Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na wakacje z dzieckiem?

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

    Ja też bardzo lubię Chorwację i chętnie wracam tam na kolejne wakacje.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

      Napisane przez karolka31 Pokaż wiadomość
      Możecie polecić jakieś sprawdzone miejscówki?
      mam już na oku parę adresów, ale wiadomo, im większy wybór, tym lepiej.
      AA, i jeśli będzie można tam zabrać psa to będę już w ogóle szczęśliwa.
      Polecam małą miejscowość Skoczkowo w samym centrum Kaszub dwa kilometry od Wdzydz Kiszewskich http://www.kaszuby-wczasy.pl/

      Skomentuj


        Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

        Ja na razie nie myślę o wakacjach, ale z dziećmi wybieram się na narty we Włoszech: http://www.delta-travel.pl/oferta,zima,wlochy,4,44.html moja znajoma była kilka tygodni temu i nie mogła się nachwalić. A że u nas śniegu było jak na lekarstwo to musimy jechać na białe szaleństwo.

        Skomentuj


          Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

          Jeśli jedzie się z dzieckiem to przede wszystkim trzeba zadbać o odpowiednie warunki. Ja w tym roku wynajęłam już na wakacje apartamenty w Zakopanem w http://www.bambizakopane.pl/rezydencja-bambi.html bo nie wyobrażam sobie, że miałabym mieszkać z dziećmi w jakichś kiepskich warunkach. To jest najważniejsze.

          Skomentuj


            Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

            fajną opcją jest też czarter jachtu, np na mazurach. Z małymi dziećmi to średnio, ale kilkulatki bawią się tam bardzo dobrze.

            Skomentuj


              Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

              Moim zdaniem wyjazd nad morze z dzieckiem to bardzo dobra opcja,ponieważ nie będzie się nudzić na plaży czy podczas kąpieli wśród morskich fal,w tym tkwi cały urok

              Skomentuj


                Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                Mazury też są ciekawą opcja bo z doświadczenia wiem,że dzieci bardzo lubią plaże oraz kąpiele i tylko tego potrzeba im do szczęścia Ewentualnie także Tatry gdzie nieco starszy turysta z własnym plecakiem może zdobywać szczyty i wędrować po górach

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                  Akurat na Mazury czy generalnie nad jezioro nie wybrałabym sie z małym dzieckiem ze względu na komary. W zeszłym roku wiele się nachodziłam żeby znaleźć coś dla dziecka poniżej roku przeciw ukąszeniom.

                  Skomentuj


                    Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    Akurat na Mazury czy generalnie nad jezioro nie wybrałabym sie z małym dzieckiem ze względu na komary. W zeszłym roku wiele się nachodziłam żeby znaleźć coś dla dziecka poniżej roku przeciw ukąszeniom.
                    ja bylam raz nad Mazurami - i tez komary pamietam plaki ich bylo wiec zgadzam sie z pradip ze to raczej nie dla dzieciaczkow

                    Skomentuj


                      Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      ja bylam raz nad Mazurami - i tez komary pamietam plaki ich bylo wiec zgadzam sie z pradip ze to raczej nie dla dzieciaczkow
                      A tak już ciągnąc temat komarów i innych gryzonie jak sobie z nim radzicie przy małych dzieciach? Macie sprawdzone produkty?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                        A tak już ciągnąc temat komarów i innych gryzonie jak sobie z nim radzicie przy małych dzieciach? Macie sprawdzone produkty?
                        u nas Zosie w tamtym roku komary omijały szerokim łukiem - natomiast moja chrześnice juz nie - siostra uzywa jakies produkty z Ziajki i sobie chwalila je

                        Skomentuj


                          Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                          Można zabrać dzieci i rodzinkę do gospodarstwa agroturystycznego, gdzieś na wieś. Na pewno w necie znajdziesz wiele ofert noclegów i hoteli w Twojej okolicy.

                          Skomentuj


                            Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                            Zgadzam się z tym, że z małymi dziećmi najlepiej wakacje spędzać nad morzem. Maluchom nie jest nic więcej potrzebne do szczęścia oprócz piasku i wody. Najczęściej potrafią się one zająć zabawą na wiele godzin. Poza tym nad morzem można spędzać czas na wiele ciekawych sposobów, choćby zwiedzając lub jeżdżąc na rowerze.

                            Skomentuj


                              Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                              W tym roku mieliśmy sie wybrac na urlop na morze i d.... mąż zmienił pracę i raczej urlopu w lipcu nie dostanie tak jak ja mam zaplanowany, a tak sie czieszyłam że Majka zobaczy morze.

                              Skomentuj


                                Odp: Gdzie na wakacje z dzieckiem?

                                Jest jeszcze opcja wyjazdu bez męża

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X