Wróć   Forum Mamotoja.pl > Konkursy > Konkursy aktualne
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-02-2018, 11:06
Redakcja_MamoToJa.pl's Avatar
Redakcja_MamoToJa.pl Redakcja_MamoToJa.pl jest offline
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil
Redakcja_MamoToJa.pl.polki.pl

Miasto: Warszawa
Zdjęcia: 3168
Domyślnie Wygraj publikację swojej bajki lub opowiadania dla dzieci! Konkurs „Mamy piszą”

Weź udział w naszym cyklicznym konkursie „Mamy piszą” – przyślij nam stworzone przez siebie bajkę lub opowiadanie, które zadedykujesz swojemu dziecku. Do wygrania publikacja opowiadania na Mamotoja.pl z dedykacją dla dziecka oraz dodatkowo co miesiąc nagroda niespodzianka za opublikowane prace.

Jakiś czas temu na naszym serwisie opublikowaliśmy opowiadanie jednej z was – mamy, która jest naszą czytelniczką. Przysłała nam mailem przepiękne opowiadanie związane z Bożym Narodzeniem, które wzbudziło w redakcji tyle emocji, że postanowiliśmy je opublikować. Razem z publikacją opowiadania, narodził się pomysł cyklicznego, comiesięcznego konkursu, w którym każda z was może wygrać publikację swojej twórczości w naszym serwisie. Piszesz lub wymyślasz dla swojego dziecka opowiadania i bajki? To świetnie! Masz szansę na publikację w MamoToJa.pl wraz z wyjątkową dedykacja, specjalnie dla twojego dziecka.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?
Napisz bajkę lub opowiadanie dla dzieci, które spodobałoby się twojemu dziecku i prześlij je na adres: redakcja@mamotoja.pl

Co miesiąc do wygrania publikacja najlepszych i najpiękniejszych opowiadań z indywidualną dedykacja dla dziecka oraz dodatkowo – nagroda niespodzianka!

Tu możesz przeczytać opowiadanie, które zainspirowało nas do startu konkursu - Świąteczne opowiadanie czytelniczki: "Wojtek i Kulka witają Święta"

Konkurs trwa cyklicznie co miesiąc - teraz konkurs trwa od 1.02.2018 do 28.02.2018
Zobacz także: Regulamin konkursu
Stary 07-03-2018, 07:55
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil

Domyślnie Odp: Wygraj publikację swojej bajki lub opowiadania dla dzieci! Konkurs „Mamy piszą”

W lutym 2018 r. nagrodę otrzymują:W nagrodę na Mamotoja.pl zostaną opublikowane ich opowiadania i bajki wraz z dedykacjami. Dodatkowo laureatki otrzymają zestawy kosmetyków marki Soraya. Gratulujemy wygranej i prawdziwego talentu pisarskiego!

Zapraszamy również do marcowej edycji - opowiadania można wysyłać na adres: redakcja@mamotoja.pl

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 06-04-2018 o 10:50.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2018, 08:00
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81
Domyślnie Odp: Wygraj publikację swojej bajki lub opowiadania dla dzieci! Konkurs „Mamy piszą”

Gratulacje
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2018, 06:11
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil

Kolejna - marcowa - edycja trwa!
Co miesiąc do wygrania publikacja najlepszych i najpiękniejszych opowiadań z indywidualną dedykacja dla dziecka oraz dodatkowo – nagroda niespodzianka! W marcu jest to 6 zestawów kosmetyków Soraya*Body Diet24: ANTYCELLULIT ANTYGLIKACJA - Odżywczy balsam do ciała + nawilżające serum do ciała oraz krem do biustu

Wysyłajcie swoje bajki i opowiadania na adres: redakcja@mamotoja.pl
Stary 06-04-2018, 10:48
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil

Kolejna - kwietniowa - edycja trwa!

Co miesiąc do wygrania publikacja najlepszych i najpiękniejszych opowiadań z indywidualną dedykacja dla dziecka oraz dodatkowo – nagroda niespodzianka! W kwietniu są to 3 zestawy kosmetyków Tołpa NATURE STORY: płyn micelarny, krem maska na noc, peeling oraz krem nawilżający

Wysyłajcie swoje bajki i opowiadania na adres: redakcja@mamotoja.pl

Już w poniedziałek wytypujemy laureatów marcowej edycji, więc jeśli wysłaliście bajkę - bądźcie czujni!
Stary 10-04-2018, 13:13
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil

W marcu 2018 r. nagrodę otrzymują:

1. Żaneta Naporowska za opowiadanie W poszukiwaniu wiosny:https://mamotoja.pl/opowiadanie-laur...,25024,r1.html
2. Barbara Korpal za bajkę o Fioletowej sówce: https://mamotoja.pl/opowiadanie-laur...,25023,r1.html
3. Marta Filipowicz-Sadowska za bajkę o Gieni i magicznych kredkach: https://mamotoja.pl/opowiadanie-laur...,25018,r1.html

W nagrodę na Mamotoja.pl zostaną opublikowane ich opowiadania i bajki wraz z dedykacjami. Dodatkowo laureatki otrzymają zestawy kosmetyków marki Soraya. Gratulujemy wygranej i prawdziwego talentu pisarskiego!

W marcu przyznaliśmy również 2 wyróżnienia, ich opowiadania zostaną opublikowane, a dodatkowo trafi dop nich upominek-niespodzianka!
Bajka o Pszczółce przyjaciółce
Bajka o Jelonku Lesiu

Zapraszamy również do kwietniowej edycji - opowiadania można wysyłać na adres: redakcja@mamotoja.pl
Stary 13-04-2018, 09:06
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Gratulacje
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-04-2018, 14:18
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil

Jeśli jeszcze nie brałaś udziału w naszej ankiecie, zachęcamy do tego! Dzięki Waszej opinii będziemy mogli jeszcze bardziej dostosować się do Waszych wymagań Weź udział w ankiecie i napisz, co myślisz o naszym serwisie!
Stary 08-05-2018, 14:37
Administratorzy

Zobacz mój nowy profil

W kwietniu 2018 r. nagrodę otrzymują:
Anna Wiśniewska-Tonkiel
Kinga Mularska
Kamila Wilczek

W nagrodę na Mamotoja.pl zostaną opublikowane ich opowiadania i bajki wraz z dedykacjami. Dodatkowo laureatki otrzymają zestawy kosmetyków marki Tołpa. Gratulujemy wygranej i prawdziwego talentu pisarskiego!

Zapraszamy również do majowej edycji - opowiadania można wysyłać na adres: redakcja@mamotoja.pl
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania