Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wasze dolegliwości ciążowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

    Ja osobiście nie miałam w sumie żadnych dolegliwości oprócz puchnięcia nóg ale za to moja koleżanka ostatnio bardzo ale to bardzo narzekała na nudności i wymioty. Nie chciała brać żadnych środków farmaceutycznych ale w końcu dała się namówić lekarzowi na preparat prevomit i nie żałowała. Dolegliwość ustąpiły i to znacznie

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

      U mnie pierwsza ciąża praktycznie bez żadnych dolegliwości, no może trochę tkliwe piersi. Teraz też nie wymiotowałam, ale piersi bardziej dały mi się we znaki. Generalnie nie narzekam, bo wiem, że część dziewczyn bardzo źle się czuje.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

        Ja bez dolegliwości na szczęście. Często spotykane jest nietrzymanie moczu u kobiet Kilka moich koleżanek się zmagało- wiem że robiły jakieś ćwiczenia specjalne. Mnie jedynie od kawy odrzuciło i chodziłam przez pół ciąży śpiąca.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

          Ja nie wiem co to mdłości, czy wymioty w ciąży W moim przypadku najbardziej dokuczliwie dolegliwości ciążowe to rwa kulszowa, a pod koniec ciąży zgaga.


          Skomentuj


            #65
            Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

            a czy słyszeliście o czymś takim jak inkontynencja ? lekarz mi tak napisał na skierowaniu do ośrodka urologicznego i nie wiem co to za bardzo jest? czy to to samo co nietrzymanie moczu bo w sumie z tym do niego poszłam.. trochę się boje co mi zalecą..

            Skomentuj


              #66
              Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

              Ja przepraszam że takie rzeczy napiszę ale mam takie gazy, ze wstyd mi czasem iść do sklepu. Cokolwiek bym jadła. Masakra na szczęście mam dystans do tego. Teraz jestem na początku 2 trymestru i prawie przeszły mi mdłości dwa razy wymiotowałam. Ale dla bebisia wszystko wytrzymam, ciekawe co jeszcze mnie czeka. No i pisałam gdzieś mam ból mięśni w kroczu. jak by nie nadążały się rozciągać. Ale żyje jestem szczęśliwa że będzie Mateuszek.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
                Ja przepraszam że takie rzeczy napiszę ale mam takie gazy, ze wstyd mi czasem iść do sklepu. Cokolwiek bym jadła. Masakra na szczęście mam dystans do tego. Teraz jestem na początku 2 trymestru i prawie przeszły mi mdłości dwa razy wymiotowałam. Ale dla bebisia wszystko wytrzymam, ciekawe co jeszcze mnie czeka. No i pisałam gdzieś mam ból mięśni w kroczu. jak by nie nadążały się rozciągać. Ale żyje jestem szczęśliwa że będzie Mateuszek.
                Ja też miałam podobnie. Nigdy nie miałam problemów z gazami dopiero w ciąży, straszni też mi się odbijało ;/ na szczęście bólów mięśniowych nie miałam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                  Mi bardzo puchły nogi i narzekałam na bóle pleców pewnie dlatego że miałam ogromny brzuch i było co dźwigać

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                    Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                    Mi bardzo puchły nogi i narzekałam na bóle pleców pewnie dlatego że miałam ogromny brzuch i było co dźwigać
                    Mnie jakoś te objawy ominęły w trakcie ciąży. Niestety po porodzie miałam takie bóle pleców, że nie potrafiłam się schylać

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                      Najgrosze są chyba poranne mdłości no i zawroty głowy, do tego te ciągłe oddawanie moczu to chyba dobija najbardziej podczas ciąży. Duże zmartwienie jest też czy nie wystąpi zakrzepica bo niestety czasem się ona pojawia. Wiecie może jakiezakrzepica w ciąży objawy pokazuje? Wyróżniają się czymś szczególnym?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                        Ja boję sie drugiej ciaży, bo w pierwszej miałam straszne mdłości i wymiotowałam przez pierwsze dwa miesiace. Do tego później doszła zgaga. na szczęście nogi mi tak bardzo nie puchły. Na zgagę to polecam mleko... dużo mleka i migdały.

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                          Ja najgorzej chyba wspominam zgagę. Wymiotów praktycznie nie miałam, opuchnięta też nie byłam. Ta zgaga mi tak dokuczała. Niestety...

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                            przy pierwszej ciąży czułam się znakomicie, jak młoda sarenka, żywotna ruchliwa. Natomiast druga ojej ciągłe nudności i wymioty to było utrapienie dla mnie i bolał mnie kręgosłup

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                              Ja miałam chyba najbardziej standardowe objawy czyli nudności, ciągle biegałam do toalety i miałam kłopoty trawienne. Zaczęłam łykać prenatal complex http://www.apteka-melissa.pl/produkt...kaps,1504.html Pomogło i to bardzo. Co dziwne poprawiła mi się też cera, chociaż nie wiem czy to kwestia tych tabletek czy po prostu "piękniałam" w ciąży Koleżanka teraz spodziewa się pierwszego dzidziusia i też kupiła te tabletki, zaczęła je brać niedawno, ale podobno już widzi poprawę

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

                                mnie najbardziej dokuczały spuchnięte stopy (dwie godziny pochodziłam i miałam banie, musiałam leżeć) i po ciąży hemoroidy... w ciąży miałam zaparcia i zapewne to ich wina :/ pomogła mi maść ruskorex http://ruskorex.pl/o-produkcie ale umordowałam się kilka tygodni zanim przeszło :/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X