Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze dzieci - rocznik 2006:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ...tak się zna właśnie Wie że są, różnią się i pare zna ale nie bardzo głupek potrafi dopasować który jest który

    Skomentuj

    •    
         

      Dziś świetujemy Twoje drugie urodzinki
      2 latka - a dla mnie cała wieczność
      Bardzo Cię Słoneczko kocham
      Wszytkiego najlepszego Niuteczko

      Skomentuj


        Wszystkiego najlepszego z okazji 2 urodzinek!!!!!

        Skomentuj


          Dziękujemy

          Skomentuj


            Tak nieśmiało .... czesć wszystkim. Jak tu u Was milutko i swojo.
            moja Maja jest z sierpnia i tez niedlugo skonczy 2 latka!

            Skomentuj


              nocnik

              odpukać!
              Ku mojemu zdziwieniu, Mati zaczął sam siadać siusiu na nocnik, ciekawe jak długo to potrwa - oby na zawsze

              Skomentuj


                witaj!

                ja mam synka Mateuszaz lutego.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez JaMajka Pokaż wiadomość
                  Tak nieśmiało .... czesć wszystkim. Jak tu u Was milutko i swojo.
                  moja Maja jest z sierpnia i tez niedlugo skonczy 2 latka!
                  Cześć dziewczynki Jak ma na imię mama Majeczki? W końcu jakaś dziewczyna, bo jak do tej pory same chłopiska tutaj. Którego Maja ma urodziny?
                  Jeśli masz jakąś fotkę to dawaj

                  Skomentuj


                    Napisane przez marta26 Pokaż wiadomość
                    odpukać!
                    Ku mojemu zdziwieniu, Mati zaczął sam siadać siusiu na nocnik, ciekawe jak długo to potrwa - oby na zawsze
                    Super! Pierwsze koty za płoty Znaczy, że zaakceptował nocnik i teraz już powolutku z górki. GRATULACJE!
                    A my dzisiaj byliśmy sobie na basenie. W Górze Kalwarii, bo tam chyba najprzyzwoitszy w okolicy.

                    Skomentuj


                      basen

                      I jak było na basenie?
                      Do Góry Kalwarii mam ok10 minut,też myślałam żeby się wybrać, ale jakoś do tej pory nie zrealizowałam planu.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Lenko wszystkiego najlepszego !!!I oczywiscie najlepsze zyczonka dla mamusi!!!
                        U nas ta:walczymy z zapaleniem drog moczowych i zatruta woda w miescie!!!
                        Adrianek tez zna sie na kolorach i mowi ze ma -ziute butki!A sa brazowe!Nawija jak szalony a wczoraj ze zdenerwowaniem powiedzialam JEDZ DZIADU JEDEN-bo jego apetyt czasem mnie doluje !Potem przyjechala moja mama i jadla jabko a Adi do niej JEDZ DZIADU JEDEN!no myslalam ze sie posikam ze smiechu!!!
                        A kochana Aldonko co do mojego uczulenia to ne nosze ze soba zadnych zastrzykow choc dwa razy londowalam na nim w szpialu ale jakos obeszlo sie bez wiekszego echa!!!

                        Skomentuj


                          Napisane przez marta26 Pokaż wiadomość
                          odpukać!
                          Ku mojemu zdziwieniu, Mati zaczął sam siadać siusiu na nocnik, ciekawe jak długo to potrwa - oby na zawsze
                          receptą na rezygnację z pieluchy, było puszczenie Mateusza w samych majteczkach, jest to dosyć cięzkie, bo do tego czasu miałam całe zalane mieszkanie,w pewnym momencie miałam dość, ale dziś po około 2 tygodniach sprzątania podłogi zobaczyłam efekty, Mati sam zaczął ściągać majteczki i przychodzi na nocnik,oczywiście zdarzają sie wpadki, ale nareszcie coś się udaje.
                          Z dnia na dzień patrzę jakiego mam dużego chłopaka, zrezygnował ze smoka w butelce i ze smoka na noc, jeszcze pielucha
                          Jak ten czas leci, a niedawno się urodził

                          Skomentuj


                            Napisane przez Frezja Pokaż wiadomość
                            Lenko wszystkiego najlepszego !!!I oczywiscie najlepsze zyczonka dla mamusi!!!
                            U nas ta:walczymy z zapaleniem drog moczowych i zatruta woda w miescie!!!
                            Adrianek tez zna sie na kolorach i mowi ze ma -ziute butki!A sa brazowe!Nawija jak szalony a wczoraj ze zdenerwowaniem powiedzialam JEDZ DZIADU JEDEN-bo jego apetyt czasem mnie doluje !Potem przyjechala moja mama i jadla jabko a Adi do niej JEDZ DZIADU JEDEN!no myslalam ze sie posikam ze smiechu!!!
                            A kochana Aldonko co do mojego uczulenia to ne nosze ze soba zadnych zastrzykow choc dwa razy londowalam na nim w szpialu ale jakos obeszlo sie bez wiekszego echa!!!
                            Spóźnione podziękowania za życzenia
                            No to niefajnie u Was. Lenka też już raz miała nieprzyjemność zapalenia dróg moczowych. Dużo zdrówka dla Was. Wygadany jest hehe. Moja też coś czasami palnie z kosmosu. No i trzeba uważać na to co się przy niej mówi, bo chłonie jak gąbka.
                            Ja noszę zastrzyk w torebce. Tylko że ja nigdy zastrzyku nie robiłam

                            Skomentuj


                              Napisane przez marta26 Pokaż wiadomość
                              receptą na rezygnację z pieluchy, było puszczenie Mateusza w samych majteczkach, jest to dosyć cięzkie, bo do tego czasu miałam całe zalane mieszkanie,w pewnym momencie miałam dość, ale dziś po około 2 tygodniach sprzątania podłogi zobaczyłam efekty, Mati sam zaczął ściągać majteczki i przychodzi na nocnik,oczywiście zdarzają sie wpadki, ale nareszcie coś się udaje.
                              Z dnia na dzień patrzę jakiego mam dużego chłopaka, zrezygnował ze smoka w butelce i ze smoka na noc, jeszcze pielucha
                              Jak ten czas leci, a niedawno się urodził
                              Moja też już gania bez pieluchy i masz rację, że jedyną receptą na nauczenie korzystania z nocnika to pozbycie się pieluch. W nocy też jeszcze sypia w pieluszce chociaż ostatniej nocy obudziła się na siusianie i potem jeszcze raz nad ranem i pielucha ocalała. Ostatnio zaczęłam kłaść Lenkę bez pieluchy jak śpi w ciągu dnia. Efekty póki co mieszane.

                              Skomentuj


                                A ja przez ten urlop przestałam próbować, ale muszę chyba znowu zakasać rękawy i uczyć mojego małego nocnikowania.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X