Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dla dziecka na mikołajki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Dla dziecka na mikołajki

    Witam.Ja mojemu brzdącowi na mikołaja kupiłam ślimaczka pochłaniacz klocuszków z fisher price.Na gwiazdkę myślę że również zakupię jakąs zabawkę z tej firmy.Zabawki są może nieco drogie ale dla mnie najważniejsze jest aby dziecko miało dobrą zabawę a przy okazji edukowało się.Czas spędzony z moim synkiem i możliwość bawienia się razem z nim jest niezastąpiony.Stawiam na naukę poprzez zabawę!Polecam.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Dla dziecka na mikołajki

      Na mikolajki troche skromniej niz na gwiazdke ale nie ma opcji zeby mikolaj przyszedl z pustym workiem przeciez nauka i zabawa tym razem po raz kolejny gry edukacyjne z adamigo

      Skomentuj


        #18
        Odp: Dla dziecka na mikołajki

        ja mojej mlodszej corce kupilam domek little pet shop dla synka mam kubusia puchatka z grzechotka a dla najstarszej kupilam z helo kity specjalny zestaw do prac technicznych ona lubi takie rzeczy

        Skomentuj


          #19
          Odp: Dla dziecka na mikołajki

          Witajcie, u nas też nie ma tradycji dawania prezentów na Mikołajki, ale zamierzamy dać małej jakiś drobny prezent, np ubranko, bo ostatnio wyrasta szybko..

          A na Boże Narodzenie dostanie na pewno jakąś zabawkę


          Skomentuj


            #20
            Odp: Dla dziecka na mikołajki

            Moja JUlia dostała drewniane puzzle i mały zestaw do makijażu Najbardziej jednak ucieszył ja prezent, który Mikołaj zostawił u babci: farby, plastelina, klej, blok i nożyczki


            Skomentuj


              #21
              Odp: Dla dziecka na mikołajki

              Na mikołajki mój synek dostał grę " doktor hau hau" i mnóstwo czekolady. Teraz planuje mu kupić coś takiego http://www.entliczek.pl/?p0=2&p1=56&o=2170&pf=0 uważam,ze ciekawa gra to fajny prezent. Po pierwsze nie nudzi się szybko a po drugie można z niej korzystać kiedy innych pomysłów na zabawę brak. My od jakiegoś czasu gramy w rożnego rodzaju gry planszowe. Dzięki temu mój synek już nieźle liczy

              Skomentuj


                #22
                Odp: Dla dziecka na mikołajki

                No właśnie, drogie mamy co w tym roku kupujecie na Mikołaja dla Waszych pociech? Ja myślę, że kupię jakąś zabawkę. Myślicie, że takie klocki to dobry prezent: http://www.e-inspiracje.pl/3,KLOCKI_...9,idt,854.html ???
                Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
                — Paulo Coelho
                Alchemik

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Dla dziecka na mikołajki

                  Klocki jak najbardziej!

                  Chociaż wydaje mi się, że też dobrym - i bardzo rozwijającym dziecko - prezentem były, są i będą zawsze książkowe prezenty. Kupiłam bajkę dla malucha, tzw. książkę spersonalizowaną. Wszystkie przygody zostały dostosowane dla niego. Czyli że on stał się głównym bohaterem.
                  Teraz nie chce mi się oderwać od książeczki

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Dla dziecka na mikołajki

                    A co dla mojego 5-miesięcznego Oskara na Mikołajki? Na gwiazdkę już mam pomysłow kilka
                    Attached Files
                    Last edited by KAROLKA2; 04-12-2011, 23:29.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Dla dziecka na mikołajki

                      Napisane przez annaesz Pokaż wiadomość
                      Klocki jak najbardziej!
                      U mnie też zaplanowaliśmy klocki lego duplo zestaw kubusia puchatka i do tego będzie też książeczka;-) o tej samej tematyce.
                      Fajnie jak dziecko może się bawić i rozwijać jednocześnie...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Dla dziecka na mikołajki


                        ja dla synka kupiłam dzisiaj Gadające narzędzia Mańka,na http://zakupy.linkbaby.pl/do/item/T8...i-Miarka,T8125
                        Last edited by EwelinaPrzy; 06-12-2011, 14:21.
                        macierzyństwo

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Dla dziecka na mikołajki

                          Mój synek dostanie pod choinkę Magiczne Zoo czyli piankę do lepienia z Cobi. coś takiego.

                          ma już magiczną farmę i wiem, że lubi się bawić tą zabawką. ona napewno nie nudzi się tak szybko bo można wymyślać niestworzone rzeczy. a najważniejsze, że dziecko samo motywuje się do zabawy.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Dla dziecka na mikołajki

                            Moja młodsza córeczka dostała wózek w komplecie z lalką i jest zachwycona, bo jeździ nim po całym domu Pod choinkę planuję jej kupić puzzle piankowe z kubusiem puchatkiem, bo to jedna z jej ulubionych bajek.
                            Moja prawie dorosła córka


                            Moja wyrośnięta kruszynka

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Dla dziecka na mikołajki

                              Te gadające narzędzia Mańka to super pomysł,mój dwulatek byłby zachwycony.Na mikołaja chyba zrobimy taki prezent,natomiast mój 7 latek ostatnio ma bzika na punkcie gier planszowych i najprawdopodobniej jakąś dostanie.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Dla dziecka na mikołajki

                                No ja to mam dylemat.....puzli u mnie dostatek,klockow tez,plastelina na codzin...chyba pojde w jakies malowidla bo ostatnio cos sie pokryjomu szminkuje i tuszuje-podbiera starszej siostrze.
                                Starsze to patrza na koperteewentualnie na spolke chca łyżworolki regolowane monia rolki grzes łyżwy rozmiar podobny.jak co roku dylemat


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X