Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zimowe wyprzedaże

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zimowe wyprzedaże

    Cześć Z racji tego ,ze zaczęły się już dobre promocje na ubrania może wymienimy się tutaj informacjami na temat tego gdzie warto jest się wybrać? Jakie obecnie są dobre promocje?
    http://forum.mamotoja.pl/
  •    
       

    #2
    Odp: Zimowe wyprzedaże

    Za granicą już się wyprzedaże kończą ale u nas w zasadzie się dopiero zaczynają. Jeśłi masz kupować to najlepszy okres na zakupy jest teraz na promocjach minus 50%. Wprawdzie w styczniu zaczynają się większe promocje minus 70% ale z drugiej strony teraz masz o wiele większy wybor rozmiarów oraz jest więcej ciekawych ciuchów. Najciekawsze oferty są na moje oko w sklepach internetowych. Widziałaś jaka jest promocja w supersklepie?
    http://supersklep.pl/wyprzedaz-jesiennej-kolekcji

    Jest tam sporo fajnych firmowych butów o wiele taniej. Zamówiłam wczoraj dzieciom. Będą miały na wiosnę.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zimowe wyprzedaże

      Zimowe wyprzedaże trwają w dalszym ciągu i to w większości sklepów internetowych,w zależności od tego czego szukamy. Ja bardzo cenie sobie właśnie taki typ zakupów.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zimowe wyprzedaże

        Byłam dziś w galerii, owszem są wyprzedaże nawet i do 70%, a ludzi masa.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zimowe wyprzedaże

          Ja nie wybieram się w tym roku na wyprzedaże. Jak już to będę zamawiała ubrania przez internet np tu http://sklep.hultajpolski.pl/dziecko W zeszłym roku nakupiłam sporo ubrań po przecenie i niestety szybko się rozpadły. Zraziłam sie do niskich cen.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zimowe wyprzedaże

            Tutaj podzielam opinię, że najlepsza opcja to szukać promocji i rabatów w dobrych sklepach internetowych, gdzie znajdziemy niemal wszystko co jest nam potrzebne, łącznie z artykułami dla dzieci, zabawkami w niższej cenie. Zimowe wyprzedaże to przede wszystkim okres stycznia.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zimowe wyprzedaże

              Jak dla mnie to te wszystkie wyprzedaże to pic na wodę, albo rzeczy o dziwnych rozmiarach, albo wszystko brudne od podkładu, albo zniszczone pourywane.. Ja nic dla siebie nie mogę nigdy znaleźć, bo wszystko jest przegrzebane.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zimowe wyprzedaże

                Ja ostatnio zrobiłam córce zakupy na wyprzedaży w H&M na dziale dla niemowląt na zbliżające się lato oraz przyszłą zimę. Ceny od 5 do 30 zł, a ciuszki ładne, w idealnym stanie. Wiele rzeczy w pełnej rozmiarówce.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zimowe wyprzedaże

                  Ja kupiłam dużo rzeczy w Smyku i H&M dla dziecka. Zaś dla siebie znalazłam w Terranova i LC Waikiki, były tam bluzki i sweterki za 20 zł, aż szkoda nie wyposażyć szafy

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zimowe wyprzedaże

                    Ja w tym roku właśnie w smyku za wiele nie znalazłąm dla dziecka, po prostu nie bardzo mi się te rzeczy podobały, myślę że na czaszki i robaki na bluzkach jeszcze przyjdzie czas ;p

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zimowe wyprzedaże

                      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                      Ja w tym roku właśnie w smyku za wiele nie znalazłąm dla dziecka, po prostu nie bardzo mi się te rzeczy podobały, myślę że na czaszki i robaki na bluzkach jeszcze przyjdzie czas ;p
                      na niemowlaku była całkiem fajna kolekcja ciuszków. Ale z drugiej strony wszystkie te malutkie rzeczy są przepiękne i czasami ciężko, żeby nie wykupić całego sklepu

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zimowe wyprzedaże

                        tak, masz rację dla niemowlaków są śliczne a ta kolekcja dla starszych chłopców właśnie nie przypadła mi teraz do gustu.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zimowe wyprzedaże

                          Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                          tak, masz rację dla niemowlaków są śliczne a ta kolekcja dla starszych chłopców właśnie nie przypadła mi teraz do gustu.
                          Moja siostra sporo tam kupiła. Tak chyba dużo było z postaciami z bajek, bo wydaje mi się, że ona kupiła bluzeczki ze scooby Doo i na hallowen. Fajne wyprzedaże były też w Reserved i H&M

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zimowe wyprzedaże

                            Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                            Moja siostra sporo tam kupiła. Tak chyba dużo było z postaciami z bajek, bo wydaje mi się, że ona kupiła bluzeczki ze scooby Doo i na hallowen. Fajne wyprzedaże były też w Reserved i H&M
                            Dokładnie też widziałam te Scooby Doo i chyba też były jeszcze takie w miarę fajne ale niektóe to na prawdę były z czaszkami i straszydłami ;p

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zimowe wyprzedaże

                              Jeżeli chodzi o zimowe promocje i wyprzedaże, to trwają one cały czas i warto szukać w dobrych, sprawdzonych sklepach internetowych, także jeżeli chodzi o akcesoria dla naszych dzieci

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X