Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lotnisko i lot samolotem - co warto wiedzieć.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Z tym b.podrecznym to chyba sie ciagle zmienia bo ja w ubieglym roku moglam zabrac 20 a ostatnio leialam do Niemiec i tylko 10 pozwolili mi wniesc do samolotu.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      to zależy jeszcze na jakiej "trasie" w samolotach do USA - bagaż podręczny do 5 kg
      ŁUKASZ 08.09.2006

      NATALIA JULIA 30.11.2007



      Skomentuj


        #18
        No to jest różnie. Będziesz musiała się już dowiedzieć konkretnie w Twoim przypadku. Bo my mamy normalny bagaż do 15 kg a podręczny do 10 kg.


        Skomentuj


          #19
          o rany to sama walizka wazy z 5 pewnie... jak ja sie spakuję żeby tylko 15 kg było?
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #20
            Pinki a my musimy się zmieścić do jednej a Julkę do drugiej (bo przecież ona
            ma więcej rzeczy ) bo jej nie przysługuje bagaż. Tylko wózek można jej
            wziąć


            Skomentuj


              #21
              nusiakjestes pewna ze malej nic nie przysluguje?normalnie dzidzia ma prawo do bagazu...ja juz nie wiem,latam od lat dosc czesto,kilka razy w roku,do polski,niemiec i francji,z przesiadkami i bez przesiadek ale to co tu czytam jest dla mnie wszytsko nowe...moze w locie takie sa przepisy (z nimi akurat tylko raz lecialam).
              Lepiej sie dowiedziec wszystkiego u swojego przewoznika bo widze ze sa duze roznice.

              Skomentuj


                #22
                Pinki gracias za fajny wątek

                jak leciałam z moją małą królewną to miałam przy sobie butelkę z piciem,paluszki,jakieś tam jedzonko.przy starcie dawałam jej cały czas coś do jedzenia(przy lądowaniu również) nie było to takie strasznie,bardziej to ja panikowałam

                bagaż podręczny to do 5kg może być(tak jak pisały dziewuszki)
                ale np.w ryanair to teraz już powoli się zaczynają wycwaniać i torebka jest uważana za bagaż podręczny,czyli jeśli masz torebkę plus bagaż to każą Ci upchać torebkę/siatkę itd do tego bagażu,jak się zmieści to ok a jeśli nie,to dopłacasz

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Witam :-)
                  W sierpniu mam lecieć samolotem z moją dwuletnią córcią

                  Wtedy mała będzie miała już 2,5 roku.
                  Ile zapłace za nią ?
                  Czy 100% czy jest jakaś zniżka ?

                  Skomentuj


                    #24
                    to zależy jakimi liniami polecisz
                    może być inna cena,bo przedziały wiekowe dla dzieci są 0-2 lat,potem od 2-16lat,i powyżej 16lat.więc twoje dziecko zalicza sie juz do środkowej grupy

                    czyli np.w ryanair będziesz twoje dziecko będzie płacić tyle co Ty za bilet,a jeśli bejbe ma mniej niż 2 latka to opłata jest stała i wynosi 80zł.
                    ale tak jak pisałam wcześniej zależy jakimi liniami polecisz...

                    Skomentuj


                      #25
                      powiedzcie mi jeszcze co w wypadku gdy bagaż przekracza dopuszczalną wagę? kurde no w zyciu się nie spakuję by tylko 15 kg było...
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        pinki no jak to co?? dopłacasz kasiorę za każde kg nadbagażu.
                        lepiej spakuj to co niezbędne,a na lotniskach zawsze są wagi więc możesz sobie zważyć bagaże. ja zawsze w domu waże na elektronicznej wadze.

                        i żeby pamiętać że żadnych pilniczków, ostrych rzeczy nie trzymać w podręcznym bagażu

                        Skomentuj


                          #27
                          a ile liczą za dodatkowy kilogram? bom bardzo ciekawa.
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #28
                            pinkia jakimi lecisz liniami??

                            Skomentuj


                              #29
                              cholera nie wiem, myslałam że to jedna cena. ach...wczasów mi się zachciało...
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                #30
                                odświerzam wątek.
                                bo nie wiem czy nie zabiorę malucha ze soba na te wczasy .
                                czy za to że zabieram wózek jest dodatkowa opłata?
                                a gdzie siedzi dziecko w samolocie które ma 15 miesięcy?
                                Nusiak daj znać.
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X