Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

seks analny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    No tak jak w jednej dziurce już brak przyjemności to trzeba korzystac z drugiej

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Napisane przez Małgorzata Pokaż wiadomość
      No tak jak w jednej dziurce już brak przyjemności to trzeba korzystac z drugiej
      a nie mozna na zmiane... najlepiej ja dwie naraz podwojna przyjemnosc :P
      Jakub 19.05.2008

      Skomentuj


        #33
        Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
        Oj nigdy takiej milosci, raz sprobowalam i podziekowalam. Zero przyjemnosci tylko bol.. nie wiem moze niektorzy lubia taka perwersje, ze tak bolesnie lubia (chyba,ze oni nie odczuwaja tego bolu co odczulam ja) Wiem jedno, ze nie zamierzam tego powtarzac.
        Możemy podać sobie rękę...
        Raz to i tak stanowczo za dużo.

        Skomentuj


          #34
          oralny to lubie a analny hmm szczerze poczatek bolalo ale jak juz za 3 raz to nic nie boli i to przyjemnosc a druga dziurka to mozna wkladac palca i tym wiekszym przyjemnosc
          Moje Kochane Dwa Skarby :*

          Skomentuj


            #35
            Sex

            Klasyczny,oralny,analny-wszystkie odmiany są dobre,pod warunkiem ,że sprawiają radość i przyjemność obojgu partnerom.Jeśli chodzi o mnie to lubie każdą formę...

            Skomentuj


              #36
              jakoś nie mam przekonania, nigdy z mężem nie mieliśmy ochoty spróbować, na razie jedna dziurka, języczki i usta nam wystarczają w zupełności.
              AGATKA 16.04.07r
              Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
              W końcu w komplecie
              Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

              Skomentuj


                #37
                to ja wam napisze dowcip
                rozmawiają dwaj koledzy i jeden pyta się drugiego - czy próbowałeś w tę drugą dziurkę? -No co ty żeby w ciążę zaszła
                ŁUKASZ 08.09.2006

                NATALIA JULIA 30.11.2007



                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  hehehe dobre

                  Ja a raczej my nie próbowaliśmy tego i dobrze nam z tym.
                  Ale nie mam nic do tych osób które to lubią

                  Skomentuj


                    #39
                    ja nie jestem zwolennikiem i nie nazwalbym tego SEKSEM;;;;; NIE MAM NIC PRZECIWKO tym ktorzy to robia i lubia, ale mysle ze powinny byc jakies granice, jest to dla mnie nie estetyczne, i nigdy tego nawet nie mam zamiaru robic,

                    Skomentuj


                      #40
                      sex onalny???co to takiego... co do zabaw z anusem to nie dla mnie ale duzo ludzi to lubi bo te okolice naszego ciala sa bardzo wrazliwe,podobno w duzej mierze nasza przyjemnosc zalezy od umiejetnosci partnera jesli o dupcie chodzi jak kochanek umie cie odpowiednio rozgrzac to podobno wchodzi jak w maselko ...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        heehehe;-) ja tam uwielbiam seks analny.. swego czasu sprawiał mi tylko ten jeden rodzaj seksu nieziemską przyjemnośc;-D polecam... początki są trudne.. ale po którymś razie to istny raj;]

                        Skomentuj


                          #42
                          Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                          Bóg stworzył dziurkę nie dla przyjemności a do prokreacji
                          zgadzam się z przedmówczynią ja parę razy spróbowałam ale tylko wtedy gdy miałam już wcześniej parę orgazmów człowiek jest wtedy rozluźniony i nic nie boli ale ten typ miłości i tak zostawiam na specjalne momenty...
                          Kinia

                          Skomentuj


                            #43
                            Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                            ja nada czekam aż autorka tematu jednak upewni nas, że to o analny
                            chodzi. Mam dziwne przeczucia, że jednak o ten drugi na którego
                            nie napisaliśmy ani słowa
                            nono oczywiście a widocznie ten temat jest i bardziej nas kręci <lol>
                            Kinia

                            Skomentuj


                              #44
                              Napisane przez ellaja1728 Pokaż wiadomość
                              a nie mozna na zmiane... najlepiej ja dwie naraz podwojna przyjemnosc :P
                              no widzę że się koleżance trójkąciki marzą
                              a która z Was próbowała w trójkącie???
                              Kinia

                              Skomentuj


                                #45
                                Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
                                to ja wam napisze dowcip
                                rozmawiają dwaj koledzy i jeden pyta się drugiego - czy próbowałeś w tę drugą dziurkę? -No co ty żeby w ciążę zaszła
                                hahahahahahahaha no są i tacy GIGANCI
                                Kinia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X