Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co do wózeczka to jeszcze czekamy...na kaskę, spłukaliśmy się ostatnio bo kupa rachunków, pokoik Małej, ubezpieczenia itd. trzeba było popłacić. No i czekamy na wypłatę, ma nadejść w przyszłym tyg. a wózek to aż 800eurasów więc sporo. Najgorsze jest to, że czeka się 8 tyg. a Hania rodzi się za 7 więc nie będę miała ani wózka, ani fotelika (bo cały komplet zamówiłam) No ale już zagadałam do paru osób i pożyczą fotelik na czas przywiezienia jej ze szpitala.
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      http://www.allegro.pl/item566883074_...wor_torba.html http://www.allegro.pl/item572132788_...a_2xfolia.html ten mi się najbardziej podoba http://www.allegro.pl/item572925823_...torba_bag.html
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        No ten właśnie jest fajniejszy. Kupujesz?
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          nie bo mam 2 ale bardzo bym chciała,właśnie landera mam ale 3 kołowy prowadzi się jak marzenie
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            dziewuchy, no brąz to chyba mój bedzie...
            CHYBA ODCHODZI MI CZOP !
            ale nie jestem pewna. Już kilka razy byłam w kibelku i za kazdym zmieniam wkładke bo na tej poprzedniej mam różową plame. Ale nie sa one duże, i dziwne, bo to raczej gęsty sluzpodbarwiony krwią (ostatnim razem był przezroczysty zpasemkiem krwi).
            Wydaje mi sie za rzadki jak na czop i wyczytałam kiedys ze po badaniu ginekologicznym moga pojawic sie plamienia, ale chyba inaczej by to wygldało i zaczęły by się wczoraj a nie teraz dopiero.
            No nic, to za Nator tzrzymam piąstki a sama czekam


            Skomentuj


              a teraz na spokojnie Dziendobry i wracam do czytania zaległości


              Skomentuj


                Majorka ja też trzykołowy zamawiam Quinny Buzz 3, wypróbowałam i jestem jak najbardziej za
                Nichol no zobaczymy, wiesz czop może odejść nawet na 2-3 tyg. przed porodem więc jeszcze się nie stresuj ale to już jest jakaś oznaka Kurcze ciekawe kiedy ja urodzę, patrząc po terminach to jestem na szarym końcu Będę się tak bała sama rodzić
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Nichol faktycznie wygląda, że będziesz następna.
                  Majorka też oglądałam te wózki widzę, że mamy taki sam gust ale ten ostatni jest najfajniejszy bo do bujania super. A Ja już się wczuwam że jak się na tarasie latem z Mateuszkiem rozłożę i będę się opalać to jego nogą będę trącać.
                  Last edited by nitka236; 11-03-2009, 11:54.
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    mi jak czop odszedł to za jednym razem taka kluska gęstego śluzu barwy bardziej brunatnej(brudnej krwi) odszedł o 6 rano ale już miałam skurcze i o 9:35 urodziłam,żeby odszedł czop to raczej trzeba mieć jakieś już rozwarcie
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                      mi jak czop odszedł to za jednym razem taka kluska gęstego śluzu barwy bardziej brunatnej(brudnej krwi) odszedł o 6 rano ale już miałam skurcze i o 9:35 urodziłam,żeby odszedł czop to raczej trzeba mieć jakieś już rozwarcie
                      Cholerka, no to nie wiem co to może być. Ale kolor sie w sumie zgadza. Wczoraj jeszcze czytałam że czop odchodzi od kilku godzin do ok. 5 dni przed porodem. Nator w sumie też sie troche oderwało te pare tygodni temu. No zobaczymy...
                      Mysle że jeszcze góra tydzien i wreszcie sie "odchudzę". Nawet babka przy KTG wczoraj 2 razy pytała przerażona na kiedy mam termin i czy doktor ostatnio mówił ile mam rozwarcia, tak jakby sie bała ze jej na tym łózku zaraz urodze. Wystraszyła mnie troche, bo myślałąm że z małym cos nie tak, a dopiero potem mi powiedziała ze już strasznie nisko jest, i póżniej lekarz to potwierdził.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        zobaczcie to http://media.wp.pl/kat,12591,wid,109...wiadomosc.html
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          hej!! ja na ból brzucha zjadam herbatniki lub biszkopty zazwyczaj dwa lub trzy i przechodzi anna82gemini podziwiam Cię za ten pieprzy bo mi od samego zapachu robi się niedobrze (zawsze tak było)
                          będzie Weronika

                          Skomentuj


                            spokojnie poczekaj na rozwój akcji,jak ma coś być to będzie cierpliwości
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              No to pieknie się wyprawia. Tyle maluszków bedzie skazanych na pewną smierc. Udane to nasze państwo, nie ma co ....


                              Skomentuj


                                Hej! mi na ból brzucha o dziwo pomaga niecała szklanka pepsi Ja wczoraj byłam u lekarza i potwierdził mój termin wdg usg 21 wrzesień Dzidzia rośnie jak na drożdżach tylko zaniepokoił mnie nadżerką ;/ Zastanawiam się czy może to być niebezpieczne dla dziecka?? AA i pytanie na które nikt jeszcze nie odpowiedział odnośnie L4 u mam pracujących?? Jak tam u was kiedy wybieracie się na zwolnienie?? Pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X