Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
    a u mnie skurcze
    Madzik to wdech i wydech, pełen relaks, zero nerów i stresu...
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      No właśnie,zero nerwów a ja bardziej się denerwuję,bo nie wiem czy znów się nie skończą albo jeszcze w nocy będę gnała do szpitala....
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
        No właśnie,zero nerwów a ja bardziej się denerwuję,bo nie wiem czy znów się nie skończą albo jeszcze w nocy będę gnała do szpitala....
        Kochaniutka naszykuj sobie wszystko, postaw torbę przy wyrku i spokojnie obserwuj co się tam z Tobą dzieje. Jak tylko poczujesz się niepewnie to jedź do szpitala i nie zastanawiaj się czy to już, czy może jeszcze...Będzie dobrze, tylko spokojnie poukładaj swoje myśli...Ja tam trzymam za Was kciukole i Moja Hanula też - kazałam jej zacisnąć piąstki
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          spokojnie Madzik co ma być to będzie i tak nie zatrzymasz a nerwami sobie nie pomożesz,może mężuś ci masażyk walnie albo kąpiel sobie weź trochę się zrelaksujesz a jak po kąpieli ci skurcze nie przejdą to raczej są to porodowe(nie chcę straszyć) trzymaj się i jak coś to daj znać
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            mi im bliżej tym bardziej wątpie że urodze przed czasem mimo tych skurczy co przychodzą,chciałabym żeby już był wtorek,wyedy będę co nieco wiedzieć i może będę spokojniejsza
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Ojojoj, no widzę że Madzik nam się rozpakowuje???

              Dziewczyny, ja mam tak jak Nichol-już nie pamiętam dolegliwości z ciąży a całe te 9miesiecy wydaje sie tak odlegle... Więc teraz niestety co chwila coś boli, są skurcze, opuchnięcia...ale juz za chwile...ech, beda dzieciaczki

              A co do bolącego krocza po nacięciu, to polecam poduchę kółko do siadania-no rewelacja!!!

              Co do zmywarek, to ja mam w kuchni u góry, a teraz całe życie wróciło mi na poziom niżej (sypialnia i pokoik synka) a tym samym do starej kuchni, którą planowaliśmy zlikwidować i powiekszyć łazienkę...ale teraz sie ciesze ze jest, choć gary będę myć ręcznie...ale co tam! Pewnie za miesiąc, dwa znów opanujemy cały dom!

              A z fajnych akcji, to wczoraj po kąpaniu maluszka zabralismy sie do masowania go mleczkiem do ciałka..i miziamy go tak z mężem, gdy nagle siusiak do pionu i dawaj na nas! Mąz spanikował i nakrył mu siusiaka dłońmi-co oczywiście nie wiele dało!
              Dziś dla odmiany, udało nam się wykąpać i ubrać synusia, a gdy tylko dostawiłam go do piersi usłyszałam bulgotanie w pieluszce...i konieczny był powrót na przewijak bo zafajdał się definitywnie!!!
              Ale się naśmialiśmy przy tym! Jak człowieka potrafi "fizjologia" rozbawić
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                maluchy lubią niespodzianki robić,jak tak opisujecie to aż mi się tęskni za noworodkiem,ale jeszcze troche,chyba będziemy musiały pomyśleć nad nowym forum i jak już się każda rozpakuje to rzucimy sobie nową nazwę i będziemy pisać dalej ciekawa jestem jak tam Madzik dalej walczy ze skurczami?
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Wiem, że już o tym pisałyście, ale mamy już ponad 500 stron i nie mogę znaleźć. Jaki laktator według Was jest najlepszy? Ja jeszcze nie kupiłam, a chyba juz powinnam...Przy pierwszym dziecku miałam taki z gruszką, ale nie byłam z niego zadowolona.
                  TOMEK-UR.16 KWIETNIA

                  Skomentuj


                    No mzoe rzeczywiscie tak jest....chodz ja owllabym zeby juz teraz troszke sie przejmowal nami i dawal mnie otuche....bo przeciez to tez jego dziecko.. Ja tam u was wieczor niedzielny???
                    Nasza Fasoleczka Listopadowa






                    nastepna wizyta:08.05.09

                    Nasz śub:18.10.2008
                    nasze dzidzi:tp.08.11.2009

                    Skomentuj


                      hejka Jak tam dziewczynki?? spicie juz????

                      Ja nie hehehe
                      Nasza corka ALA przyjdzie na swiat juz 08.06.2009


                      http://suwaczki.slub-wesele.pl/200902140731.html



                      Moje GG:1762227

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja kupiłam ręczny avent są dość dobre,nowe trochę stoją ale jak poszukasz na allegro to można kupić prawie nie używany za niewielkie pieniądze,zależy jak u ciebie z kasą,dobre są też Lovi i Tomme Tippee,wybór należy do ciebie ale większość ma chyba Avent
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Napisane przez Ania76 Pokaż wiadomość
                          Wiem, że już o tym pisałyście, ale mamy już ponad 500 stron i nie mogę znaleźć. Jaki laktator według Was jest najlepszy? Ja jeszcze nie kupiłam, a chyba juz powinnam...Przy pierwszym dziecku miałam taki z gruszką, ale nie byłam z niego zadowolona.
                          Ja mam AVENT ISIS ręczny, wypróbowany przez moją siostrę stad wiem ze jest dobry a te takie z gruszkami albo takie co mają taki odciag jak strzykawa to ponoc do dupy są.

                          o taki mam: http://www.allegro.pl/item584817083_...t_gratisy.html
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            łoł dziewczyny ile stron macie.....:" Pozdrawiam i zycze szybkiego rozpakowywyania sie a ty co juz rozpakowane GRATULACJE"
                            Nasza corka ALA przyjdzie na swiat juz 08.06.2009


                            http://suwaczki.slub-wesele.pl/200902140731.html



                            Moje GG:1762227

                            Skomentuj


                              Napisane przez Ania76 Pokaż wiadomość
                              Wiem, że już o tym pisałyście, ale mamy już ponad 500 stron i nie mogę znaleźć. Jaki laktator według Was jest najlepszy? Ja jeszcze nie kupiłam, a chyba juz powinnam...Przy pierwszym dziecku miałam taki z gruszką, ale nie byłam z niego zadowolona.
                              Ja mam od szwagierki elektryczny Medea, ale powiem szczerze ze nie kozystam obecnie, bo pokarmu mam tyle ile trzeba i Kacperek sam wyregulował ilości. Więc może warto upatrzec sobie model a kupic dopiero jak bedzie potrzebny?! Mnie nawał ominąl więc ciesze sie ze nie wydałam kasy niepotrzebnie.

                              Kochane uciekam kimać, bo w nocy pewnie z 3 karmienia mnie czekają...
                              Dobranocka!
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                                Ja mam od szwagierki elektryczny Medea, ale powiem szczerze ze nie kozystam obecnie, bo pokarmu mam tyle ile trzeba i Kacperek sam wyregulował ilości. Więc może warto upatrzec sobie model a kupic dopiero jak bedzie potrzebny?! Mnie nawał ominąl więc ciesze sie ze nie wydałam kasy niepotrzebnie.

                                Kochane uciekam kimać, bo w nocy pewnie z 3 karmienia mnie czekają...
                                Dobranocka!
                                jak ja bym chciała tak pokarmić w nocy

                                mam nadzieję ze już niedługo i mnie to czeka

                                dobrej nocki
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X