Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pierwsza w życiu wizyta u ginekologa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pierwsza w życiu wizyta u ginekologa

    Dziewczyny pamiętacie swoją pierwszą wizytę u ginekologa? Jak ją wspominacie?
  •    
       

    #2
    Pierwsza wizyta hmm kiedy to było?
    AA już pamiętam , pojechałam do szpitala bo strasznie bolał mnie brzuch i myśleli że to ciąża więc chcieli mnie zbadać miałam wtedy 15 lat.Nie było to miłe gdyż nie byłam na to przygotowana , ale nie aż tak tragicznie.
    Co się okazało wykryli mi wrzody z którymi męczę się do dziś
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      ja pamietam zawstydzenie, ale czemu poszlam... nie pamietam juz ,
      wiem ze sie wstydzilam okropnie. jeszcze to byl stary facet, ale i tak najgorsza byla pigula przed wejsciem brrrr.

      a teraz wiem ze jest u nas przychodnia ginekologiczna dla nieletnich i tam ponoc rewelka.

      Skomentuj


        #4
        Ja pierwszy raz poszłam jak byłam już na studiach. Pani ginekolog bardzo miła i delikatna, z podejściem do pacjenta więc i wizyta nie była taka straszna. Troszkę wstydu i zażenowania było... ale to w końcu takie delikatne i intymne badanie.


        Skomentuj


          #5
          Ja swojej pierwszej wizyty nie wspominam dobrze,mimo,że poszłam z mamą Pani dr nie była miła,a jeszcze mama uprzedziła,że to moja pierwsza wizyta,teraz obecnie wolę chodzić prywatnie,pozdrawiam

          Skomentuj


            #6
            Ja podobnie jak Women miałam swoją pierwszą wizytę u ginekologa w szpitalu.
            Strasznie bolał mnie brzuch po prawej stronie, wszyscy (łącznie z lekarzem pierwszego kontaktu) mysleli, że to wyrostek.W szpitalu mnie zbadano.. jednak nie wyrostek.... no to do ginekologa. A tam się okazało, że jajeczkuję Miałam wtedy 12-13 lat... skąd miałam wiedzieć
            A potem już taką świadomą wizytę miałam w szkole średniej.
            Last edited by FamilyTree; 20-05-2009, 09:25.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #7
              a ja poszłam pierwszy raz 2miesiące przed zajściem w ciąże....
              nie brałam nigdy tabletek to nie mialam po co chodzić...a poszłam tak późno bo się wstydziłam,że nigdy nie byłam....

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja,aż wstyd się przyznać,pierwszy raz poszłam do ginekologa jak byłam w 7 t ciąży mialam wtedy 20 lat.Przyjął mnie wtedy taki stary lekarz który potem prowadził moją ciążę do końca.Nawet dość miło wspominam pierwszą wizytę.


                Skomentuj


                  #9
                  Moja pierwszą wizytę wspominam bardzo dobrze. Nie czułam zażenowania ani wstydu, położna była bardzo miła i przed wizytą wszystko mi wyjaśniła. Poszłam, żeby dowiedzieć się czy wszystko ze mną ok. tak dla spokoju. Miałam 17 lat. Pani doktor mnie zbadała, bardzo delikatnie. A potem po krótkim czasie zwróciłam się do niej o tabletki antykoncepcyjne, bardzo dobrze mi je dobrała, już wtedy byłam z moim mężem, od tego czasu minęło 10 lat.
                  Jak ten czas szybko leci.
                  AGATKA 16.04.07r
                  Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                  W końcu w komplecie
                  Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja poszłam tak jak anna31, jak już byłam w ciąży. To był jakiś 5 tydzień. Wcześniej nie chodziłam bo nie musiałam. Wizytę wspominam dobrze. Poszłam prywatnie więc pani dr była miła i uprzejma. Prowadziła tę ciążę do końca. Prywatnie byłam tylko dwa razy a później jak chodziłam do niej do końca ciąży na kasę chorych to już nie byłataka miła.


                    Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

                    Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

                    Ania i Jarek:

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja poszlam jak mialam prawie 19 lat i stalego chlopaka.Chcialam zaczac brac pigulke (jestem z rodziny wielodzietnej i moja mama zawsze mowi ze czasami o dziecko latwiej niz nowa sukienke )Lekarka byla bardzo sympatyczna i wizyte dobrze wspominam.

                      Skomentuj


                        #12
                        ja pierwszy raz poszłam do ginekologa w 12 tyg ciąży...mialam wtedy 20 lat...poszłam prywatnie do kobiety...strasznie sie balam i wstydzilam ze dopiero ciąża zmusila mnie do pojscia do lekarza...ale bylo ok i dosyc dobrze wspominam swoją pierwszą wizytę

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja poszłam pierwszy raz gdy miałam 16 lat i poszłam z ciekawości i zeby się zbadać.Byłam okropnie zestresowana i gdy lekarz poprosił zebym sie rozebrała do badania to mnie sparaliżował strach...głupia byłam bo nie bylo wcale źle.Na szczescie bylam zdrowa i dzis chodze co 6 miesięcy na kotrolne wizyty.

                          Skomentuj


                            #14
                            Ja na pierwszą wizytę poszłam jak miałam 18 lat i byłam w 3 miesiącu ciązy. wspominam dośc dobrze. Poszłam z ciocią która weszła pierwsza żebywszystko wytłumaczyć i pani doktor młoda kobieta rewelacyjne miała podejście do całej sytuacji. później prowadziła mi ciąże i odbierała poród. do dziś wysyłamy sobie kartki na święta


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #15
                              Ja swoją pierwszą wizytę miałam w wieku 18 lat poszłam po tabletki razem z koleżanką, bałam się niemiłosiernie że lekarz zechce mnie zbadać, ale co się okazało przepisał mi receptę bez problemu i nawet nie wspomniał o badaniu Wyszłam z gabinetu taka dumna

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X