Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nacięcie krocza przy porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Z tym pęknięciem, to wcale nie jest tak fajnie. Jeśli jest duże, to trudno się zszywa i długo goi. Jak ja rodziłam, to na sali była dziewczyna, która miała właśnie spore pęknięcie i bardzo bidulka się męczyła. Przez długi czas nie mogła siadać w ogóle.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Jak dla mnie to sama niewiem juz co lepsze,opinie sa bardzo podzielone...wiec nie pozostaje nic innego jak samej sie przekonac pozatym kazda kobieta i kazdy organizm jest inny...moja tesciowa urodzila trojke dzieci w tym blizniaki przy drugiej ciazy i twierdzi ze naciecie jest dobre...osobiscie mnie to przeraza ale zobacze za dwa miesiace jak to bedzie sama na sobie...
      Olunia 6 styczen 2009

      Skomentuj


        #33
        Ania28 szycie nie bolało bo byłaś znieczulona

        Wierzba no to dziwne, że pozwolili tak tej dziewczynie
        pęknąć. W takim przypadku powinni naciąć.

        Dziewczyny ja miałam zaledwie 3 szwy a na drugi dzień
        normalnie siedziałam. Na pewno nacięcie nie jest lepsze.

        Skomentuj


          #34
          Napisane przez wierzba Pokaż wiadomość
          Z tym pęknięciem, to wcale nie jest tak fajnie. Jeśli jest duże, to trudno się zszywa i długo goi. Jak ja rodziłam, to na sali była dziewczyna, która miała właśnie spore pęknięcie i bardzo bidulka się męczyła. Przez długi czas nie mogła siadać w ogóle.
          Właśnie boję się dużego pęknięcia Jak poproszę aby położna nie nacinała a później bardzo popękam...Zawsze mi się wydawało że poród to normalna sprawa a tu ciągle jakieś nowości i niepewność...

          Skomentuj


            #35
            właśnie wyczytałam, że przy porodzie w wodzie nie ma nacięcia fajnie bo chcę tak rodzić

            Skomentuj


              #36
              Napisane przez koniczynka Pokaż wiadomość
              właśnie wyczytałam, że przy porodzie w wodzie nie ma nacięcia fajnie bo chcę tak rodzić
              No niekoniecznie

              Skomentuj


                #37
                Ja nie byłam nacinana ani razu i bardzo się cieszę, bo przy pierwszym porodzie krocze mi pękło nieznacznie (na 2 szwy) a przy drugim wcale.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Napisane przez wierzba Pokaż wiadomość
                  Z tym pęknięciem, to wcale nie jest tak fajnie. Jeśli jest duże, to trudno się zszywa i długo goi. Jak ja rodziłam, to na sali była dziewczyna, która miała właśnie spore pęknięcie i bardzo bidulka się męczyła. Przez długi czas nie mogła siadać w ogóle.
                  a po nacięciu to niby można na pupie siedzieć?

                  Skomentuj


                    #39
                    Z tego co ja czytałam i co mówiła mi dobra znajoma z dwojga złego lepiej już nacięcie niż masz pęknąć jej w pierwszej ciąży zrobili nacięcie i było Oki ale niestety w drugiej pękła i miała 30-kilka szwów i bardzo się męczyła

                    Skomentuj


                      #40
                      Kurcze to ja już sama nie wiem...może trzeba zaufać położnej...jak będzie trzeba ciąć to niech tnie....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Napisane przez luska884 Pokaż wiadomość
                        Z tego co ja czytałam i co mówiła mi dobra znajoma z dwojga złego lepiej już nacięcie niż masz pęknąć jej w pierwszej ciąży zrobili nacięcie i było Oki ale niestety w drugiej pękła i miała 30-kilka szwów i bardzo się męczyła
                        to chyba pękła po same pachy

                        Skomentuj


                          #42
                          takie właśnie głupoty tłuką do głów kobietom: lepiej naciąć niż ma pęknąć, a gó...no prawda.
                          pęknięcie może i trudniej się zszywa, ale to robota dla lekarza, ale na pewno zdecydowanie lepiej się goi, bo jest fizjologiczne i nie tak głębokie jak nacięcie!!!

                          owszem zdarzają się sytuacje, gdzie trzeba naciąć, bo zagraża bardzo duże pękniecie, ale to są na prawdę wyjątki

                          Skomentuj


                            #43
                            Napisane przez Aninka Pokaż wiadomość
                            takie właśnie głupoty tłuką do głów kobietom: lepiej naciąć niż ma pęknąć, a gó...no prawda.
                            pęknięcie może i trudniej się zszywa, ale to robota dla lekarza, ale na pewno zdecydowanie lepiej się goi, bo jest fizjologiczne i nie tak głębokie jak nacięcie!!!

                            owszem zdarzają się sytuacje, gdzie trzeba naciąć, bo zagraża bardzo duże pękniecie, ale to są na prawdę wyjątki
                            nie wiem dokad ona pekła ale uwiez mi nie wygladała dobrze i tez tego dobrze nie wspomina bo sie bardzo meczyła ja nie jestem mimo wszystko za nacieciem ale o tym decyduje lekarz ale napewno wolala bym takie naciecie niz powazne pekniecie

                            Skomentuj


                              #44
                              Anika wiez mi ze lepsze kontrolowane naciecie niz niekontrolowane pekniecie.
                              Moja siostra jest polozna - wiem cos o tym. Nigdy nie wiesz jak bardzo pekniesz wiec po co ryzykowac ?Moja znajoma pekla prawie do odbytu i do dzis ma problemy zdrowotne - nie pozwolila sie naciac.

                              Skomentuj


                                #45
                                Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                                Anika wiez mi ze lepsze kontrolowane naciecie niz niekontrolowane pekniecie.
                                Moja siostra jest polozna - wiem cos o tym. Nigdy nie wiesz jak bardzo pekniesz wiec po co ryzykowac ?Moja znajoma pekla prawie do odbytu i do dzis ma problemy zdrowotne - nie pozwolila sie naciac.
                                No i o to własnie chodzi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X