Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oillan!;)wrażenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

    I u mojej koleżanki krem na ciemieniuchę poskutkował. Teraz nie nakłada go na 40 minut ale na kilka godzin przed wyczesaniem, 2 razy w ciągu dnia, do tego do mycia włosów zastosowała szampon Oillan Baby, który jej poleciłam zakupić. I była zdziwiona, w szoku, i nie wiem co jeszcze można by napisać. No i szczęśliwa. Ciemieniucha zniknęła jak ręką odjął. Czyli jednym słowem krem na ciemieniuchę Oillan Baby jest godny polecenia dla dzieci z tym problemem. Wart jest swojej ceny. A do tego jest wydajny.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

      Widze, że nie ma ani jednej negatywnej opinii na temat Kremu na ciemieniuche, i dobrze, bo on naprawde błyskawicznie działa. Do dziś, a nie stosuje go już od dwóch dni, nie ma ani jednej łuski a tak to zwykle na drugi dzień rano pojawiały się nowe. Super!





      Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

      Skomentuj


        Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

        Zgadzam się z przedmówczyniami, że krem na ciemieniuchę jest naprawdę bardzo efektywny. Jak już pisałam wcześniej jedynym minusem jest jego natłuszczająca właściwość a dla rodziców dzieci nie znoszących płukania głowy może stanowić problem. Ale jest skuteczny i poleciłabym go innym mamom.

        Skomentuj


          Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

          Napisane przez aniolec3ek Pokaż wiadomość
          Widze, że nie ma ani jednej negatywnej opinii na temat Kremu na ciemieniuche, i dobrze, bo on naprawde błyskawicznie działa. Do dziś, a nie stosuje go już od dwóch dni, nie ma ani jednej łuski a tak to zwykle na drugi dzień rano pojawiały się nowe. Super!
          jak można powiedzieć coś złego o środku który faktycznie działa. Koleżanka moja na początku nie używała szamponu, więc efekt był mniej widoczny. Dodatkowo zastosowała krem raz dziennie i to na 40 minut przed wyczesaniem główki. Do tej pory z ciemieniuchą walczyli długo i bezskutecznie. Teraz mają problem z głowy

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

            Minął tydzień od zaczęcia testowania Oillan i co tu napisać.
            Krem do twarzy -idealny dobrze się rozprowadza ,szybko wchłania co u nas jest podstawą .Idealnie nawilża skórę mojego chłopca,skóra nie jest szorstka jak pumeks a to dla nas bardzo ważne.Im bardziej skóra była sucha tym więcej się drapał,przez co potrafił robić sobie sam krzywdę,szczególnie nocą.Używamy kremu na miejsca szczególnie tego wymagające,dzięki systematycznemu nawilżaniu jest o wiele wiele lepiej,nie napiszę że choroba zniknęła ale skóra jest o niebo lepsza.Gładsza ,bardziej nawilżona,i myślę że lepiej zabezpieczona.

            Skomentuj


              Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

              Bardzo się cieszę, że piszecie o takim dobrym działaniu Kremu na ciemieniuchę. Ja odrobinę bardziej powściągliwie, ponieważ takie mam sygnały od koleżanki.
              Stosuje regularnie od 6 dni i dopiero teraz pożegnała resztki łusek. Ale jak pisałam ciemieniucha była bardzo rozległa, a koleżanka bardzo "ostrożna" w stosowaniu. Nakłada zawsze bardzo cienką warstwę i pilnuje żeby nie przekroczyć czasu 30 minut. Bardzo boi się podrażnień u synka, bo ma on bardzo wrażliwą skórę. To do matki należy decyzja jak pielęgnować swoje dziecko. Na szczęście problem powoli mija. Pozostała jeszcze zaczerwieniona główka w miejscu, gdzie była pokryta ciemieniuchą, ale wierzę, że i ta zniknie w ciągu kilku dni.

              Skomentuj


                Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                Napisane przez agus29sc Pokaż wiadomość
                jak można powiedzieć coś złego o środku który faktycznie działa. Koleżanka moja na początku nie używała szamponu, więc efekt był mniej widoczny. Dodatkowo zastosowała krem raz dziennie i to na 40 minut przed wyczesaniem główki. Do tej pory z ciemieniuchą walczyli długo i bezskutecznie. Teraz mają problem z głowy
                no i właśnie o tym mówie, że to chyba jedyny skuteczny preparat, przynajmniej mnie sie tak wydaje Ja zostawiałam krem na kilka godzin, i nakładałam go dwa razy dziennie i ciemieniucha zeszła już po dwóch dniach





                Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                  Płyn Do Mycia i Kąpieli 2w1- niskopieniąca formuła oparta na łagodnych substancjach myjących (nie zawiera mydła, SLS, SELS) delikatnie oczyszcza oraz pielęgnuje skórę nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej. Koi skórę, niweluje podrażnienia oraz intensywnie ją nawilża- informacja z opakowania.

                  Płyn Oillan jest bezzapachowy, niskopieniący, wydaję się być wydajny, bo wystarczy wlać odrobinę do wanienki żeby zauważyć efekt.

                  Szczerze mówiąc nie słyszałam, , nie interesowałam się tym, nie wiedziałam że istnieją takie płyny do kąpieli dla dzieci. Wcześniej używałam tylko płynu do mycia ciałka i głowy, którym się po prostu zwyczajnie namydla ciałko. Po wlaniu płynu Oillan zachwyciło mnie, że woda zrobiła się mięciutka, pojawiło się troszkę pianki, ale w wieku dwóch miesięcy jest to Oliwce obojętne czy jest pianka czy jej nie ma. Po kąpieli nie ma już potrzeby smarowania oliwkami, mleczkami, czy innymi kremikami. Skóra dziecka staje się miękka, nawilżona, gładka, aksamitna.
                  http://www.me-and-baby.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                    U nas ostatnio na wewnetrznej stronie ud pojawilo sie kilka czerwonych krostek, smarujemy kremy pielegnacyjnym Oillan Baby, i o dziwo i z tym krem sobie dal rade, Po kilku posmarowaniach nie ma sladu

                    Skomentuj


                      Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                      Po kilku dniach stosowania szamponu coraz bardziej sie do niego przekonuje. Nigdy dotad nie uzywalam szamponu dla dzieci, stosowalam kosmetyki typu plyny do kapieli z mozliwoscia mycia glowki. Po tamtych srodkach mialam wrazenie jakby wlosy wcale byly nieumyte. Nie widzialam zadnej roznicy. Teraz roznice widze. Wloski sa mieciutkie i swietnie sie ukladaja. Optycznie jest ich jakby wiecej choc synek za duzo jeszcze wloskow nie ma na glowce. Poza tym czasem po innych srodkach na glowce pojawialy sie takie dziwne zluszczenia skory, teraz czegos takiego nie ma, a szampon stosujemy codziennie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                        Po kilku dniach stosowania kosmetyków Oillan moge z całą pewnością stwierdzić, iż są one godne polecenia.
                        Szampon nawilżający jest naprawde dobrym produktem, włoski mojej córki są długo świeże, kiedyś musiałam myć codziennie bo już rano włoski były matowe i takie jakieś oklapnięte, a po umyciu Oillanem jest mega lepiej, włoski dłużej utrzymują świeżość, są puszyste i łatwo się rozczesują co mnie cieszy bo córka teraz da sobie zrobić fryzurke, wcześniej byle kołtun i było po czesaniu, tak krzyczała. I co jeszcze najważniejsze skóra głowy jest delikatnie nawilżona, co za tym idzie nie tworzy się znów ciemieniucha. Czyli moge powiedzieć, że jeśli ktoś zastosuje na ciemieniuche Krem na ciemieniuche wraz z Szamomponem nawilżającym, może być pewien, że się jej szybciutko pozbęcie, i nie zobaczy jej więcej





                        Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                        Skomentuj


                          Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                          Piszecie w samych superlatywach o kosmetykach Oillan Baby, pewnie i ja się skuszę na zamówienie
                          Jeśli chcesz mieć stronę jak marzenie wejdz na http://monokromo.pl i zobacz jak wygląda profesjonalna wizytówka w sieci. Internet to przyszłość i jeśli Cie w nim nie ma , po prostu nie istniejesz.

                          Skomentuj


                            Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                            Ja jestem mega zadowolona z części kremowej produktów,czyli kremu na ciemieniuchę i kremu do pielęgnacji twarzy ciała.Ten pierwszy zlikwidował
                            wszystkie brzydkie łuski z główki córki,nie ma ani jednej i mam nadzieję że się nie pojawią.Ale w razie czego kremik gotowy do użytkuA krem do twarzy i ciała super nawilża,szybko się wchłania za to duży plus.Nie ma na twarzy efektu
                            świecenia się buźki

                            Skomentuj


                              Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                              Od dziewięciu dni miałam przyjemność przetestować kosmetyki do pielęgnacji OILLAN .Są one przeznaczone dla dzieci od pierwszych dni życia czyli od razu po powrocie do domu ze szpitala możemy je zastosować u swojego maleństwa .Moja córcia ma obecnie pięć miesięcy i mieliśmy kilka problemów min.potówka pod szyjką i na górnej części klatki piersiowej ,zaczerwienienia w fałdkach skóry i w okolicach pupci do tego okropna ciemieniucha. .

                              Skomentuj


                                Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                                PŁYN DO KĄPIELI-płyn ten można stosować wlewając niewielką ilość do wanienki lub na myjke .Ja zastosowałam tą pierwszą opcje po zamieszaniu robi się niewielka pianka .Płyn jest bezbarwny i bezzapachowy .Jeśli nawet pianka dostanie sie do oczu ,nie szczypie ich.Konsystencja płynu rozpuszcza się w wodzie tak że nawet nie czuć że jest można bezpiecznie myć całe ciałko bez obaw że się dziecko wyślizgnie jak to jest przy innych płynach.Po kilku dniach stosowania zauważyłam że zaczerwienienia w fałdkach skóry i pupci zmniejszyły się a w konsekwencji ustąpiły.Szkoda że nie wiedziałam o tym płynie zaraz po urodzeniu małej gdyż myśle ze sprawdziłby się idealnie na skórce dziecka która była tak przesuszona że było widać takie suche łuszcząće się skórki.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X