę?
  •    
       

    #2
    Odp: Jaka podłogę macie w mieszkaniu

    Wykładziny nie polecam Jest problematyczna w czyszczeniu (szczególnie jeśli masz dzieci). Ciągle praktycznie trzeba ją odkurzać i prać.

    Panele są mało wytrzymałe.

    Jeśli masz nieco więcej pieniedzy to zainwestuj w płytki. Polózenie jest trochę droższe, ale zwróci Ci sie to z czasem ponieważ są o wiele wytrzymalsze. Czyszczenie jest równiez łatwiejsze.

    Sporo fajnych kolekcji płytek drewnopodobnych ma firma Tubądzin:
    http://www.tubadzin.pl/#collection-88 - na tej stronie jest ich katalog.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaka podłogę macie w mieszkaniu

      Na przedpokoju, w kuchni i w łazience płytki. Cała reszta deska podłogowa.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaka podłogę macie w mieszkaniu

        Zależy w jakim pomieszczeniu. W przedpokoju, kuchni i łazience mam płytki, w pozostałych pokojach mam panele.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaka podłogę macie w mieszkaniu

          no ja właśnie szukam czegos na podłogę do salonu. Dzieciaki są już duże więc nie martwię się tym, że zniszczą podłogę zabawkami dlatego chce zainwestowac w jakąś naprawde ładna podłoge drewnianą. Bardzo podobaja mi się podłogi ręcznie postarzane https://www.balticwood.pl/oferta/timeless . Jak myślicie, czy taka podłoga będzie pasowała do nowocześnie urządzonego wnętrza?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaka podłogę macie w mieszkaniu

            Ja mam wykładzinę. Ale myślimy, by zmienić ją na płytki, a pod podłogą położyć taką folię grzewczą na podczerwień. Myślicie, że to dobry pomysł?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaka podłogę macie w mieszkaniu

              Ja mam głownie panele. Tylko w kuchni, łazience i przy wejściu są płytki. Według mnie takie rozwiązanie bardzo dobrze się sprawdza. Na chwilę obecną nie mam zamiaru tego zmieniać.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaka podłogę macie w mieszkaniu

                Ja aktualnie zastanawiam się nad położeniem terakoty, która jest praktyczna i piękna. Ostatnio przeczytałam kilka artykułów na ten temat i chyba za niedługo zamówię ten produkt. Myślę, że może fajnie prezentować się w nowoczesnym stylu.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaka podłogę macie w mieszkaniu

                  U nas jest podłoga drewniana w w pokoju dziecięcym korkowa, bo korkowe podłogi są idealne do dziecięcych pokojów właśnie - są elastyczne, ciepłe i ciche. Poczytajcie sobie więcej o tym https://melagu.pl/podlogi/podlogi-korkowe/ Ja w każdym razie jestem z tego korka bardzo zadowolona. W reszcie domu jest dąb i także bardzo dobrze się sprawdza.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X