Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki telefon dla 12 latka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

    Jakiś na którym będą dobrze gry chodziły.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

      Jedno słowo - iphone 7! Zakochałam się w tym modelu! Naprawdę! aparat, ekran <3 Bajka! Cenowo różnie co prawda to wygląda, ale moja koleżanka dostała go za złotówkę przy odnawianiu umowy z play, więc jak widać można dostać do dość tanio. Poza tym nastolatki uwielbiają nowości, a pryz zakupie tego typu telefonu będziesz mogła dać sobie spokój na kilka lat z kupnem nowego.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

        Ja nie będę w stanie nic doradzić. Kompletnie się na tym temacie nie znam.
        Jest tylko jeden rodzaj szczęścia, ale rodzajów nieszczęść jest tyle, ile jest nieszczęśliwych ludzi

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

          Wszystko co prawda zależy od budżetu jaki posiadamy na ten cel, natomiast też jestem zdania iż nie warto przesadzić pod kątem nowoczesnego telefonu, w zupełności wystarczy tutaj ten najprostszy model.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

            Nie no to fakt. Więc też nie kupowałabym czegoś drogiego. Można porównać w porównywarce dość ciekawe modele Samsungów. Też Xioami ma dobre opinie. Nie polecam jednak żadnych I phonów bo szkoda pieniędzy. Dziecko nie jest jeszcze odpowiedzialne, by mieć taki telefon.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

              Myślę, że mój przedmówca ma całkowitą rację... Nic dodać, nic ująć...
              Zdarza się, ze rzeczy, które w pewnym momencie wydawały nam się pełne blasku i absolutne, rzeczy, dla których gotowi byliśmy wszystko rzucić, po upływie pewnego czasu albo widziane pod nieco innym kątem, zaczynają się wydawać zadziwiająco wyblakłe.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                Mamy takie czasy, że telefon u 12 latka to już nic dziwnego. W tym środowisku pewnie dziwne byłoby, gdyby go nie miał. Ja kupowałam ostatnio chrześniakowi w prezencie, ma 13 lat, ale to nie jego pierwszy telefon. Po konsultacji z rodzicami stwierdziliśmy jednak, że nie ma co szaleć i w tym wieku wystarczy mu najprostszy smartfon, żeby też nie wydawać fortuny. Wybraliśmy Alcatel PIXI 4. Sprawdź sobie ofertę MaxElektro: http://sites.simbla.com/e23e91ea-04b...-e83b2c71280a/ mają duży wybór telefonów tego pokroju, na pewno coś wybierzesz.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                  Ja bym polecił coś taniego na start. Tak żeby podstawowe gry chodziły bo przypuszczam, że głównie do tego będzie wykorzystywany.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                    Znakomicie! Dzięki wielkie za ciekawe porady w tym obszarze tematycznym
                    Kto nie ryzykuje, ten przegrywa dwa razy

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                      No tak i zdjęcia co na social media się wrzuci. Ja swojemu kupiłam Xioami po procesach porównywania w porównywarce zarówno cenowo jak i specyfikacją. Bo jak za tani to zaraz by "siara"byłam przecież. A te Xioami to nie za drogie i dobre. Młody jest zadowolony.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                        A jaki model telefonu możecie polecić w prezencie na Pierwszą Komunię?

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                          Według mnie jest to temat dla specjalisty z tego obszaru tematycznego. Sądzę, że z całą pewnością będzie on w stanie pomóc.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                            Nasza córka w tym roku miała komunię i uparła się na to by dostać telefon. Obawiałam się zakupu bo nie chciałam wydawać dużych pieniędzy. Pamiętam, ze mąż sprawdzał modele na Komórkomacie i porównywał tańsze z droższymi. Ostatecznie kupiliśmy Samsunga. Na razie służy, choć zafascynowanie minęło i telefon leży w domu.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                              No ja nie jestem zwolennikiem czegoś używanego. Jak już to faktycznie porównać modele i wybrać coś optymalnie dobrego i taniego. Chociaż dziecko, dziecku nie równe i nie ma co zakładać, że każdemu szybko się znudzi bo tak wcale być nie musi.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

                                Wiesz no nie zrozumiem rodziców co dzieciom kupią nowego iPhone bo musi być lepszy od kolegów - GŁUPOTA. Jeśli już decydujemy się na zakup to może warto kupić coś co jest dobre ale i w dobrej cenie i z zachować umiar.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X