Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Może jakiś wypoczynek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Może jakiś wypoczynek?

    Każda mama wie, że macierzyństwo to nie tylko róż i fiołki. Czasem człowiek chce odpocząć. Byłyście kiedyś w Spa?
    Ja chętnie bym się wybrała, ale mam obawy, przede wszystkim, że to strasznie drogie, no i w sumie nawet nie wiedziałabym jak się tam zachować! Znalazłam jeden fajny hotel nad morzem ze spa (link, jak ktoś może też szuka), ale nie wiem czy się zdecydować.
    Myślicie, że warto zafundować sobie coś takiego?
  •    
       

    #2
    Odp: Może jakiś wypoczynek?

    Jeżeli mieszkasz blisko tego miejsca to pewnie, że tak i jak cię tylko stać. Tez bym tak chciała odpocząć.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Może jakiś wypoczynek?

      Oj marzy mi się taki wyjazd, choćby na weekend.
      Przeglądałam już nawet hotele: http://www.accorhotels.com/pl/hotels...lf-hotel.shtml. No ale na razie na pewno nie mogę sobie pozwolić na taki wypad. Pomarzyć dobra rzecz

      Skomentuj


        #4
        Odp: Może jakiś wypoczynek?

        Mi się marzy taki domek w górach domkipodreglami.pl ehhh juz bym leciała

        Skomentuj


          #5
          Odp: Może jakiś wypoczynek?

          byłam w SPA ale nie od kiedy mamy dziecko. Pomysł kuszący bo faktycznie należy się odpoczynek jednak w tym momencie szkoda mi pieniędzy na takie wyjazdy. Na pewno super oferty cenowe można znaleźć na stronach z zakupami grupowymi typu Groupon.pl.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Może jakiś wypoczynek?

            Ja wybieram się do spa w ten weekend, czyli w zasadzie już jutro i szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać

            Skomentuj


              #7
              Odp: Może jakiś wypoczynek?

              Ja nie mogę wyjechać i pewnie przez najbliższy rok to się nie uda. Mogę więc co najwyżej pójść na jakiś masaż, albo zaprosić masażystę do domu. Po takim masażu od razu lepiej śpię i więcej mam energii. Niedawno od takiej osoby dowiedziałam się, że są takie fajne szwedzkie poduszki ortopedyczne SISSEL. Od kiedy ja mam, to uważam, że to jest takie moje małe SPA w nocy. Poduszka ma specyficzny, anatomiczny kształt. Zrobiona jest ze specjalnej pianki z pamięcią kształtu i dzięki temu pozwala na rozluźnienie wszystkich mięśni karku i szyi. czasem śpię krótko, ale mimo to doskonale się wysypiam.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Może jakiś wypoczynek?

                Mi też by się przydał jakiś relaks, kurcze myśle iść na jakieś masaże do ośrodka zdrowia, skierowania raczej nie dostane bo niby za młoda jestem choć na krzyż już nie wyrabiam... A pasowałoby by trochę mi te moje plecy i łydki rozluźnić bo są tak spięte że szok.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Może jakiś wypoczynek?

                  Oh, taki wypoczynek jak ma moja znajoma to marzenie...nie stać mnie na niego ale pomarzyć można. Pamiętam jak usiadłam na tym fotelu, to nie chciałam jechać do domu, takie mebelki w domu to skarb, ale nie na każda kieszeń
                  Na SPA też mnie nie stać, w ogóle bez komentarza, zdołowałam się

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Może jakiś wypoczynek?

                    hehe no mnie na takie rzeczy też nie stać, wiem że w przychodni za jeden masaż 20 zł wołają, wiec z kasy z urodzin bym wykorzystała bo inaczej to też lipa a kurcze po dwóch ciążach i ciągłym schylaniu krzyż daje o sobie znać

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Może jakiś wypoczynek?

                      Czyli widzę nic się nie zmieni, tak jak przed ciążą jestem obolała i nie mogę spać to po ciąży tym bardziej

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Może jakiś wypoczynek?

                        Oj spać po ciąży to Ty będziesz mogła i to aż nadto byle by Ci dzieciątko pozwoliło, wtedy będziesz chciała odespać całą ciążę, tylko niestety nie każde dziecko na to pozwala. Wypoczynek znów z dzickiem to nie wypoczynek jeśli myśleć gdzieś jechać, bo trzeba za dzieckiem ciągle latać haha Ale zawsze psychika może troche odpocznie w innym otoczeniu.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Może jakiś wypoczynek?

                          Właśnie o to chodzi,zmiana otoczenia często pomaga i pozwala chociaż na chwile odpocząć naszej psychice,bo wiadomo że pilnować i opiekować się dzieckiem w dalszym ciągu trzeba i to niezależnie od czasu czy miejsca

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Może jakiś wypoczynek?

                            Odpoczywam w nietypowy sposób razem z przyjaciółką uprawiamy sport a konkretnie ćwiczenia fitness to mnie uspokaja i pozwala odpocząć od codziennych spraw , kupiłyśmy sobie nawet odpowiednie stroje oraz przyrządy do ćwiczeń , http://www.sk-sport.pl/ , naprawdę polecam wszystkim taką formę odpoczynku .

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Może jakiś wypoczynek?

                              Oj tak, uwielbiam odpoczywać..zwłaszcza teraz na finiszu ciązy bo czasami naprawdę czuję sie jak wieloryb he he ;-) ale takie spa...byłoby wSPAniale :-))) ale to już pewnie za jakiś czas po wykluciu, żeby wrócic do formy :-)

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X