Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okna PCV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Okna PCV

    U nas są okna aluminiowe od Waspal z Poznania http://www.waspal.pl/oferta Jesteśmy z nich zadowoleni, dobrze się sprawdzają. Są solidne, szczelne, dzięki nim w domu jest cieplej niż było z poprzedniki oknami.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Okna PCV

      Okna PCV są najpopularniejsze. Moim zdaniem są najbardziej opłacalne, kosztują bowiem niewiele, a są bardzo wytrzymałe i odpowiednio dobrane ładnie też się prezentują. Minimalistyczny, nowoczesny design mają okna Drutex, powinny być odpowiednie - parametry mają świetne, podobnie jak opinie.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Okna PCV

        Powiem Wam szczerze, że bardzo dużo zależy od jakości okien, od renomy producenta. Koleżanka chciała kupić ze 3 lata temu okna i poradziła się nas jakie mamy, ja jej mówię, że z Oknoplast i bardzo polecamy bo wtedy byliśmy jakoś rok czy dwa lata po wymianie okien. Ona jednak zamiast nas posłuchać zaczęła szukać, gdzie dostanie jak najtaniej. Znalazła jakąś inną firmę, w ogóle w ciągu kilku dni udało im się wszystko załatwić i zamontować, a wiadomo, że normalnie trwa oczekiwanie na okna i montaż kilka tygodni. Powiedziałam jej, że może ta firma nie ma zamówień dlatego tak szybko albo sprzedali jej coś co zalegało na magazynie. Nie wiem ale dzisiaj po tych trzech latach okna są w złym stanie. Zapłaciła tylko trochę taniej od nas ale nasze okna z Oknoplast wyglądają ładnie, nic nam nie żółknie i nie odkształca się, a mamy normalnie białe, plastikowe okna. Jej natomiast... odwiedziałam ją wczoraj i jestem w szoku... pożółkły w wielu miejscach i jest sporo odkształceń powstałych od promieniowania słonecznego. Nie sądziłam, że po 3 latach okna mogą być w tak złym stanie. Chciałam Wam to opowiedzieć, bo po prostu uważam, że nie warto oszczędzać na takich rzeczach jak okna. One są ważne. Nie pytałam jak z termoizolacją tych okien bo nie wyglądały na solidne, a ona i tak by mi prawdy nie powiedziała. Szkoda gadać. Ja ze swoich okien jestem zadowolona i to najważniejsze.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Okna PCV

          Jeśli chodzi o okna to ja słyszałem dużo pozytywnych opini o firmie http://twoje-okna.com.
          Ja u nich kupiłem okna do siebie. Wysłałem zapytanie do nich i dzięki ich pomocy otrzymałem kilka wycen na okna. Kupiłem u najtańszego dostawcy. Polecam ich

          Skomentuj


            #20
            Odp: Okna PCV

            PCV powinno zostać zakazane, bardzo mało wytrzymałe te okna robią teraz.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Okna PCV

              Dlaczego powinny być zakazane? W obu swoich mieszkaniach, w których mieszkałam, zawsze wstawiałam białe okna pcv (w pierwszym nie pamiętam z jakiej firmy, ale w tym obecnym mam okna Aluplasta) i do tej pory są w naprawdę dobrym stanie.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X