Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

    Witam wszystkie przyszłe mamusie!!!
    Mam termin porodu na wrzesień 2008 r. Kto jeszcze ma taki termin? Zapraszam do pogaduszek na ten temat
  •    
       

    #2
    Moja koleżanka ma termin na wrzesień, muszę ją tu ściągnąć do Was

    Skomentuj


      #3
      Mamy z listopada 2008

      A ja mam termin porodu na listopad. W sumie to jeszcze 5 miesięcy, czyli sporo przede mną!!! Dlatego szukam wsparcia i porad drogie mamy! Łączmy się, razem pewnie będzie nam łatwiej oczekiwać naszych maluszków

      Skomentuj


        #4
        Termin na sierpień 2008!

        Mamusie-ciężaróweczki z terminem na sierpień 2008! Łączmy się, bo to już niedługo

        Skomentuj


          #5
          Dziewczyny, jak żyjecie, bo ja już mam dość, a jeszcze kilka tygodni przede mną!!!
          Ile ważycie? Ja przytyłam ok 16 kilo! I pewnie jeszcze trochę złapię wagi... bo apetyt mam spory, jedynie w upały jem mniej...

          Skomentuj


            #6
            Heja! Ja mam termin na koniec sierpnia i też już ledwo dyszę!!! Ratunku, chyba nie wytrzymam... do przodu mam podobnie jak ty, bo 15 kilo!
            A jak wogóle sie czujesz, wszystko ok? Mi lekarz ostatnio kazał się trochę oszczędzać, bo ja latam jak przysłowiowy "kot z pęcherzem", taka moja natura, że nawet w ciąży mnie nosi i nie mogę specjalnie usiedzieć na miejscu!

            Skomentuj


              #7
              Witam, ja podobnie jak Ty. To mamy już wzajemne wsparcie

              A jak sie czujesz. Z tego co czytałam, to mamy sierpnióweczki mają już chyba trochę dosyć...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Dziewczyny, jak już będziecie po, to koniecznie dajcie znać co i jak było??? Powodzenia i trzymajcie się, macie już niedługo! A nagroda cudowna!!!

                Skomentuj


                  #9
                  Hej
                  Jakoś się toczę. Dobrze, że nie ma takich upałów, to zawsze lżej człowiekowi

                  Skomentuj


                    #10
                    No, w sumie sierpień zaraz będzie. Do listopada jeszcze trochę zostało. Ogólnie mam się dobrze, zbieram teraz już trochę informacji odnośnie opieki nad maleństwem.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Dzisiaj mam jakiś kiepski dzień, boli mnie głowa i jestem jakaś rozdrażniona... wrrr...

                      Skomentuj


                        #12
                        Wrześniowa mama

                        Witajcie!mam termin na 1.09 i juz nie mogę sie doczekac!!!!!!!!!

                        Skomentuj


                          #13
                          Witam WRZEŚNIÓWKI

                          Witajcie :-) Ja mam termin na 12 września, ale czuję, że wysypię się wcześniej...jak się czujecie w tych upałach???? Może macie jakieś sprawdzone sposoby na ochłodę???

                          Skomentuj


                            #14
                            zresztą...ja też nie mogę się już doczekać?? Już bym chciała malutką przytulić, oj chyba że malutka okaże się malutkim....hihihi

                            Skomentuj


                              #15
                              ... ja już tez się niecierpliwię...ale jeszcze troszkę
                              upały są straszne...o ile przez całą ciążę czułam się swietnie,to teraz opuchnięte stopy i dłonie są nie do zniesienia.....
                              Wyprawka już skompletowana?? ja w tym tygodniu zamierzam wybrać się po wózek i łóżeczko,ciuszki i kosmetyki juz mam,jeszcze pozostaje uszyc posciel(to moja mama) i będzie wszystko gotowe)
                              Czy wasze dzieci też tak ciągle się wiercą?Ja mam wrazenie,że noszę w sobie małego Kangurka!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X