Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zniszczone włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zniszczone włosy

    dlatego warto od czasu do czasu zrobić włosom kurację, bardzo dobre efekty daje vitapil, ma bardzo fajny skład, dużo składników które odżywiają włosy, dobrze jest polączyć z lotionem, który też dodatkowo nawilży włosy, zadba o skórę głowy, a zdrowa skóra to tez mocniejsze i zdrowsze włosy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zniszczone włosy

      Mi na zniszczone włosy pomógł autentycznie olej kokosowy, włosy po nim są miękkie i lśniące.

      Skomentuj


        Odp: Zniszczone włosy

        Mi też pomógł. Ale potem przerzuciłam się na olej lniany.

        Skomentuj


          Odp: Zniszczone włosy

          Sama się męczę od jakiegoś czasu z włosami i kilka rzeczy na pewno dodam, bo puszą mi sie obecnie niesamowicie.

          Skomentuj


            Odp: Zniszczone włosy

            Mnie bardzo pomagają wcierki i mycie włosów różnymi naturalnymi szamponami, żeby nie przyzwyczaić ich do jednego szamponu. I przeróżne maski i odżywki plus podcinanie końcówek co 6 tygodni.

            Skomentuj


              Odp: Zniszczone włosy

              a czemu nie przyzwyczajać sie do jednego szamponu?

              Skomentuj


                Odp: Zniszczone włosy

                Jeśli borykasz się z problemem, jakim są zniszczone włosy, to może powinnaś zmienić produkty, których obecnie do ich pielęgnacji używasz? Ja miałam podobnie! W moim przypadku pomogła zmiana szamponu, a także farby do włosów, której wtedy używałam. Uważam, że Ty też powinnaś spróbować Popatrz sobie na produkty dostępne na tej stronie - xxx. Może znajdziesz tam jakieś kosmetyki, które przypadną Ci do gustu, no i przede wszystkim naprawią strukturę Twoich włosów.
                Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:33. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zniszczone włosy

                  Po porodzie troche się zaniedbałam, przyznaje. I właśnie wtedy mój problem ze zniszczonymi włosami się nasilił. Wtedy pomogła mi odzywka na wlosy suche i zniszczone. Do tej pory jej używam.
                  Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:33. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Zniszczone włosy

                    słyszałam dużo dobrego o płukankach z olejkami eterycznymi gdzieś wpadło mi w oko, że olejek cytrynowy fajnie działa

                    Skomentuj


                      Odp: Zniszczone włosy

                      Wypadające włosy to nie żarty. Myślę, że lepiej będzie udać się do trychologa. Słyszałam, że ta klinika jest całkiem w porządku:
                      Last edited by gagatka; 09-07-2020, 10:34. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zniszczone włosy

                        Z olejków warto spróbować zwykłych spożywczych olejkków z orzechów albo pestek dyni

                        Skomentuj


                          Odp: Zniszczone włosy

                          Mi się ostatnio suszarka zepsuła i nie grzeje. Dmucha chłodnym powietrzem, co jest w sumie nawet zdrowsze dla włosów

                          Skomentuj


                            Odp: Zniszczone włosy

                            Jasne, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie odpowiednio zadbać o Wasze włosy. Nie wiem, czy samodzielnie będziecie w stanie tam dobrze zadbać o swoje włosy.
                            Last edited by gagatka; 09-07-2020, 11:11. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Zniszczone włosy

                              Niestety częste farbowanie włosów, suszenie i prostowanie nie wpływa dobrze na włosy, a wlaśnie je niszczy. Warto na jakiś czas zrezgnować z takich działań, a skupić się na pielęgnacji. Mi włosy uratowały kosmetyki z Inoara, a dokładnie seria HELP Ich kosmetyki sprawnie wyrównują strukturę włosów, domykają łuski oraz gwarantują odzyskanie równowagi hydro-lipidowej.

                              Skomentuj


                                Odp: Zniszczone włosy

                                Włosy niszczeją przede wszystkim od ciężkich składników i warto zamienić nasze kosmetyki do włosów na naturalne. Mnie bardzo pomogło odzyskać zdrowy wygląd włosów, a naturalne kosmetyki do włosów kupuję tutaj xxx

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X