Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

    Polecam wypocząć nad morzem w miejscowości Grzybowo. Jest to niewielka miejscowość w pobliżu Kołobrzegu. Znajduje się tam polecany przeze mnie obiekt.pokoje Grzybowo . Atrakcyjne miejsce do spędzenia kilku dni urlopu.
    Last edited by gagatka; 21-07-2020, 12:51. Powód: link
    Noclegi Grzybowo

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

      My też mieliśmy problem znaleźć nocleg z dzieckiem. Nie rozumiem takiego podejścia zupełnie, w czym te dzieci niby takie problematyczne? Znaleźliśmy w końcu fajną ofertę na wyjazd z dziećmi nad morze do Primavera Jastrzębia Góra . Zupełnie inne podejście do rodziny z dzieckiem, w końcu będziemy się czuć mile widziani. Zdecydowaliśmy się pojechać na początku czerwca, bo wtedy nie będzie takich tłumów na plaży i będzie można się zrelaksować, a nie tylko pilnować,żeby dziecko nie zniknęło gdzieś wśród turystów.

      Skomentuj


        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

        A jak organizujecie wakacje dla swoich dzieci ? Widziałam się ostatnio ze znajomą nauczycielką, która poleciła mi firmę, która organizuje wycieczki szkolne po polsce . Taki letni obóz to super oferta dla aktywnych nastolatków, głodnych wiedzy i nowych wrażeń Super pomysłem jest organizacja tematycznych obozów takich jak Barbarzyńcy, Digital Painting czy Hobbici i Krasnoludy. Każdy z wyjazdów jest dopasowany do odpowiedniej grupy wiekowej. Warto sprawdzić ich ofertę.

        Skomentuj


          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

          Jeśli chodzi o morze, to zdecydowani godna polecenia jest Łeba - tutaj bez problemu znajdziesz fajna opcję noclegową: Łeba noclegi - nam przynajmniej świetnie się tam wypoczywa!

          Skomentuj


            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

            Moja siostra z dziećmi - 5, 8 i 11 lat - prawie co roku jeździ do Dębek. Kiedyś na stronie znalazła adres fajnego, rodzinnego ośrodka wypoczynkowego i tak im się tam spodobało, że wracają. Siostra mówi, że nawet w sezonie jest tam spokojnie, dzieciaki mają warunki do zabawy na plaży, a siostra z mężem mogą nacieszyć się długimi spacerami. W tym roku jadą tam już czwarty raz!
            https://ekogram.pl

            Skomentuj


              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

              Wakacje nad polskim morzem raczej odradzam - pogoda jest nieprzewidywalna, woda w morzu zazwyczaj niezbyt ciepła, a atrakcje raczej słabe. Już lepiej wybrać się gdzieś na południe, ceny są porównywalne do tych w kraju, a pogoda idealna. Co do atrakcji, to zachęcam do rejsu jachtem,

              Skomentuj


                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                Nie wiem czy jest sens jechać w tym roku nad morze Bałtyckie, bo lato w tym roku jest nieszczególnie obiecujące. Pewnie porozmawiam z mężem, żebyśmy pojechali na odmianę w góry. Odpocząć gdzieś trzeba, bo w domu te kilka dni szybko minie i znowu trzeba będzie wracać do pracy. Jak szukałam noclegów to znalazłam ofertę mountain-apartments.com.pl i widzę, że koszty nie są jakieś szczególnie wygórowane jak za taki komfort. Mam nadzieję, że to będą udane wczasy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                  No tak, nasze Polskie morze jest jakie jest, niektórzy je kochają, inni wolą jednak góry. Sama zaliczam się do tej drugiej opcji i zdecydowanie bardziej preferuję góry, choć raczej te niezbyt wysokie, jak Beskidy. Zawsze jest opcja wypadu na wczasy do sanatorium, Polanica Zdrój to ciekawe miejsce, a uzdrowisko w górach jak MedicalSensus to też jakieś rozwiązanie i pomysł na spędzenie wakacji

                  Skomentuj


                    Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                    My co rok albo co dwa lata jedziemy nad morze, do ośrodka wczasowego w Łazach] Jest tam bardzo fajnie, można odpocząć. Ceny są dość przystępne, a miejsce jest odpowiednie do wakacji z dzieckiem.

                    Skomentuj


                      Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                      A może jednak lepszym pomysłem jest wyjazd na jakąś pielgrzymkę? Całkiem ciekawe pielgrzymki
                      Kto wychodzi za mąż, ma kłopoty, kto nie wychodzi, też ma kłopoty, ale ja już wolę te, które znam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                        A ja tam uważam,że kolejka podmiejska w 3 city jest ok. Tylko włąśnie.Najlepiej jeśli wytłumaczy Ci jej działanie jakiś miejscowy. Mam tam kilku znajomych i rodzinę tak weić wykupili mi jeden bilet na tydzien i na nim jeździliśmy ( było to jednak 4 lata temu to wszystko mogło się pozmieniać).
                        Czy warto jest jechać? Jak najbardziej warto. Byłam za granicą byłem w Polsce i to właśnie w Polsce są najładniejsze plaze. Polecam na przykład Jastarnię czy Juratę. ewentualnie Władysławowo.
                        J

                        Skomentuj


                          Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                          Chyba najlepiej będzie sprawdzić przed wyjazdem opinie na temat danych domków. Byłoby nieciekawie, gdybyśmy po przyjechaniu na miejsce zastali coś zupełnie odmiennego, niż nam oferowano.

                          Skomentuj


                            Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                            My z dzieciakami chcemy się wybrać nad Bałtyk we wrześniu. Właśnie przeglądamy oferty hoteli na xx Ceny są naprawdę bardzo przystępne a zniżki sięgają 70% w Venus. Zdarza wam się jeździć po sezonie nad morze?

                            Skomentuj


                              Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                              Bardzo polecam nocleg na Jastrzębiej górze. Wspaniałe miejsce. Brałem z xxx i wyszło bardzo tanio za fajną miejscówkę. Poza tym do użytku było żelazko, kuchenka, mikrofalówka i czajnik, a w pobliżu placyk zabaw dla dzieci. Wakacje naprawdę się udały

                              Skomentuj


                                Odp: Wakacje nad morzem - polecacie jakieś miejsca?

                                Jeśli zamierzacie spędzić wakacje lub uroczy weekend w Gdańsku to polecam apartament w którym miałam okazję spędzić kilka dni w Trójmieście. Za sprawą wyjątkowo dobrych warunków, wspaniałej atmosfery i standardom z pewnością nie raz skorzystam z ich uslug. W samym gdańsku i trójmieście spędziłam cudowne chwile - zdecydowanie jest co zwiedzać, zaś słońce nad głową tylko poprawia humor. sporo miłych ludzi, bajeczna atmosfera.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X