Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy matka ma prawo mieć dość własnego dziecka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy matka ma prawo mieć dość własnego dziecka?

    Widziałyście spot kampanii "Początek w Rodzinie"?
    Zobaczcie i napiszcie, czy uważacie, że mama ma prawo mieć dość własnego dziecka?
    3
    TAK
    100,00%
    3
    NIE
    0,00%
    0
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Czy matka ma prawo mieć dość własnego dziecka?

    W pewnym sensie tak. wtedy myslimy jestem zla matka poniewaz mam dosc wlasnego dziecka lecz najczesciej jest to przez zmeczenie, wyczerpanie, brak pomocy ze strony bliskich.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy matka ma prawo mieć dość własnego dziecka?

      Ja nie raz miałam dosyć swojego dziecka, były momenty gdy potrafił cała noc nie spać i pół dnia płakał i gdy np. wracała moja mama z pracy prosiłam ją żeby wzięła ode mnie dziecko mówiąc, że już dłużej z nim nie wytrzymam. Każda matka choć raz miała wewnętrzny kryzys.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy matka ma prawo mieć dość własnego dziecka?

        Kobieta moze byc po prosyu wyczerpana i zmeczona sytuacja ale raczej nie ma dosyc dziecka swojego, taka jest moja opinia

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy matka ma prawo mieć dość własnego dziecka?

          Moim zdaniem matka ma prawo mieć dość własnego dziecka, oczywiście mam tu na myśli stan chwilowy, taką matczyną niemoc która może pojawić się i przy kilku nieprzyspanych nocach albo przy starszym dziecku kiedy np pyskuje, powie coś przykrego itp.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy matka ma prawo mieć dość własnego dziecka?

            Mika dobrze to napisała, chwilowa matczyna niemoc. Czasami córcia nieźle daje mi popalić, a jak na koniec dnia jeszcze za nic nie chce spać i tylko, gdy ją odkładam to krzyczy to czasami po prostu siadam i płaczę. W ten sposób odreagowuję, a potem idę i znowu bujam, aż zasypia.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy matka ma prawo mieć dość własnego dziecka?

              Myślę, ze jest to czasami z przemęczenia i takiej bezsilności. Miłość do dzieci jest tak silna, ze chwilowe zawirowania nic nie zmienią po chwili oddechu wszystko wraca na miejsce...matka tez człowiek i to pracujacy 24h/7 dni w tygodniu

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czy matka ma prawo mieć dość własnego dziecka?

                Może, na chwileczkę, na minutkę, gdy już jest bardzo zmęczona. Na dłuższą metę nie wyobrażam sobie tego, choć są i takie matki. Gdyby ich nie było nie byłoby tyle dzieci w domach dziecka.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czy matka ma prawo mieć dość własnego dziecka?

                  Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                  Może, na chwileczkę, na minutkę, gdy już jest bardzo zmęczona. Na dłuższą metę nie wyobrażam sobie tego, choć są i takie matki. Gdyby ich nie było nie byłoby tyle dzieci w domach dziecka.
                  No niestety s a takie matki dobrze, że choć sa takie miejsca jak domy dziecka i te dzieci choć trochę moga poczuć sie bezpiecznie. Jednak nikt nie zastapi im matki.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czy matka ma prawo mieć dość własnego dziecka?

                    kazdy ma w koncu dosyc bo nie masz chwili oddechu, ale pozniej matka i tak wroci do dziecka

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X