Wróć   Forum Mamotoja.pl > Konkursy > Konkursy aktualne
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-01-2015, 09:47
doti83 doti83 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
doti83.polki.pl

Miasto: Jastrzębie Zdrój
Zdjęcia: 56
Domyślnie Odp: Konkurs "Zostań recenzentką katalogu produktów"

No i nadal nie wiadomo czy i co można wygrać w konkursie...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2015, 14:34
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Ja niestety muszę podzielić się moim rozczarowaniem dotyczącym tego konkursu
Udało mi się wygrać w listopadzie. Nagrody dodałam dopiero wczoraj. Mimo kilku moich zapytań o wysyłkę nie dostałam informacji skąd takie opóźnienia. Jak tylko zobaczyłam kuriera to moje niezadowolenie puściłam w niepamięć, niestety nie na długo
Bardzo czekałam na tą paczkę, bo wręcz marzyłam o kilku produktach. Niestety okazało się, że w paczce miało być 11 rzeczy a ja dostałam 10, z czego 4 z nich były inne niż powinny. W regulaminie były dokładnie wyszczególnione kosmetyki jakie powinnam otrzymać a ja niestety dostałam inne, moim zdaniem gorsze.

Z jednej strony cieszę się, że cokolwiek dostałam, ale z drugiej strony jeśli jest regulamin i lista nagród to dobrze było by się jej trzymać.
Nie ukrywam, że jestem zdziwiona, bo do tej pory nie miałam żadnych zastrzeżeń do portalu, forum i konkursów.

W dniu wczorajszym napisałam wiadomość do Redakcji w tej sprawie i czekam na odpowiedź.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2015, 15:40
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
doti83.polki.pl

no to niezły poślizg z tą nagrodą... z jednej strony faktycznie fajnie że coś można wygrać, tylko należałoby się trzymać regulaminu i listy nagród

sama się zastanawiam co dalej robić, bo fajnie byłoby coś wygrać, ale już połowa stycznia minęła, więc nie wiem czy jest o co walczyć, czy nagrody mi się przydają czy sobie odpuścić.

A Redakcja milczy w tej sprawie...

Mam nadzieję że Twoja sprawa zostanie wyjaśniona bo ja też bardzo lubię ten portal
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2015, 15:54
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Podejrzewam, że Redakcja od nowego roku ma urwanie głowy ze wszystkim i może dlatego nie odpisują, choć przyznam, że sama się trochę niecierpliwię, że tyle trzeba czekać ;P

Myślę, że może nie ma tego konkursu na styczeń, co nawet regulamin nie jest zmieniony. Ja na Twoim miejscu bym się wstrzymała aż będą jakieś konkretne informacje

Cytat:
Napisał doti83 Zobacz post
no to niezły poślizg z tą nagrodą... z jednej strony faktycznie fajnie że coś można wygrać, tylko należałoby się trzymać regulaminu i listy nagród

sama się zastanawiam co dalej robić, bo fajnie byłoby coś wygrać, ale już połowa stycznia minęła, więc nie wiem czy jest o co walczyć, czy nagrody mi się przydają czy sobie odpuścić.

A Redakcja milczy w tej sprawie...

Mam nadzieję że Twoja sprawa zostanie wyjaśniona bo ja też bardzo lubię ten portal
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2015, 16:37
bella169 bella169 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
bella169.polki.pl

Zdjęcia: 108

To szkoda że nagrody się nie zgadzają... Ja miałam nadzieje że nasze przyjdą może jeszcze w tym miesiącu bo moja córcia teraz bardzo intensywnie ząbkuje i zestaw do masażu dziąseł i dodatkowe gryzaki są nam potrzebne na już A tak z drugiej strony to podziwiam osoby odpowiedzialne za wysyłkę nagród...bo o ile się nie mylę obsługują jeszcze min. Wizaż na którym miesięcznie jest kilka-set/tysięcy przesyłek do testów .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2015, 18:38
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168

Dziewczyny, w sprawie nagrody styczniowej napisałam do redaktorki odpowiedzialnej za ten konkurs, ale nie mam jeszcze informacji zwrotnej :/
Wiem tylko, że do Miki odezwą się w poniedziałek, napisałam to też w wiadomości Prywatnie myślę, że nastapiła pomyłka - to się na pewno wyjaśni

Do przesyłek mamy specjalny, wielki magazyn wysyłkowy we Włocławku. Obsługuje wysyłki z wszystkich portali i czasopism Edipresse - nie jest tego mało! W redakcji staramy się dobrze opisywać nagrody i wysyłać je jak najszybciej - bardzo mi przykro, że Twoja, Mika, przeleżała tyle czasu :/

Dziewczyny, dziekuję za Waszą cierpliwość
Stary 17-01-2015, 08:57
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
doti83.polki.pl

w takim razie dziękujemy Redakcji za info i czekamy na jakieś wieści

a cierpliwość to moje drugie imię ;p przy trójce dzieci bardzo dużo jej trzeba hehehe
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2015, 14:29
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

też sie zastanawiałam jak to jest z tym konkursem A więc czekamy nadal
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2015, 08:27
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
doti83.polki.pl

i jak tam sytuacja? wiadomo już coś na temat styczniowej edycji?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-01-2015, 10:31
bella169 bella169 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
bella169.polki.pl

Zdjęcia: 108

Nagroda już we właściwych rączkach, a raczej buzi. Dziękujemy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku