Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oświetlenie LED do pokoju dziecka i całego domu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Oświetlenie LED do pokoju dziecka i całego domu?

    Witam,

    Coraz częściej widzę reklamy różnego rodzaju żarówek LED, oświetlenia LED itd. Zastanawiam się jaki to ma wpływ na samopoczucie i ogólnie wzrok. Chciała bym zmienić światło w domu właśnie na LED ale jakoś obawiam się, że nie będzie tak naturalne jak powinno, chociaż czytałam że jest wręcz odwrotnie. Czy ktoś ostatnio kupował jakieś xxx żarówki LED z Philipsa i może coś polecić?
    Last edited by disne; 18-08-2020, 19:24. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Oświetlenie LED do pokoju dziecka i całego domu?

    To raczej nic nowego, żarówki LED promowane już od kilku lat.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Oświetlenie LED do pokoju dziecka i całego domu?

      Ostatnio zamawiałam oświetlenie tutaj:xxx. Jestem bardzo zadowolona: super obsługa, szybka dostawa i jakość
      Last edited by disne; 18-08-2020, 19:24. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Oświetlenie LED do pokoju dziecka i całego domu?

        Ja mam problem z doborem dobrych lamp do korytarza. Nie wiem czy brać kinkiety, czy oczka ledowe czy coś może innego. Do wiatrołapy pasuje plafon albo panel led, ale zatsnawiam się czy xxxx będą dobre. Jakie wy macie oświetlenie w domu? Klasyczne czy nowoczesne? Jest sens kupować modele LED czy nie bardzo? Jak później z gwarancją na te lampy? Psują się czy nie?
        Last edited by disne; 18-08-2020, 19:24. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Oświetlenie LED do pokoju dziecka i całego domu?

          Ogólnie podstawa to żarówki led, bez nich za rachunki trzeba płacić nawet 5 razy więcej. Są trwałe i wytrzymałe.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Oświetlenie LED do pokoju dziecka i całego domu?

            Ja kiedy z mężem wymieniłam wszystkie żarówki na ledowe to zmniejszyliśmy wydatki na prąd nawet o 1/3. Ogromny plus jest jeszcze taki, że teraz wszystko można kupić w sieci. My zamawialiśmy w sklepiexxx
            Last edited by disne; 18-08-2020, 19:24. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Oświetlenie LED do pokoju dziecka i całego domu?

              Heja!
              Ja ostatnio remontowałam cały dom własnie przed porodem. Znaczy mąż remontował

              Z początku miał to być remoncik jedynie pokoju dziecięcego, ale ostatecznie będzie spokój na 5 lat. Z własnego doświadczenia powiem tyle, że chyba nie ma sensu kupować specjalnie lamp dziecięcych - niebieskich czy różowych w kwiatki, zdobienia, itp. Dzieci szybko wyrastają i trzeba to później wszystko zmienić.

              Osobiście poszłam w stronę oświetlenia skandynawskiego. Jest przyjemne, naturalne i ekologiczne. Spokojnie może służyć wiele lat. https://lumigo.pl/rodzaj/salon/
              Co do barwy światła to różnie piszą. Oświetlenie LED jest jak najbardziej OK. Do gniazdka potrzebna Ci będzie lampka nocna, która nie będzie przeszkadzać podczas snu. Nie ma sensu montować kinkietu nad głowa dziecka bo to masakra. Jakieś oświetlenie górne i ewentualnie lampka na parapet albo podłogę.
              Barwa światła raczej ciepła (żółta) jeśli ściany są białe, to żarówka zrobi swoje.

              Pamiętaj, że żarówki zawsze możesz wymienić, ale jeśli kupisz lampę LED to już nic nie zmienisz.
              Last edited by kaprysnaewcia; 01-04-2021, 15:49.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Oświetlenie LED do pokoju dziecka i całego domu?

                Jeszcze przyszła mi na myśl jedna opcja...
                Możesz szukać samych abażurów jak już masz same lampy. Abażury dziecięce kupisz już po 50 zł - w postacie, wzory, itp. Później tylko abażur wymienisz na bardziej młodzieżowy i też może być. Oszczędzisz trochę pieniędzy
                Pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Oświetlenie LED do pokoju dziecka i całego domu?

                  A myslalas moze nad inteligentnym oswietleniem? Coraz poplarniejsze rozwiazanie. Mozna sciemniac zarowki, zmieniac kolory, ogolnie sterowac oswietleniem kiedy chcesz i jak chcesz przy laczeniu smartedow przez wifi czy bluetooth https://spectrumsmart.pl/
                  Last edited by disne; 18-08-2020, 19:25. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Oświetlenie LED do pokoju dziecka i całego domu?

                    Oświetlenie LED jest bardzo ok, myślę, że w pokoju dziecięcym się sprawdzi. Jeśli szukasz miejsca, gdzie takie lampy nabędziesz, to odsyłam tutaj: xxx
                    Last edited by disne; 18-08-2020, 19:25. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Oświetlenie LED do pokoju dziecka i całego domu?

                      Nie ma się czego obawiać. Oświetlenie LED to genialne rozwiązanie, nawet do pokoju dziecka. Zawsze można wybrać ciepłą barwę światła, która po prostu jest przyjemna dla oka. Na tej stronie możesz sobie przefiltorwać i znaleźć dokładnie takie żarówki albo i lampy z modułem, które powinny ci podpasować: https://mlamp.pl/ .

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Oświetlenie LED do pokoju dziecka i całego domu?

                        oświetlenie led sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo da oszczędność. Sporo lamp jest w sklepie Edinos

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Oświetlenie LED do pokoju dziecka i całego domu?

                          My pokój dziecięcy po prostu urządziliśmy w pastelowych kolorach, więc i za kilka lat po drobnej modernizacji będzie w porządku. W kwestii oświetlenia postawiliśmy na prostotę: https://mlamp.pl/lampy-wiszace-zyran...no-rozowa.html i do tego mamy wkręconą nie za mocną żarówkę LEDową. Sprawdza się idealnie.

                          Skomentuj


                            #14
                            Moge polecić. Niekoniecznie w formie zabudowanego sufitu bo jest to dosć drogie oraz nie każdemu pasuje, ale po prostu wybranie żarówek ledowych. Żarówki takie są znacznie praktyczniejsze oraz zużywaja o wiele mniej energii niż tradycyjne żarówki. Obecnie mamy w praktycznie całym mieszkaniu żarówki ledowe. Plusem tutaj dodatkowo jest fakt, ze nie trzeba ich często wymieniac bo przy użytkowaniu codziennym potrafia świecić wiele lat xxx

                            Last edited by gagatka; 25-09-2020, 13:13. Powód: reklama

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X