Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej

    U nas dziś do 13 było słonko,a zarazem bardzo parno.Poszłyśmy na spacer i jak wróciłyśmy to juz luneło i tak całe popołudnie pada i grzmi i przeszły dwie burze.

    Martynka bardzo niuespokojna,rzuca się w nocy,budzi z płaczem.Biedulka nie może spać,widać tak jej dokuczają ząbeczki.Chyba wychodzą jej dwa na raz bo są juz dwie kreseczki.Ząbki się jeszcze nie przebiły.
    Bardzo dziś marudziła i jestem troszkę wykończona po całym dniu.

    A poza tym dziś padły jej pierwsze słowa tatatatata i niiienieeenieee Na Dzień tata zawołała tatata.Tatuś dumny i zadowolony To chyba był najcudowniejszy prezent,jaki mogła dać.
    No i tak dziś na przemian i nieeee i tatatata....

    Chcemy jej kupić fotelik i tak własnie chciałam Cię zapytać Jagodziankojak się Wasz sprawuje,bo myśle o podobnym??
    A Wy dziewczyny kupiłyście juz foteliki?

    Jaka_ja Ja do dentysty też sie poźno wybrałam,na szczęscie też ubytków dużo nie było.Dwa ząbki zaleczyłam,a myślałam że bedzie o wiele więcej.

    Jagodzianka Gratulacje dla Karolka za ma ma,u mnie pierwsze słowa to tatata a ja tak bym chciała mama
    Last edited by marzeni; 23-06-2009, 22:24.
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      hej dziewczynki ja tylko na chwilkę, dzisaj byłam cały dzień poza domem potem byłyśmy z mała u lekarza, ale na szczęście malutka zdrowa jak ryba tylko ma katarek. Mała sobie lula od 19:50, pewnie zrobi mi nocną pobudkę, a ja padam
      Wieczór zaliczony do tych udanych, mała na szczęście spała wstała dopiero około 3:00 i zasnęła około 4:00. Rano jej było cięzko wstać. Kochana e w czwartek napisze coś więcej bo jutro mamy cały dzień nie mieć prądu także mnie nie będzie i co ja zrobię biedna jak ja jestem od Was uzależniona
      Buziaki dla wszystkich mamusiek i dzieciaczków
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        Hej
        U nas też dzień zaliczam do bardzo udanych.Dziś mężuś miał IIzmianę do pracy także do 14 byliśmy wszyscy razem.Zrobiłam sobie wreszcie porządne zakupy i przygotowałam przepyszny obiadek-tak na dzień ojca. Michał wniebowzięty bo jego ulubione danie,a dla mnie frajda bo ja uwielbiam gotować i wreszcie miałam czas bo on zajmował się Gabrysią cały czas.
        Pogoda niespecjalna przejaśniło się raptem na 2h-zanim się wyszykowałyśmy to zdążyłyśmy 1h pospacerować bo grzmoty i wiatr przegoniły nas do domku.
        ewisienka to dobrze że Werka zdrowa jak rybkaoby tak dalej
        monia717 z tym mleczkiem też tak miałam-Gabi od razu się przestawiła na butelke a moją pierś traktowała jak gryzaczek....a karmienia piersią żal mi było bardzo,czasem mam jej tak ochote dać do poprzytulania bo i tak nic z niej nie wyleci już

        Do dentysty wybieram się już od pół roku i zebrać się nie mogę pełna mobilizacja umówie się jutro.

        Dziewczyny moja Gabi jeszcze nie śpi, już nie wiem co robić....poprzestawiała się bardzo z tym spaniem.




        Skomentuj


          U nas też całkiem udany dzień. Na 10 odwieźliśmy tatusia do pracy i pojechaliśmy na cały dzień do moich rodziców za miasto. Jaś grzeczny jak aniołeczek, prawie cały dzień spędził na podwórku. Pogoda dopisała. Mały spał na dworze prawie 2 godzinki. To chyba pradziadek tak go ululał wożąc wózkiem a ja w tym czasie zbierałam jagody kamczackie. Będzie fajny dżemik.

          jaka_ja ja jeszcze do dentysty się nie wybrałam. Szczerze mówiąc to przerażają mnie trochę koszty takiej wyprawy. Ostatnio za zwykłe zaleczenie zęba zapłaciłam 350 zł a za kanałowe 500 zł. Czy u Was też jest tak drogo?

          jagodzianka ja ostatni raz karmiłam Jasia 21 czerwca. To już definitywny koniec. Mleczka już nie mam. Może to głupie ale czuję jakiś taki żal.
          Gratuluję Karolkowi tego ma-ma. Wiem jaka jesteś szcześliwa. Ja jak na razie usłyszałam ten zlepek sylab tylko trzy razy. Kiedyś Jasiowi wychodziło to ładnie ale ostatnio patrzy mi ślicznie w oczka i z całą powagą woła ba-ba. Ja mu tłumaczę, że nie jestem ba-ba tylko ma-ma, na co on odpowiada ba-ba. W chwili obecnej to jeo ulubione słówko chociaż mówi już naprawdę sporo. Ta-ta jeszcze mu się nie udało.

          O właśnie słyszę pierwsze grzmoty, chyba będzie burza.

          marzenia_n Twój mężuś to dopiero musi być dumny. Usłyszeć takie słowa w tak wyjątkowym dniu. Szczęściarz.
          Co do fotelika to jeszcze nie kupiliśmy, chociaż jesteśmy zdecydowani na maxi-cosi Tobi. Już przejrzałam aukcje na allegro i dodałam do obserwowanych. Chyba w tym tygodniu już tą sprawę załatwimy.


          Skomentuj


            jagodzianka u mnie bylo to samo jak poczula smak mleka z butli to juz mnie nie chcciala ale ja nie karmilam za dlugo zreszta jakos mi sie nie podobalo ale wiem ze do drugiego dziecka bede miec lepsze podejscie i wytrwamy dluzej
            marzeni moja tez tylko tata i dada chcialabym zeby bylo mama chodzi ci o fotelik do samochodu?? a jaki masz jagodzianka??




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              Hej

              U nas za oknem szaro i ponuro. Słonko gdzieś się schowało. Troszkę mi przykro zwłaszcza, że dziś imieniny mojego synka. Może później się troszkę rozpogodzi i uda nam się wybrać na spacerek.
              Poza tym mam dziś do pracy - Rada Pedagpgiczna. Momo wszystko mam nadzieję, że to będzie udany dzień


              Skomentuj


                Hej kochane
                Prądu jak na razie mi jeszcze nie wyłączyli, także jestem

                amie7 u nas taka pogoda trwa już prawie od miesiąca, szaro , buro i ponuro. Non stop deszcz i tak na zmianę. Mamy już po dziurki w nosie takiej pogody. Wszystkiego najlepszego dla Jasia w dniu imienin

                BGKNM i jak tam Gabi, do której Ci spała? Mam nadzieję, że dzisiaj obyło się bez rannej pobudki.

                Kochane moja Weronika trajkota jak najęta ta-ta, ta-ta, mama jej się zdarzyło chyba ze 3 razy, a teraz tylko tata i tata. Mąż oczywiście dumny, myślę, że i ja niedługo doczekam się tych magicznych słów mama.
                Moja żabka ostatnio mnie bardzo zaskakuje. Wczoraj poszła spać przed 20 i wstała dopiero dzisiaj przed 7. Cieszę się bardzo, że nauczyła się spać całe nocki w łóżeczku. Teraz niunia sobie śpi, jak wstanie to ubieramy się i lecimy do cioteczki na kawkę, mam tylko nadzieję, że deszcz nas nie złapie, chociaż teraz folia do wózka jest na głównym sprzętem który biorę na każdy spacer
                Pozdrawiamy
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej ja tylko na chwilke , zajrze wieczorkim....
                  Gabi położyła się spać o 23 a wstała o 7:10...od 6 miałam pobudki średnio co 10min ale dawałam smoka i całuska i udało się ją przetrzymać do 7:10jest mały postęp...
                  Dziś byłam na uczelni u promotora i zmobilizował mnie do pisania pracy-nie będzie go od 15lipca do końca sierpnia-kontakt tylko mailowo, dlatego musze się sprężyć i przez te 3tygodnie napisać tą pracę, nie wiem jak ale się postaram. Także kochane zmykam i swoją drogą powinnam iść na odwyk-bo wchodze na to forum jak tylko włącze komputer,albo uda mi się wygospodarować chwilkę uzależniona

                  Jutro mamy szczepienie na żółtaczkę i ważenie-ciekawe ile ten mój mały kluseczek waży
                  A pogoda jak już pisała ewisienka do bani jak zwykle..
                  Pozdrawiam




                  Skomentuj


                    witam
                    pogoda u nas strasznie brzydka pada od czasu do czasu nie wyjdziemy dzisiaj na spacerek .. szkoda...
                    chcialam sie zapisac do biblioteki bo mam pod nosem. zawsze jak przechodziłam była zamknieta. teraz jak juz znam godziny w ktorych jest czynna i zamierzalam isc dzisiaj sie zapisac to pada... wrr
                    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                    Skomentuj


                      W Gdańsku też pogoda beznadziejna Pada cały dzień z małymi przejaśnieniami.

                      Musiałam wyrwać się prawie 3 h wcześniej z pracy, bo teściowa musiała jechać do lekarza, więc jestem dzisiaj szybciej w domku.
                      Właśnie zaparzyłam pysznej kawusi i skusiłam się na ptysia!Mniam!
                      Nadusia narazie śpi.

                      Nasz szkrabik woła tylko : lalalalalala, ałałałałała,bebebebebe Nic na kształt mama czy tata jej się jeszcze nie udało powiedzieć, chyba, że pod moją nieobecność.

                      Nadusia pełza do tyłu! Mogę kłaść przed nią ulubione zabawki a ona i tak do tyłu będzie pełzać. Śmieszny stworek

                      BGKM powodzenia z pisaniem pracy

                      ewisienka tylko się cieszyć, że nocki tak ładnie wyglądają i że Weroniczka zdrowa

                      amie za przegląd wszystkich ząbków i wymianę plomby+ znieczulenie zapłaciłam 90 zł, więc to chyba nie majątek

                      jagodzianka u nas- jak podałam butlę, to Nadusia i tak chciała cycunia, ale butlę wprowadziłam stosunkowo szybko- wieczorne karmienia już ok 2,5 m-ca były butlą, natomiast w dzień była szalona za cycuniem, czasami wieczorem po wypiciu butelki chciała jeszcze cycunia, ale to bardziej dla uspokojenia się, poprzytulania...
                      Teraz Nadia już nie pamięta co to cycuś, ewentulanie łapie mnie za sutki i ciągnie, co nie jest specjalnie przyjemne

                      marzenia no to Martynka sprawiła tatusiowi radość tym ''tata''
                      Co do fotelika, jeszcze nie kupiliśmy, myślę, że miesiąc-dwa jeszcze pojeździmy w tym ''małym''

                      geneva co u Ciebie??? Domyślam się, że masz dużo pracy i mało czasu. Bądź dzielna!

                      Zajrzę do was później kobietki...Buziaki
                      Last edited by jaka_ja; 24-06-2009, 15:31.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        BGKM witaj w klubie tez jestem uzalezniona :P

                        pamka do biblioteki?/ a co takiego czytasz??

                        amie ja podobnie jak jaka_ja za zaplombowanie i przeglad bez znieczulenia zaplacilam 80zl

                        A wlasnie jestem ciekawa ile wasze szkraby juz waza?? Bo Oliwia 9.5kg




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          moj Antek mowi tata, baba czasami zdarzy sie mama ale to raczej takie pomruki
                          słoneczko własciwie to fantasyke ostatnio bo moj maz mnie zaraził a przdtem powiesci. to nie jest dokladnie tak ze mam swoj ulubiony gatunek chociaz niespecjalnie lubie kryminały i horrory (zupelnie inaczej iz na ekranie )
                          Antosiek wazy troszke ponad 10 kg mam co dzwignac.
                          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                          Skomentuj


                            Witam

                            Dopiero teraz przejaśniło się...kurcze jak ja tęsknie za słońcem!
                            Karol chyba też, dziś miał zmierzły dzień, nie chciał zasnąć popołudniu musieliśmy go wcześniej położyć bo już pomału padał.
                            Za to po kąpieli zasnął w 3 minuty

                            marzenia n z fotelika jesteśmy zadowoleni, zwłaszcza Karol.
                            Jedynym minusem dla mnie jest to, że dla grupy Karola po zamontowaniu fotela nie można w czasie jazdy regulować kąta nachylenia oparcia. Trzeba go ustawić przed zamontowaniem.
                            sloneczko mamy taki fotelik:

                            http://allegro.pl/item667320137_espi...adki_klin.html

                            amie proszę ucałować Jaśka od nas z okazji imienin!
                            Coś drogo u Was...ja za zwykłe leczenie ostatnio płaciłam niecałe 100 zł, kanałowe nie wiem, póki co nie miałam tej "przyjemności".

                            ewisienka super, że Weronika tak ładnie Wam śpi w nocy!
                            Ja cierpliwie czekam na moją całą przespaną noc...na razie u nas bez zmian.

                            sloneczko Karola ostatnio ważyliśmy na początku maja, ważył 9200 a mierzył 73 cm.
                            Dzisiaj posadziłam go na naszą wagę i wyskoczyło na 9900! A mierzy 76.
                            jagodzianka

                            Skomentuj


                              pamka no to spory chlopak a ja wlasnie lubie czytac rozne takie z dreszczykiem albo czasem babaskie typu "diabel ubiera sie u prady" moj maz tez uwielbia fantastyke ale polska




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                jagodzianka bardzo ladny ten fotelik!! tez musimy nad tym pomyslec chociaz jeszcze nie mamy auta ale jak jedziemy do sremu to nas tesc wozi wiec fotelik musi byc




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X