Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

problem ze snem!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    problem ze snem!!

    czesc!!! Mam na imie Sylwia mam synka 8 miesięcznego i niewiem co mam zrobić aby przesypiał całą noc. Kubuś potrafi sie budzic do jedzenia w nocy nawet po 5 a może 6 razy. I nie jest to takie coś, że sie budzi i tylko dwa razy pociągnie z butelki, on pije przez 10 min a może 15 min. a jest karmiony na noc mleczkim z butelki, a w dzień karmie go piersią. Może ktoś wie co moge zrobic,żeby mój synek przesypiał całą noc. Naprawde jest kochanym dzieckiem, ja z Kubusiem w dzień nie mam problemu ale w nocy to jest koszmar, robi sie już to męczace.

    Prosze jak macie jakieś pomysły to piszcie malutka720.
    Dziekuje!!
  •    
       

    #2
    Dlaczego w nocy dajesz synkowi mleczko z butelki, skoro w dzień karmisz piersią?

    Wygodniej byłoby karmić piersią, dziecko przytuliłoby się do Ciebie, bo tego raczej takie dzieci najbardziej potrzebują w nocy, bliskości Mamy.
    No ale jak już jest butelka... hmm niemożliwe, żeby był głodny
    Ja karmiłam synka piersią do roku, tylko że pod koniec karmienia też już miałam męczące noce. synek budził się tak jak twój po kilka razy, ale podoił chwilkę cyca i zasypiał, potem była tylko zabawa - przytulanie, a nie jedzenie - też już miałam dosyć wstawania co godzinę, półtorej.
    Odstawiłam od piersi, Ty możesz oduczyć jedzenia w nocy (jeśli nie całkowicie to ograniczyć to jedzenie w nocy).

    właśnie, a może Twój synek nie chce mleka próbowałaś dać mu wodę do picia?
    albo synek budzi się, bo dokuczają mu ząbki? albo jest mu za gorąco?albo za zimno?
    no cóż trzeba popróbować wszystkiego...
    Last edited by izabela22; 29-01-2009, 14:27.
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj


      #3
      Moja mała za kilka dni będzie miała 2 lata i jeszcze żadnej nocy nieprzespała całej.Piersią karmiłam ją do 19 m w nocy domagała się cycusia co godzinę.Myślę że Twój mały potrzebuje bliskości mamy a nie jedzenia, albo jest jeszcze za mały żeby nie jeść w nocy.


      Skomentuj


        #4
        Odp: problem ze snem!!

        Również uważam, że w takich przypadkach dzidziuś nie koniecznie chce jedzenia ale bardziej potrzebuje przytulenia do mamy i poczucia jej bliskości.

        Skomentuj


          #5
          Odp: problem ze snem!!

          Skoro w nocy dostaje mleko modyfikowane to powinien dłużej spać. Najwidoczniej potrzebuje mamusi. Spróbuj nie brać go na ręce za każdym razem bo się wykończysz. Moja córcia śpi od 3 miesiąca życia praktycznie całą noc, więc nie wiem co to znaczy. Życzę powodzenia
          Zapraszam na mojego bloga o ciąży i macierzyństwie: www.szczesliwamama.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: problem ze snem!!

            U nas młode zasypia tylko jak jesteśmy blisko - jak jakiś radar wyczuwa gdy się oddalamy i od razu szloch

            Skomentuj


              #7
              Odp: problem ze snem!!

              Moja najmłodsza córcia pół nocy śpi sama tak do 2-3, potem zabieram ja do siebie na karmienie i śpimy razem do 7-8




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: problem ze snem!!

                Podobno to się kiedyś skończy Moja córka też ma osiem miesięcy. Od tygodnia ładnie mi zaczęła spać tzn budzi się ok 2-3 na jedzenie i później ok. 6:00 i śpimy do 9:00 Ale wcześniej bywało tak, że budziła się nawet co godzinę. Dwa, trzy tygodnie temu miała taką noc. Mi mama mówiła, że do drugiego roku życia ja i siostra budziłyśmy się w nocy żeby się napić. Moja sąsiadka jak syn jej skończył 2,5 roku to mówiła, że pierwszy raz przespała całą noc.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: problem ze snem!!

                  Ile dzieci, tyle sposobów na ich usypianie. Należy pamiętać, że najlepszym doradcą jest własna intuicja i uważna obserwacja dziecka. Często wymaga to cierpliwości, ale nikt nie pozna własnego dziecka lepiej rodzic. Budzenie się w nocy może wynikać zarówno z małej aktywności dziecka w ciągu dnia, jak i ze zbyt dużej ilości wrażeń. Dlatego tuż przed snem należy wyciszać malucha.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X