Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

metody naturalne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Napisane przez Basia101 Pokaż wiadomość
    Chyba rozmawiacie o "Persenie" podobno łatwe w użyciu i bardzo skuteczne...koszt ok. 300 zł, później trzeba kupić "płatki" do sprawdzania dni płodnych...
    pozdrawiam
    nie wiem o czym wy piszecie ale ja uzywałam testów owulacyjnych/jedna sztuka kosztuej jakies 2,3-2,50-zeby dokładnie sprawdzic co i jak trzeba sie testowac od ok 10 dnia cyklu az pokaza się 2 kreseczki(czyli ok 18 dnia)wiec trzeba ich na miesiąc w przyblizeniu 10 sztuk.czyli kalkulując koszta to jakies 25 zł na miesiąc
    tu mozecie zerknąc.ja te zamawiałam.jak na razie nam sie nie iudało ale to tez przyczyna moich nieregularnych miesiączek i rózne inne czynniki.ale nie tracimy nadziei i staramy sie dalej
    http://www.vitalmarket.pl/product_in...roducts_id/417
    http://mniammniammniam.bloog.pl

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Napisane przez mami Pokaż wiadomość
      Kochane, kupiłam sobie kilka książek i ćwiczenia tzn. karty pomiarów temperatury...ale to dla mnie jest czarna magia. Chyba polecę do apteki zapytać o to urządzonko wskazujące dni płodne będzie wygodniej i bez nauki ciekawe ile to może kosztować. Napisze, co i jak.
      Pozdrawiam Was serdecznie
      spokojnie, nauczysz się! ja tę metodę stosuję skutecznie już ponad 3 latai polecam!

      Skomentuj


        #48
        Napisane przez sayapoamore Pokaż wiadomość
        WITAJ PIECZULKA
        Ja swego czasu bardzo chciałam stosować tę metodę.. lecz u mnie to nie działa..mam bardzo nieregularne miesiączki.. bo aż co 35-37 dni..:/

        dlatego też pewnie mam teraz problemy z poczęciem drugiego dziecka;((

        Pozdrawiam
        IZA
        to ta metoda jest wtedy najskuteczniejsza! bo poznajesz własne ciało i dzięki objawom wiesz co i jak. moje cykle wahają się od 27-37 dni, i metoda jak najbardziej skuteczna!

        Skomentuj


          #49
          Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
          Dziewczyny ja jestem miesiąc po porodzie co mam zrobić by nie zajść w kolejną ciążę? mierzyć temperaturę czy iść po tabletki antykoncepcyjne? Co szybciej zadziała?
          ja obserwowałam bacznie śluz, i się udało nie zaciążyćteraz planujemy drugą pociechę.

          Skomentuj


            #50
            Napisane przez CZESKI Pokaż wiadomość
            Witam,chcialam zasiegnac porady jak moge obliczyc dni plodne
            z obliczaniem ciężka sprawa... chyba że masz zawsze dokładnie taki sam cykl.

            Skomentuj


              #51
              Witam Wszystkich
              Powiem szczerze , ze jestem zakrecona . Zaczelam prowadzic dokladniejsza obserwacje mojego organizmu . Mam nadzieje , ze w koncu trafimy .Jeszcze dwa latka temu @ mialam co 28 dni rok temu mi sie jakos zmienilo i mam teraz co 21 ( to kiedy wystepuja dni plodne ) ?pomocyy

              Skomentuj


                #52
                Rutynowo 14 dni przed @ ale czesto sie to nei sprawdza.
                Polecam dokladna obserwacje i mierzenie temp. Polecam rowniez stronke www.28dni.pl

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  A dla pewności test owulacyjny

                  Skomentuj


                    #54
                    dokładnie


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      #55
                      Jezeli chodzi o okreslenie dni plodnych i nieplodnych polecam Naturalne Metody Planowania Rodziny. Trzeba troche poznac swoj organizm ale potem na podstawie temperatury i sluzu dokladnie okreslic dni plodne. Polecam bo stosuje. Zobacz na strone www.lmm.pl
                      Last edited by Judyta; 03-02-2009, 13:24.
                      Judyta

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Aby poznac dni plodne i nieplodne warto zapoznac sie z Naturalnymi Metodami Planowania Rodziny. Wymaga to poznania swojego organizmu poprzez mierzenia temperatur i obserwacji sluzu ale warto. Polecam bo stosuje sama. Zobacz tez stronke www.lmm.pl
                        Judyta

                        Skomentuj


                          #57
                          Ja mialam taka madra ksiazke o planowaniu rodziny,nie pamietam tytulu ale tam bylo napisane ze jajeczkowanie jest 14dnia cyklu i od 10 do 18 dnia cyklu sa dni plodne tym sie sugerowalam i udalo sie
                          Cyprianek

                          Skomentuj


                            #58
                            Sobi racja ale to przy 28 dniowym regularnym cyklu. Stres czy choroba te dni plodne moze opoznic lub przyspieszyc.Takze najlepiej sprawdza sie obserwacja organizmu i badanie szyjki.

                            Skomentuj


                              #59
                              A mnie się co któryś miesiąc cykl wydłuża, za chwilę wszystko jest ok
                              i znowu. W tym miesiącu np mój cykl wynosi 34 dni. Owulację miałam
                              19/20 dzień cyklu. Niestety w naturze nic nie jest na 100%

                              Skomentuj


                                #60
                                Ja mialam zawsze w miare regularne cykle 28-30 dni,i owulacja przypadala na 14-16 dzien cyklu.Ale dni plodne zaczynaly sie juz na kilka dni przed owulacja.Fajnie pokazuja wszystkotestery plodnosci ja mam PERSONA i jestem zadowolona.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X