Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wakacje z dziecmi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wakacje z dziecmi

    Po raz pierwszy mamy okazje wyjechać razem na wakacje. Upatrzyłam w Limanowej fajne noclegi i tyle na razie. Dzieci mają 3 i 5 lat. Co z wyżywieniem? Chce odpocząć a nie gotować.
  •    
       

    #2
    Odp: wakacje z dziecmi

    warto poszperać w necie może są w pobliżu jakieś fajne restauracyjki, obiadki domowe
    W końcu mama też ma urlop, też musi trochę się wzmocnić

    Skomentuj


      #3
      Odp: wakacje z dziecmi

      Najlepiej znaleźć jakiś bar lub restauracje z domowymi obiadami. Wtedy wszyscy będą zadowoleni i najedzeni. Właściwie w większości miejscowości, szczególnie tych często odwiedzanych przez turystów są takie miejsca. I każdy znajdzie takie, które dostosuje do swoich upodobań i możliwości.

      Skomentuj


        #4
        Odp: wakacje z dziecmi

        Napisane przez szafa Pokaż wiadomość
        Po raz pierwszy mamy okazje wyjechać razem na wakacje. Upatrzyłam w Limanowej fajne noclegi i tyle na razie. Dzieci mają 3 i 5 lat. Co z wyżywieniem? Chce odpocząć a nie gotować.
        to bedziesz odpoczywam nie ak straszne daleko od moich rodzinnych stron, napewno jakas fajna restauracje tam znajdziesz nie polece nic konkretnego - ale jest tam co robic - ja wychodzilam czesto w gory z limanowej to byl punkt spotkan naszej paczki z liceum ehh co to byly za czasy

        Skomentuj


          #5
          Odp: wakacje z dziecmi

          No i prawidłowo bo co to za odpoczynek kiedy trzeba gotować dzieci w tym wieku już właściwie mogą jeść to co dorośli wiec musiałabyś znaleźć jakąś restaurację ze zdrowym jedzeniem. Znajomi ostatnio byli na jakiejś objazdowej wycieczce po tamtych okolicach i mówili o jakiejś restauracji Mekong. Też mają dzieci i jeśli tam jedli i chwalili to miejsce to widocznie jest dobre jedzenie. Może poczytaj o tej knajpce w necie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: wakacje z dziecmi

            też nieznoszę gotowania w czasie urlopu - wystarczy, że w ciągu roku szkolnego pichcę

            Skomentuj


              #7
              Odp: wakacje z dziecmi

              O w zyciu, nie ma opcji, żebym w czasie urlopu stała przy garach.
              Po to dużo wcześniej robię wakacyjny rekonesans i rezerwuję taniej bilety w hotelach np tu http://www.hotele.pl/sopot/rezydent/, czy odkładam sobie cały rok dorbne na "fundusz wakacyjny" w szufladzie, żeby nie musiec w czasie urlopu sie ograniczać czy tracić czasu na gotowanie.
              Mowy nie ma

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: wakacje z dziecmi

                Macie rację,bo w końcu urlop jest po to aby z niego korzystać a nie cały czas stać przy kuchni i garach,to mija się z celem. A co do miejsca na wakacje,to polecam też wziąć pod uwagę Beskidy i Babią Górę. Mając nosidełko turystyczne bez problemu wejdziecie na szczy z dziećmi

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: wakacje z dziecmi

                  Też nie wyobrażam sobie gotować na urlopie. Urlop to urlop!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: wakacje z dziecmi

                    W tym roku wakacje mogą być raczej kiepskim wyborem.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: wakacje z dziecmi

                      Może naxxx poszukaj? Można w wyszukiwaniach wpisać gdzie chcesz jechać, kiedy i w ile osób. System sam znajdzie dla Ciebie pasujące propozycje. A to są apartamenty w dobrych lokalizacjach, sprawdzone. Część ofert z pełnym wyżywieniem. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na wymagania i budżet na wyjazd.
                      Last edited by disne; 17-08-2020, 19:29. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: wakacje z dziecmi

                        Może na xxx poszukaj? Można w wyszukiwaniach wpisać gdzie chcesz jechać, kiedy i w ile osób. System sam znajdzie dla Ciebie pasujące propozycje. A to są apartamenty w dobrych lokalizacjach, sprawdzone. Część ofert z pełnym wyżywieniem. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na wymagania i budżet na wyjazd.
                        Last edited by disne; 17-08-2020, 19:29. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: wakacje z dziecmi

                          My chyba wybierzemy się z dziećmi do Świnoujścia. Na xxx znalazłam cudne apartamenty z widokiem na morze i chcę zrobić rezerwację po weekendzie. Dzieciaki na pewno ucieszą się z wyjazdu a my odpoczniemy trochę. Człowiek czasami potrzebuje chwili dla siebie a w domu nie zawsze da się odpocząć.
                          Last edited by disne; 24-08-2020, 23:22. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: wakacje z dziecmi

                            Rzeczywiście jest tam super! ja jestem bardzo zadowolony!


                            xxx
                            Last edited by disne; 24-08-2020, 23:22. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Szczerze mówiąc to wolę zabrać swoje dzieciaki na wspólne xxx
                              na świeżym powietrzu. Tylko trzeba znaleźć odpowiednie miejsce i przygotować się na kreatywne spędzanie wolnego czasu. Nic więcej.
                              Last edited by gagatka; 31-03-2021, 14:20. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X