Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nieśmiałe dziecko.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no na to wychodziale wiatr się zerwał i jakieś paskudne chmurzyska tu niesie...pewnie koniec słońca

    Skomentuj

    •    
         

      Jak tam Edytka walka z pieluchami?
      Ja ostawiłam pampersy do spania w dzień. Wczaraj i przedwczoraj się udało. Ciekawe co będzie dzisiaj jak się obudzi

      Skomentuj


        ja narazie dałam sobie spokój...

        Skomentuj


          Może faktycznie jeszcze nie dojrzał do rozstania z pieluchą i musisz mu dać jeszcze trochę czasu.
          Ale ja bym mimo wszystko próbowała go kilka razy dziennie sadzać na nocnik żeby się do niego przezwyczaił i nie bał.
          Niech gania w pieluszcze a jak wydaje Ci się że czas na siusianie - sadzaj go na nocnik. Zrobi to fajnie nie to nie, ale niech się uczy, że tam robi się siusiu.

          Skomentuj


            wczoraj ganiał bez majtek i pierwszy raz nie płakał i nie uciekał jak zaczął sikać, może dlatego że byłam w pobliżu i jak zaczął to go wzięłam za rękę i powiedziałam żeby sikał. zrobił siku do końca a potem zaczęłam się nieziemsko zachwycaći pobiegliśmy do babci żeby się pochwalił...ale miał radochę!

            Skomentuj


              a dziś Paweł biega w majtkach z ceratki i z tetrą w środku, ale chyba różnicy nie czuje...

              Skomentuj


                A Lenka mi się dzisiaj obszczała na placu zabaw po skarpetki. Nie byłam na to przygotowana, bo już dawno jej się nie zdarzyło więc nie noszę nic na zmianę i wracała taka obsikana na szeroko rozstawionych nogach...

                Skomentuj

                •    
                     

                  a mój się obsrał w te tetrę

                  Skomentuj


                    hehehe... przepraszam też miło...
                    Ciesz się, że nie w majtki
                    1:0 dla Was
                    Last edited by leniutka; 21-08-2008, 20:51.

                    Skomentuj


                      Przypomniało mi się, bo ciężko to pobić... Byliśmy u znajomych. Lenka już bez pieluchy siedziała przy stole na moich udach. W pewnym momencie coś mi się ciepło zrobiło... Lenka tak naszczała, że przesiąkło aż do moich majtek

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        to też mamusię ładnie urządziła

                        Skomentuj


                          nam się dziś udało złapać siku do pampersa zdjętego, ale na nocniku był płacz

                          Skomentuj


                            Odp: Nieśmiałe dziecko.

                            nalezy dziecko zabierać np. na place zabaw aby nabywało kontakt z innymi dziecmi, zachęcać je do zabawy, budować w nim poczucie pewności siebie.

                            Skomentuj


                              Odp: Nieśmiałe dziecko.

                              Ja zauważyłam, że mój synek jet nieśmiały głownie przy rodzicach, "przykleja się do nas i nie chce iść do dzieci. Gdy nas nie ma obok to jest bardziej otwarty.

                              Skomentuj


                                Odp: Nieśmiałe dziecko.

                                dzieci wstydzą się to naturalne, mój też jeszcze teraz ma momenty gdy się zawstydzi, ale to chwilowe jest potem mija

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X