Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciąża planowana czy wpadka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Moje 2 ciąże były zaplanowane i plan został wykonany w 100%.

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Napisane przez DomiSS Pokaż wiadomość
      no coz wpadka ;] ale mimo tego jestem szczesliwa i tak mimo ze za mlodu mama zostalam to i tak radze sobie bardzo dobrze i ani przez chwile nie zalowalam tego co sie stalo
      ja tez jestem(bede) mloda mama i pozdrawiam bardzo co do watku to mam wrazenie ze w naszym spoleczenstwie termin wpadka traktowany jest conajmniej jak zbrodnia i na przyszle mamy patrzy sie jak na*********.Przykre to jest bo musimy byc silne i radzic sobie z opinia ludzi majac tylko przy sobie wsparcie najblizszych.Mamuski gora!

      Skomentuj


        #78
        Moja ciąża to była wpadka , ale za to mam super synka! I chyba tak jest lepiej teraz planujemy , ale niestety efektu nie widac!
        promyczek

        Skomentuj


          #79
          my syna zaplanowaliśmy i o dziwo za pierwszym podejściem sukces! teraz też się staramy

          Skomentuj


            #80
            Napisane przez justbe Pokaż wiadomość
            Ech Co prawda bardzo chcieliśmy mieć dzieci - i pierwszy udał nam się zaplanowany pięknie, ale z drugim nie wychodziło, i gdy plany się skończyły - to wpadł Bartek :P
            nasza niunia tez zamieszkala w brzuszku,gdy po 9 miesiacach staran,bylismy zmeczeni i zestresowani i zmienilismy plany


            Napisane przez edytarusin Pokaż wiadomość
            my syna zaplanowaliśmy i o dziwo za pierwszym podejściem sukces! teraz też się staramy
            zycze owocnych staranek
            Last edited by m-lili; 13-11-2008, 23:37.

            Skomentuj


              #81
              A ja w najzwyklejszy sposob na swiecie wpadlam. Okres mim sie spoznial tydzien, potem dwa nie panikowalam ale stwierdzilam, ze zrobie test no i momentalnie pojawily sie dwie kreseczki. Pozniej do lekarza i sie okazalo ze jestem w 6 tygodniu.
              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

              Skomentuj


                #82
                wpadka dowiedzialam sei w 6 tygodnu ciazy teraz nie wyobrazam sobie zycia bez dziecka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Ja sie starałam z miśkiem 2 lata i kiedy już dałam za wygraną i pomyślałam sobie że od przyszłego miesiąca robimy nowe badania i zaczynamy brać jakieś tabletki na wspomaganie po ok 3-4 tygodniach okazało sie ze jestem w ciąży i teraz to już 18 tydzień
                  Mój synek 24/8 kwiecień

                  Skomentuj


                    #84
                    ja mialam ewidentnie wpadke, ale bardzo sie ciesze ze tak sie stalo. Wszaystko bylo z zabezpieczeniem, ale "guma" pękła i mam...KORNELCIĘ

                    Skomentuj


                      #85
                      u mnie wpadka, na początku nie wiedziałam jak to będzie, ale teraz jestem bardzo szczęśliwa mam swoją Kochaną Córeczkę Natalkę
                      Natalka - 24 lipca 2008r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        a u nas to dwie planowane.z paulinka pomimo mojego wieku bo mialam wtedy 17 lat ale mialam troszke problemow ze zdrowiem i lekarz powiedzial ze moze sie zdarzyc ale to nie jest pewne ze kiedys moge niemiec wcale dziewci. wolalam nie ryzykowac i paulinke robilism 7 miesiecy. oczywiscie przez siedem miesiecy stresu ale wkoncu sie udalo. teraz ma juz 5 lat. a Victoria to za pierwszym podejsciem sie udala
                        PAULINKA 31.8.2003
                        VICTORIA 20.5.2008

                        12.1.2009r raczkowanie
                        13.1.2009 pozegnanie cycunia
                        16.1.2009 samodzielne siadanie

                        Skomentuj


                          #87
                          U Nas było planowane i bardzo szybko "zrobione"

                          Skomentuj


                            #88
                            u nas kubus tez byl planowany
                            w sumie od dnia stosunku wiedzialam, ze jestem w ciazy
                            Jakub 19.05.2008

                            Skomentuj


                              #89
                              a u mnie wpadka ale bardzo się z niej cieszę bo mam moją kochaną córeczkę Maje

                              Skomentuj


                                #90
                                pierwsza wpadka, druga planowana staralismy sie tylko 3 miesiace
                                Adas ma 2,5 roczku a w czerwcu bedzie mial rodzenstwo


                                www.bobasy.pl/adamkiesz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X