Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Życie z bliźniakami

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Życie z bliźniakami

    Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
    Zależy od dzieciaków, u mojego chrześniaka problemu nie było. Chłopcy sami zdecydowali, że starszy śpi na górze, a młodszy na dole. Mają drewniane, całkiem zwyczajne i są zadowoleni.
    Ja, również planuję zakup takiego piętrowego łózka do puki nie zamieszkamy w domku w którym każde z dzieci będzie miało swój pokój. Starsze dziecko będzie na górze a młodsze na dole.

    Skomentuj


      #47
      Odp: Życie z bliźniakami

      Moim zdaniem warto poszperać w Internecie. Tam z całą pewnością znajdą się informacje na ten temat.
      Pamiętać bowiem należy, że ludzi trzeba albo dopieszczać, albo ich zniszczyć; bowiem za krzywdy błahe się mszczą, a za wielkie nie mogą

      Skomentuj


        #48
        Odp: Życie z bliźniakami

        Mamy, a jakie kupiliście zasłony do pokoju dziecka aby dobrze nie przepuszczały promieni słonecznych oraz byłyby piękne?

        Jestem ciekawa waszych propozycji ; )
        Last edited by gagatka; 09-10-2020, 11:26. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Zgadza się, życie z bliźniakami nie należy do najłatwiejszych, bo na przykład wszystko trzeba kupować podwójnie. Niemniej jednak, sama jestem mamą bliźniaków i uważam, że to także podwójne szczęście i radość A co do samych zakupów, to ja zazwyczaj kupuję online z wygody i oszczędności czasu. Ostatnio kupiłam świetne, drewniane gryzaki: zobacz - może i wam coś wpadnie w oko?
          Last edited by gagatka; 09-10-2020, 11:25. Powód: link

          Skomentuj

                 
          Working...
          X